Fraud Blocker

IK Multimedia StealthPedal CS IK ][ Interfejs gitarowy i oprogramowanie

  • 330,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu gitarowego StealthPedal CS IK Multimedia

  • Nie WAHaj się! Wybierz coś, co wybrało wielu innych gitarzystów pod względem komfortu i łatwości użytkowania
  • AmpliTube w zestawie, można od razu jammować na pełnej bez ograniczeń
  • To nie tylko wah - możesz kontrolować dowolny parametr za pomocą ruchu nogą - od głośności po krzyk fanek
  • Urządzenie jest tak intuicyjne, że tylko perkusista nie zrozumie jak je ogarnąć
  • Zajebisty design rodem z hameryki, a wiadomo, że oczy również trzeba czymś nacieszyć

 

Opis ogólny

StealthPedal CS „Custom Shop” jest naprawdę klasą samą w sobie. Zestaw składa się ze StealthPedal – interfejsu audio w formie pedału typu wah-wah, programu AmpliTube Custom Shop i 100 punktów do wykorzystania w AmpliTube Custom Shop. Oto kilka szczegółów na temat tego, co otrzymujesz...

StealthPedal – wymyśliliśmy koło na nowo. Teraz przypomina bardziej statek kosmiczny.

Jedno spojrzenie na StealthPedal i wiesz, o co chodzi. Tak, to pedał wah-wah. Ale to także pedał głośności i regulator gainu, regulator prędkości tremolo, treble booster, wyłącznik wzmacniacza, pitch shifter, automat do drinków, wymarzona randka, supermodelka, w zasadzie może być wszystkim, czego tylko byś chciał w sferze dźwięku i sterowania oprogramowaniem. StealthPedal jest naprawdę rewolucyjnym produktem, który narodził się w głowach gitarzystów, myślących w sposób „a gdyby tak było możliwe...”. To jest interfejs audio, co oznacza, że możesz go użyć do podłączenia gitary lub basu do komputera. I jest to interfejs wysokiej jakości. Przyjmuje sygnał gitarowy i przetwarza go na coś, co komputer może odczytać i modyfikować.

Zobacz – nie używam rąk!

StealthPedal jest także kontrolerem. Nie ma się czego bać, to naprawdę świetna sprawa. Oznacza to, że wystarczy go podłączyć i można przypisywać parametry oprogramowania do jego pokręteł, przełączników i samego pedału. A w przypadku naszego oprogramowania, jeśli wiesz, jak kliknąć prawym przyciskiem myszy, to wiesz też, jak przypisać funkcję do przycisku. Jest to dziecinnie proste. Naprawę. Więc nie musisz obsługiwać „kaczki” przy pomocy myszki. Możesz to robić tak, jak zwykle to robiłeś... stopą.
Wejście, Wejście, Wyjście, Wyjście - Podłączanie
Są dwa wejścia i dwa wyjścia. Dzięki temu możesz podłączyć dwa instrumenty lub źródło dźwięku stereo oraz wyprowadzać sygnał w stereo lub mono. Przy odpowiednim ustawieniu pozwala to na wykorzystanie możliwości efektów stereo w oprogramowaniu. Funkcje StealthPedal są rozszerzalne – możesz podłączyć do złącza „expression pedal” – jack 1/4” – dodatkowy pedał ekspresji, możesz też dodać dwuprzyciskowy nożny przełącznik. Dlaczego? Ponieważ wszyscy lubimy mieć jakiś wybór i dodatkowe opcje, a to daje Ci możliwość przypisania większej liczby parametrów do przycisków i pedałów, które możesz obsługiwać nogą, i będziesz mógł się skupić na ważnych sprawach... np. graniu riffów.

