Fraud Blocker

Presonus Studio 26c ][ Interfejs Audio USB C

 • 899,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu audio usb-c PreSonus STUDIO 26 C

 • Genialne pudełko z nowej serii Presonusa pracujące na ultraszybkim USB C - zapomnisz o latencji w momencie podłączenia go do PC lub Maca
 • Nowe serce dla twojego domowego studia, przetwarzanie w jakości do 192kHz przy 24 bitach
 • 115dB zakresu dynamiki - usłyszysz wszystkie niuanse w nagranych sesjach
 • 2 wejścia liniowcombo i 4 wyjścia liniowe TRS (2 główne wyjścia, 2 liniowe)
 • Na wejściach mikrofonowych zastosowano preampy XMAX-L oparte na najwyższej jakości półprzewodnikach
 • MIDI in oraz MIDI out dla instrumentów elektronicznych
 • Klasyczne wyjście słuchawkowe ¼” (możliwość wysłania osobnego miksu na słuchawki)
 • Zasilanie phantom +48V dla majków pojemnościowych
 • Pancerna obudowa, która wytrzyma każde polowe warunki
 • Oprogramowanie do produkcji muzyki Studio One oraz Studio Magic Plug-in Suite

 

Opis ogólny

Szukasz rozwiązania do nagrywania? Nie szukaj dalej niż Presonus Studio 26C

Jest idealny dla DJ-ów i muzyków elektronicznych szukających niedrogiego domowego i mobilnego studia. Dzięki złączu USB-C, 2 przedwzmacniaczom, 4 wyjściowym interfejsom audio, częstotliwości do 192 kHz, 48 v mocy i przyciskowi miksowania Cue możesz oczekiwać doskonałej jakości dźwięku. Ponadto współpracuje z praktycznie każdym oprogramowaniem do nagrywania na każdym popularnym systmie operacyjnym Windows, Mac OS, Linux i. I nie zapomnij o pakiecie wtyczek Studio Magic oraz o oprogramowaniu DAW Presonus Studio One 6 Artist która są dołączone - dodaje bogactwo świeżych dźwięków i efektów do Twojego studia. Zdobądź swój już dziś i zacznij tworzyć! Ten zestaw wtyczek dodaje do Studio One ogrom świeżych brzmień.

Serce domowego studia nagrań

Interfejs Studio 26c jest wyposażony jest w złącze usb-c, dwa przedwzmacniacze mikrofonowe i wejścia TRS dla instrumentów rejestrujących i źródeł liniowych poprzez obwody klasy A (gniazdo combo XLR/Jack). Posiada wysokiej jakości przetworniki na każdym wejściu i wyjściu. Przycisk Cue Mix umożliwia tworzenie dwóch miksów podczas monitorowania. Zapewnia 48 v mocy phantomowej i jest zasilany przez połączenie USB-C. Dzięki konwerterom cyfrowym Studio 26c możesz przenieść swoje nagrania poza granice profesjonalnej rozdzielczości dźwięku. Oferując zakres dynamiki 115dB i pracując w rozdzielczościach do 192kHz, te rewolucyjne przetworniki umożliwiają uchwycenie każdego niuansu i szczegółu dźwięku źródła z niezwykłą precyzją. W czasach, gdy męcząca produkcja dźwięku wymaga dźwięku o ultra wysokiej rozdzielczości lub oszałamiającej wierności dźwięku, nie szukaj dalej niż Studio 26c! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym projektantem dźwięku, producentem muzycznym, czy po prostu chcesz zabezpieczyć nagrania do wykorzystania w przyszłości, Twoje nagrania są w zdolnych, niezawodnych rękach. Osiągnij sukces dzięki Studio 26c i uzyskaj najwyższej jakości dźwięk za każdym razem.

Presonus Studio One w polskiej wersji językowej

Studio 26C jest dostarczane wraz programem DAW Studio One 6, zapewniając twórcom bogactwo świeżych narzędzi do produkcji muzycznej. To oprogramowanie oferuje usprawniony przepływ pracy, nieograniczoną liczbę ścieżek, doskonałe przetwarzanie efektów i intuicyjne narzędzia do edycji automatyzacji. Zawiera również obszerny zestaw wtyczek, które można dodać do arsenału kształtowania dźwięku w studio. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych softów typu DAW na rynku. Każdy producent, który planuje swoje domowe studio powinien być zadowolony z jego możliwości. Działa tak samo dobrze z Macami jak i pod PCtami z Windowsem na pokładzie. Generalnie interfejs studio 26c współpracuje z praktycznie wszystkimi programami typu DAW istniejącym na rynku. Jest to jednocześnie jedyny DAW dostępny na rynku w polskiej wersji językowej. Wersję Artist można aktualizować do wersji Studio One Professional.

Funkcja CUE MIX

W szczególności dla DJ-ów 26C jest idealny do remiksowania i produkcji mobilnej. Funkja Cue Mix A / B sprawia, że DJ-e i artyści miksujący mogą łatwo przełączać się między ulubionymi miksami w czasie rzeczywistym, pozwalając im przejąć kontrolę nad monitorowaniem słuchawek. Dzięki tej funkcji mogą wprowadzić wszystkie odpowiednie poprawki, które zapewnią naprawdę wciągające wrażenia!. Ogólnie rzecz biorąc, interfejs audio Presonus Studio 26C zapewnia niezrównane połączenie funkcji, elastyczności i jakości dźwięku. Nic dziwnego, że stał się ulubieńcem zarówno muzyków, jak i producentów.

