ARME DIGIFACE AVB ][ Interfejs audio

  • 3 999,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu USB Digiface AVB RME

  • Dawno dawno temu była sobie latencja, ale pojawiło się RME i ta straszna bajka się skończyła
  • W sumie 256 kanałów - po 128 na wejście i wyjście
  • Towarzyszący pakiet oprogramowania obejmuje kontroler AVDECC, który zapewnia podstawowe funkcje do wykrywania wszystkich urządzeń AVB w sieci i zarządzania połączeniami przychodzących i wychodzących strumieni
  • Jedno wyjście słuchawkowe
  • Funkcja TotalMix daje nam 2244-kanałowy mikser pracujący w 46-cio bitowej rozdzielczości
  • Możliwości routingu tej skrzyneczki są niesamowite - bardzo niepozorne urządzonko
  • Wszystko pędzone z USB 3.0 włącznie z zasilaniem
  • W zestawie DIGICheck, czyli rozbudowane narzędzie pomiarowe od RME

 

Opis ogólny

Urządzenie wykorzystuje AVB do transferu maksymalnie 256 kanałów audio pomiędzy komputerem PC a siecią audio. Dodatkowe wyjście słuchawkowe pozwala na monitorowanie dźwięku w wysokiej jakości.

RME Digiface AVB pokazuje, jak sygnał audio może być transferowany z PC do sieci i z powrotem przy użyciu stosu protokołów AVB, i w końcu przenosi tę możliwość na komputery z systemem Windows.

Wyposażony w USB3 pozwala na przesyłanie 128 kanałów audio z maksymalną częstotliwością próbkowania 192 kHz do sieci AVB i kolejne 128 kanałów z powrotem.

Kanały są przyporządkowane do strumieni o konfigurowalnej wielkości od 2 do 32 kanałów, co umożliwia połączenia ze wszystkimi urządzeniami audio AVB dostępnymi na rynku.

Towarzyszący pakiet oprogramowania obejmuje kontroler AVDECC, który zapewnia podstawowe funkcje do wykrywania wszystkich urządzeń AVB w sieci i zarządzania połączeniami przychodzących i wychodzących strumieni. Wbudowane są podstawowe funkcje monitorowania.

 

TotalMix FX i TotalMix Remote

Tak jak wszystkie najnowsze interfejsy RME, Digiface Series również zawiera potężny cyfrowy mikser, działający w czasie rzeczywistym, TotalMix FX. Daje on praktycznie nieograniczone możliwości miksowania i routingu jednocześnie wszystkich wejść i kanałów odtwarzania, do dowolnych wyjść sprzętowych.

Seria Digiface zawiera specjalną sekcję Control Room z funkcjami Talkback, Main/Phones, grupami suwaków, grupami wyciszania, pełnym zdalnym sterowaniem przez protokół Mackie lub OSC i wiele innych. Seria Digiface nie obsługuje efektów DSP (FX) takich jak EQ i reverb.

Poza tym najnowsze oprogramowanie RME, TotalMix Remote, zwiększa moc interfejsów RME przez umożliwienie zdalnego sterowania z urządzeń iOS oraz komputerów PC/Mac. Dzięki uproszczonej konfiguracji – wystarczy wpisać adres IP komputera, którym chciałbyś sterować przy pomocy TotalMix Remote – użytkownicy mogą szybko ustawiać wszystkie parametry TotalMix FX na głównym systemie, chodząc po studiu z tabletem lub z reżyserki znajdującej się w innym miejscu obiektu.

 

Specyfikacja

Liczba kanałów 256 kanałów: 128 wejściowych/128 wyjściowych
Strumienie 16 strumieni wejściowych/ 16 strumieni wyjściowych
Połączenie Gigabit Ethernet (zgodny z 802.3)
Wyjścia Wyjście słuchawkowe
Wejścia Wejście/wyjście Wordclock
Połączenie USB 3
Zasilanie Zasilany z magistrali
AVB Stos protokołów AVB zgodny z IEEE 802.1 BA
Zgodność Zgodny z IEEE 1722 AVTP / 1722.1 AVDECC
Dodatkowe funkcje TotalMix FX

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs audio RME DIGIFACE AVB, Studio i homerecording, Interfejsy i procesory studyjne, Interfejsy audio, MIDI, Instrumenty, RME, rme digiface avb cena, rme digiface ethernet, rme digiface avb,