Poznaj nowego kreatora brzmienia

Skoro już jesteśmy przy riffach, to StealthPedal CS dostarczany jest wraz z AmpliTube Custom Shop, wiodącym oprogramowaniem z modulacjami wzmacniaczy, zawierającym 24 elementy sprzętu: tuner chromatyczny, 9 efektów podłogowych (stompboksów), 4 wzmacniacze, 5 kolumn, 3 mikrofony i 2 efekty rackowe. W zasadzie jest to cały Twój gitarowy lub basowy tor sygnału, ale w wygodnej, kompaktowej „komputerowej” formie, którą możesz wykorzystać w studiu lub na scenie.
Sprzęt, sprzęt i jeszcze więcej sprzętu. Czy wspominaliśmy już o sprzęcie?
Dodatkowo otrzymujesz także 100 punktów (credits) do wykorzystania w AmpliTube Custom Shop, pozwalających na rozszerzenie i indywidualne dopasowanie Twojego wirtualnego zestawu i wymianę po kolei poszczególnych jego elementów. Custom Shop ma ponad 230 różnych sprzętów, łącznie z ekskluzywnymi modelami takich legendarnych producentów jak Fender®, Ampeg®, Orange®, Soldano®, T-Rex®, Seymour Duncan®, Groove Tubes® i wiele innych.

Kiedy już ustawisz odpowiednie brzmienie, nagraj swoje pomysły, używając wbudowanego 4-śladowego rejestratora. Możesz nagrywać swoje pomysły w nieprzetworzonej formie i później je „reampować”, aby uzyskać perfekcyjne brzmienie.
AmpliTube Custom Shop działa również jako wtyczka w większości popularnych programów DAW, takich jak GarageBand, Pro Tools, Cubase, Sonar, Logic, Live, Reaper, FruityLoops itp. z dokładnie tymi samymi funkcjami (z wyjątkiem funkcji rejestratora, ale przecież… program DAW jest rejestratorem…).

Jak to działa?

To naprawdę jest takie proste. Oto podstawowe kroki:
Zainstaluj dołączone oprogramowanie zgodnie z instrukcjami (zainstalowany zostanie AmpliTube Custom Shop i sterowniki, jeśli będą wymagane).
Podłącz gitarę lub bas do jednego z dwóch wejść 1/4” w StealthPedal, podłącz wyjście USB do komputera, podłącz słuchawki lub wzmacniacz/zasilane głośniki do wyjść (lub ustaw w komputerze Twoje aktualne urządzenie wyjściowe jako wyjście).
Uruchom AmpliTube Custom Shop, otwórz ustawienia i wybierz Stealthpedal jako interfejs audio i voila', możesz dawać czadu!

Déjà Vu

Kiedy uruchamiasz AmpliTube, masz wrażenie, że już to gdzieś widziałeś. Interfejs AmpliTube wygląda i funkcjonuje tak jak fizyczny sprzęt, tylko lepiej. Możesz wybierać wszystkie rodzaje konfiguracji Twojego zestawu; używać wielu instancji tego samego efektu z innymi ustawieniami, różnych wzmacniaczy z różnymi kolumnami różnych firm, indywidualnie dopasowywać pozycję mikrofonu przy głośniku i w pomieszczeniu do nagrywania i wykańczać brzmienie imponującymi efektami rackowymi. Teraz masz do dyspozycji kilka najfajniejszych sprzętów na świecie. Uwaga – ten towar silnie uzależnia.
Po 2 minutach będziesz już zaznajomiony ze wszystkimi funkcjami i obsługą, więc będziesz już gotowy na dodanie kolejnych sprzętów. Kliknij na przycisk „Custom Shop” w prawym górnym rogu AmpliTube, a zostaniesz przeniesiony do najfajniejszego sklepu ze sprzętem gitarowym na świecie – jest on zawsze otwarty i ma na stanie wszystkie sprzęty, które można nabywać już od 3 punktów, więc 100 punktów może zapewnić Ci koncert z dobrym zespołem... Śmiało, ruszaj na zakupy!

 

Specyfikacja

Częstotliwość próbkowania 24-bity/48kHz
System Mac, PC
Obudowa w stylu wah-wah
Wejścia 2 symetryczne wejścia jack 1/4"
Wyjścia 2 symetryczne wyjścia jack 1/4"
Słuchawki wyjście słuchawkowe
Diody kontrola głośności
Dodatkowe wejścia 2 wejścia na zewnętrzny pedał [ekspresji/ switch]
Zasilanie zasilanie poprzez USB

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs gitarowy i oprogramowanie IK MULTIMEDIA StealthPedal CS IK, Instrumenty, Kontrolery i oprogramowanie DAW, Studio i homerecording, IK MULTIMEDIA, ik stealthpedal cena, ik stealthpedal cs cena,