IK Multimedia iRig UA || Interfejs audio microUSB/Android

 • 297,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod:
  IK IP-IRIG-UA-IN
 • Producent:
 • W sklepie: 0 szt
 • Mag. zewnętrzny:

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu gitarowego UA iRig

 • Działa na każdym urządzeniu z Androidem z trybem Host/USB OTG
 • Zamieni twój nudny smartfon w przenośny symulator wzmacniaczy gitarowych
 • Idealny do nagrywania, jammowania, a nawet koncertowania
 • Prawie zerowa latencja przy przetwarzaniu cyfrowych efektów
 • Cyfrowe nagrywanie dźwięku na urządzenia z Androidem 5.0 i Samsung Professional Audio
 • Niskoszumowy przedwzmacniacz o bardzo wyrazistym brzmieniu
 • Zawiera AmpliTube UA oraz AmpliTube Metal po rejestracji na stronie producenta
 • Analogowe wejście Aux do grania z podkładem i ćwiczenia
 • Wyjście słuchawkowe i regulacja głośności

 

Opis ogólny

Doświadcz przetwarzania sygnału gitary przy prawie zerowej latencji z AmpliTube na urządzaniach z Androidem. Nadeszła nowa era tworzenia muzyki na Androidzie: iRig UA jest pierwszym cyfrowym procesorem efektów i interfejsem, pozwalającym na uniwersalne przetwarzanie przy prawie zerowej latencji z AmpliTube na wszystkich urządzeniach z Androidem 4.0 lub nowszym, obsługujących tryb host/USB OTG. Teraz możesz cieszyć się efektami przetwarzanymi w wysokiej jakości i w czasie rzeczywistym na Twoim urządzeniu z Androidem, niezależnie od tego, czy pochodzi ono od Samsunga, Sony, Motoroli, LG, HTC, Xiaomi, czy innego popularnego producenta.

iRig UA posiada wbudowany pierwszy tego typu procesor sygnałowy (DSP), który rozwiązuje problem Androida z fragmentacją systemu i latencją poprzez przeniesienie całego przetwarzania do zewnętrznego akcesorium. Klucz do rozwiązania problemu leży w DSP iRiga UA i dołączonej do niego aplikacji AmpliTube UA. DSP wewnątrz iRig UA zapewnia najnowszą generację technologii mobilnego modelowania, która może być sterowana poprzez AmpliTube UA – oferuje Ci to łatwy w użyciu graficzny interfejs, który pozwala na zmianę ustawień Twojego zestawu i natychmiastowe zapisywanie lub wczytywanie presetów.

Uniwersalny system iRig UA może być również używany jako interfejs do cyfrowego nagrywania dźwięku, o ile jest podłączony do urządzenia zgodnego z Samsung Professional Audio lub smartfona czy tabletu z Androidem 5.0.

Dzięki iRigowi UA najpopularniejszy mobilny cyfrowy interfejs gitarowy i aplikacja z wirtualnym procesorem efektów gitarowych w końcu zawitał na Androida.

 

Działa natychmiast po podłączeniu na Androidzie (plug & play)

iRig UA brzmi świetnie od razu po wyciągnięciu go z pudełka. Wystarczy podłączyć go do urządzenia z Androidem przy pomocy dołączonego złącza OTG i gotowe. Ma wbudowany 32–bitowy procesor sygnałowy, 24–bitowy przetwornik A/D, częstotliwość próbkowania 44,1/48 kHz, przezroczysty, nisokoszumowy przedwzmacniacz w wyjątkowo kompaktowej obudowie. Z podzespołami wysokiej jakości jest w stanie zapewnić wspaniałe brzmienie, wyjątkową mobilność i bezprecedensową zgodność z wieloma systemami.

 

iRig UA i AmpliTube UA

Wbudowany procesor sygnałowy w iRig UA współpracuje z AmpliTube UA, specjalną wersją potężnego gitarowego i basowego procesora efektów, zaprojektowanego specjalnie do używania razem z iRig UA. Ponieważ całe przetwarzanie obsługiwane jest przez iRig UA, a nie urządzenie
z Androidem, jest w stanie zapewnić spójne funkcjonowanie przy prawie zerowej latencji (do 2ms całkowitego opoźnienia w obie strony) i jest to niezależne od producenta i modelu podłączonego smartfona lub tabletu.

 

AmpliTube UA wylądował

iRig UA sprzedawane jest w zestawie z AmpliTube UA, pełną wersją aplikacji będącej procesorem efektów do gitary i basu, która zrewolucjonizowała sposób tworzenia przez mobilnych muzyków. AmpliTube UA zapewnia bogatą i możliwą do rozbudowy kolekcję w pełni konfigurowalnych modeli najbardziej pożądanego sprzętu w historii muzyki. Pozwala Ci tworzyć i przetwarzać brzmienie przy pomocy 3 efektów, wzmacniacza i kolumny gitarowej z wiernym modelowaniem VRM oraz mikrofonu i tunera. W przeciwieństwie do innych wersji AmpliTube, AmpliTube UA pozwala nawet na jeszcze większą kreatywność, umożliwiając umieszczanie efektów przed lub za wzmacniaczem na ścieżce sygnału.

 

Wszechstronne złącza

Połączenie iRiga UA z AmpliTube UA jest idealnym rozwiązaniem do ćwiczeń w podróży. iRig UA posiada wejście 1/4" do gitary, basu lub innego instrumentu o sygnale liniowym, kabel micro–USB – OTG i wyjście słuchawkowe 1/8" z regulacją głośności. iRig UA wyróżnia się także wejściem 1/8", które pozwala na podłączenie urządzenia
z Androidem lub zewnętrznego źródła dźwięku, co umożliwia granie do Twoich ulubionych kawałków przy użyciu mocy AmpliTube.

 

Specyfikacja

Dane ogólne
Maksymalny poziom wejściowy od 330 mVpp do 7 Vpp,
Szum wejściowy –97 dB RMS,
Zniekształcenia (THD) 0,005%,
Pasmo przenoszenia od 20Hz do 20 kHz +/– 0,2 dB,
DSP 32–bitowy, zmiennoprzecinkowy,
Przetwarzanie 24–bit A/D,
Częstotliwość próbkowania 44,1 i 48 kHz,
Wymiary 51 mm/2,01” x 99 mm/ 3,9” x 21 mm/0,83”,
Waga 80 g/2,82 oz.
Wymagania
 • Urządzenia z Androidem
 • Zgodny z urządzeniami z Androidem obsługującymi tryb Host. Wymagany system Android 4.0 lub nowszy.
 • Do działania jako rejestrator cyfrowy wymagany jest Samsung Professional Audio lub Android 5.0.

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs audio microUSB/Android IK Multimedia iRig UA, Interfejsy audio, MIDI, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording, IK MULTIMEDIA, irig ua cena, interfejs irig ua, irig android cena, irig android, irig ik multimedia,