Profesjonalne przedwzmacniacze mikrofonowe Presonus xmax-l

Interfejs Presonus Studio 26c jest wyposażony w profesjonalne przedwzmacniacze mikrofonowe zaprojektowane tak, aby wydobywać najlepszą jakość dźwięku z dowolnego źródła dźwięku, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom wydajności i niezawodności. Wyposażone w niskoszumowe obwody przedwzmacniacza mikrofonowego i cyfrowe przetwarzanie sygnału, zapewniają nieskazitelny dźwięk z doskonałym zapasem sygnału i niesamowitym zakresem dynamiki. Dzięki kompaktowej konstrukcji, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i wszechstronnym opcjom łączności, Presonus XMAX-L jest idealnym wyborem do nagrywania i dźwięku na żywo.

Studyjna jakość do plecaka

Presonus Studio 26c to przełomowy interfejs audio, zapewniający muzykom i producentom niezrównaną moc i mobilność. Łącząc studyjną jakość dźwięku i wygodę USB-C, Studio 26c umożliwia łatwe nagrywanie utworów w podróży z profesjonalnymi rezultatami. Dzięki kompaktowej konstrukcji i intuicyjnym opcjom sterowania, Studio 26c jest idealnym towarzyszem dla twórców muzyki, którzy potrzebują najwyższej wydajności, gdziekolwiek się znajdują.

Stuio 26 c to także Interfejs MIDI

MIDI to szeroko stosowany system do przesyłania informacji między cyfrowymi instrumentami/sprzetami muzycznymi, umożliwiający użytkownikom wzajemne kontrolowanie siebie i wymianę danych. MIDI pozwala użytkownikom cieszyć się kreatywnością zintegrowanego środowiska produkcji muzycznej z łatwymi w użyciu funkcjami programowania i zwiększonymi możliwościami dźwiękowymi. Dzięki MIDI użytkownicy mogą tworzyć muzykę na profesjonalnym poziomie bez konieczności posiadania dużego doświadczenia lub drogiego sprzętu.

Zestaw zawiera

 • studio 26c – interfejs audio
 • kabel USB-C do USB-C i USB-C do USB-A
 • oprogramowanie Presonus Studio One Artist
 • pakiet wtyczek Studio Magic (Ableton - Live Lite, Arturia - Analog Lab Lite 3 i wiele innych).

 

Specyfikacja

Dane ogólne

Producent Presonus
Model Studio 26c
Częstotliwości próbkowania 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, or 192 kHz
Rozdzielczość konwertera 24 bity
Konwerterowy zakres dynamiki ADC 108 dB
Konwerterowy zakres dynamiki DAC 108 dB

Wejścia mikrofonowe

Maksymalny poziom +10 dBu (±0.5 dBu, min gain)
Zakres wzmocnienia 50 dB
Odpowiedź częstotliwościowa 20 Hz - 20 kHz (±0.3 dBu, unity gain, unwtd)
Zakres dynamiki 106 dB (A-ważone, minimalne wzmocnienie)
THD + N 0.004% (1 kHz, -1 dBFS, minimalne wzmocnienie)
EIN -126 dBu (A-ważone, 150Ω, maksymalne wzmocnienie)
Impendancja wejściowa 1.4 kΩ
Zasilanie Phantom +48 VDC (10 mAw sumiel)

Wejścia instrumentalne

Maximum Level +19 dBu (minimalne wzmocnienie)
Zakres wzmocnienia 50 dB
Odpowiedź częstotliwościowa 20 Hz – 20 kHz (±0.1 dBu, nieważone)
Zakres dynamiki 105 dB (A-ważone)
THD + N 0.002% (1 kHz, minimalne wzmocnienie)
Impendancja wejściowa 750 kΩ

Wejścia główne

Typ ¼" TRS, żeńskie
Maksymalny poziom +10 dBu (1 kHz, zbalansowane)
Odpowiedź częstotliwościowa 20 Hz – 20 kHz (±0.3 dBu, nieważone)
Zakres dynamiki 104 dB (nieważone)
THD + N 0.001% ( 1 kHz, -1 dBFS)

Wyjścia słuchawkowe

Maksymalna moc 47 mW / kanał przy 56Ω
Odpowiedź częstotliwościowa 20 Hz – 20 kHz (±0.5 dBu, nieważone)
Zakres dynamiki 83 dB (A-ważone, 56Ω obciązenia)
THD + N 0.01% (1 kHz, 0 dBFS, obciążone)
Impendacja słuchawek 32Ω do 300Ω

Dane fizyczne

Wysokość 1.75" (44 mm)
Szerokość 7" (180 mm)
Głębokość 5.5" (144 mm)
Waga 2 lbs. (0.9 kg)

 

Filmy i prezentacje wideo

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs Audio USB C Presonus Studio 26c, Interfejsy audio, MIDI, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording

PROMOCJA: Za darmo podręcznik do Studio One

PROMOCJA: Za darmo podręcznik do Studio One

06-06-2022
O co chodzi? Kup dowolny interfejs audio PreSonusa lub licencję DAW PreSonus Studio One 5 w dowolnej wersji, a dostaniesz kod uprawniający do BEZPŁATNEGO pobrania podręcznika obsługi po polsku o wartości 99 zł, wydanego w formie e-booka przez wydawnictwo Helion. Oferta ważna do 31/07/2022   O podręczniku Nakładem wydawnictwa Helion ukazał się „PreSonus Studio One. Podręcznik...