Fraud Blocker

ARME DIGIFACE DANTE ][ Interfejs audio

 • 6 500,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu USB Digiface Dante RME

 • Dawno dawno temu była sobie latencja, ale pojawiło się RME i ta straszna bajka się skończyła
 • W sumie 256 kanałów - po 128 na wejście i wyjście po Dante
 • 2 złącza Ethernet na pokładzie, ale nie do internetu ;)
 • 2 złącza Dante do połączenia z mityczną postacią
 • Jedno wyjście słuchawkowe
 • Funkcja TotalMix daje nam 2244-kanałowy mikser pracujący w 46-cio bitowej rozdzielczości
 • Możliwości routingu tej skrzyneczki są niesamowite - bardzo niepozorne urządzonko
 • Wszystko pędzone z USB 3.0 włącznie z zasilaniem
 • W zestawie DIGICheck, czyli rozbudowane narzędzie pomiarowe od RME

 

Opis ogólny

Digiface Dante to lekki, przenośny interfejs audio, umożliwiający połączenie z siecią Dante i posiadający wszystkie cechy/funkcje, z których słynie firma RME: USB 3, MADI, TotalMix FX i wyjątkową opcję pracy przez USB lub samodzielnie.

Digiface Dante korzysta z dobrze znanego sterownika USB dla systemu Windows i macOS, o najniższej latencji i najlepszej stabilności w branży, i wyposażony jest w najnowszy TotalMix FX do wszechstronnego routingu i miksowania. Wysokiej jakości wyjście słuchawkowe zapewnia szybki odsłuch dowolnego kanału audio, ale można je również wykorzystać jako wyjście liniowe do dodatkowego analogowego mixdownu stereo.

Dwa gniazda BNC z wejścia/wyjścia Word Clock można przełączyć na wejście/wyjście MADI z maksymalnie 64 kanałami. W sumie 128 kanałów (Dante i MADI) transferowanych jest przez USB 3.0 i obsługiwanych przez zarówno oprogramowanie sterujące Dante, jaki i RME TotalMix FX dla zapewniania pełnej, swobodnej kontroli całego sygnału audio.

Digiface Dante, wyposażony w dwa banki nadmiarowych portów sieciowych, jest czymś więcej niż tylko interfejsem audio. Oferuje funkcję przełącznika, łączącego maksymalnie 4 linie sieciowe.

Digiface Dante bez połączenia USB automatycznie zmienia się w 64-kanałowy konwerter Dante/MADI. Analogowe wyjście stereo można skonfigurować w taki sposób, aby wysyłało miks dokładnie tych kanałów, które są potrzebne.

 

TotalMix FX i TotalMix Remote

Tak jak wszystkie najnowsze interfejsy RME, Digiface Series również zawiera potężny cyfrowy mikser, działający w czasie rzeczywistym, TotalMix FX. Daje on praktycznie nieograniczone możliwości miksowania i routingu jednocześnie wszystkich wejść i kanałów odtwarzania do dowolnych wyjść sprzętowych.

Seria Digiface zawiera specjalną sekcję Control Room z funkcjami Talkback, Main/Phones, grupami suwaków, grupami wyciszania, pełnym zdalnym sterowaniem przez protokół Mackie lub OSC i wiele innych. Seria Digiface nie obsługuje efektów DSP (FX) takich jak EQ i reverb.

Poza tym najnowsze oprogramowanie RME, TotalMix Remote, zwiększa moc interfejsów RME przez umożliwienie zdalnego sterowania z urządzeń iOS oraz komputerów PC/Mac. Dzięki uproszczonej konfiguracji – wystarczy wpisać adres IP komputera, którym chciałbyś sterować przy pomocy TotalMix Remote – użytkownicy mogą szybko ustawiać wszystkie parametry TotalMix FX na głównym systemie, chodząc po studiu z tabletem lub z reżyserki znajdującej się w innym miejscu obiektu.

 

Specyfikacja

Kanały 256 kanałów: 128 wejściowych/128 wyjściowych
Dante / MADI 64 kanały Dante / 64 kanały MADI
Ethernet 2x Gigabit Ethernet (zgodny z 802.3)
Gniazda MADI 1 x koncentryczne wejście/wyjście MADI
Wzmacniacz słuchawkowy Wyjście słuchawkowe
Wordclock Wejście/wyjście Wordclock
Połączenie USB 3
Zasilanie Zasilanie z magistrali
Dodatkowe funkcje TotalMix FX

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs audio RME DIGIFACE DANTE, Instrumenty, Interfejsy audio, MIDI, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording, RME, rme digiface dante, rme digiface dante cena, rme dante, interfejs rme dante,