Fraud Blocker

IK Multimedia iRig Pads ][ Kontroler MIDI 16 padów

 • 750,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kontrolera MIDI iRig Pads

 • Nagroda iLounge Best of the Year 2014
 • Niespotykanie mobilny kontroler padów MIDI i stacja produkcji rytmów dla iPhone'a, iPada, iPoda touch oraz komputerów Mac i PC
 • Wyjątkowo niewielkie wymiary i cienki format sprawiają, że możesz go zabrać wszędzie
 • 16 dynamicznych, podświetlanych padów, które zmieniają kolor podświetlenia w zależności od poziomu velocity i przychodzących komunikatów MIDI
 • Dwa pokrętła MIDI, dwa przyciski, jeden slider i przyciskane pokrętło typu enkoder, wszystkie regulatory są konfigurowalne
 • 16 programowanych przez użytkownika scen MIDI do natychmiastowego przywoływania ustawień indywidualnego mapowania
 • Wstępnie zaprogramowane sceny MIDI dla SampleTank na iPhone'a i iPada (wkrótce będzie ich więcej)
 • Pełna zgodność z MIDI
 • Idealny do tworzenia bitów, odtwarzania loopów i miksowania (DJ)
 • Przy podłączeniu do urządzenia z iOS, port USB może dostarczać zasilanie, by nie czerpać prądu z baterii

 

Opis ogólny

iRig Pads to w pełni wyposażony, wyjątkowo mobilny kontroler z 16 padami do iPhone'a, iPada i iPoda touch, jak również do komputerów Mac i PC.
Wyjątkowo uniwersalny system, który pozwala Ci na tworzenie bitów, wyzwalanie loopów, miksowanie jak DJ i wiele, wiele więcej, niezależnie od tego, czy znajdujesz się na scenie, w studiu, czy w innym miejscu.
Jest to najlepszy towarzysz podróży dla mobilnych producentów muzyki elektronicznej.


Wyjątkowa mobilność

iRig Pads jest tak mały, że możesz go wszędzie zabierać ze sobą. Jest mniejszy od iPada i cieńszy niż 1" (23mm)... Dzięki cienkiej, kompaktowej i lekkiej konstrukcji z łatwością zmieści się do każdego plecaka lub torby na laptopa. W celu uzyskania jeszcze większej mobilności, został zaprojektowany w taki sposób, aby pobierał jak najmniej energii, co oznacza, że jest w pełni sprawny natychmiast po podłączeniu go do urządzenia – nie potrzebujesz zasilacza. Po prostu podłącz go do Twojego iPhone'a, iPada lub Poda touch przy pomocy dołączonego kabla Lightning (kabel do złącza 30–pinowego sprzedawany jest osobno) lub komputera Mac lub PC przy pomocy dołączonego kabla USB i zacznij tworzyć rytmy.

Polubisz niesamowitą, bezpośrednią, dotykową kontrolę dzięki 16 dynamicznym, podświetlanym, kolorowym, gumowym padom, ułożonym w siatkę 4x4. Każdy z padów podświetlany jest w wielu kolorach – czerwonym, zielonym, pomarańczowym i wszystkich odcieniach pomiędzy – w zależności od prędkości, z jaką są naciskane (velocity) i informacji wysyłanych przez wybraną aplikację lub program.

Ale iRig Pads może zrobić więcej niż przeciętny mobilny kontroler padowy. Pełen zestaw regulatorów – dwa pokrętła, dwa przyciski, jeden suwak i jedno wciskane pokrętło typu encoder – zapewnia uniwersalność, która pozwoli Ci zachować kontrolę w każdej sytuacji. Wszystkie regulatory są konfigurowalne w MIDI: można zapisać i bezzwłocznie przywołać do 16 osobnych map lub „scen”, co daje pełną kontrolę nad aplikacjami lub programami. Dostarczany jest ze wstępnie zaprogramowanymi 6 domyślnymi scenami, które pozwalają na pracę z popularnymi aplikacjami i programami natychmiast po wyjęciu go z pudełka.


Wyzwól swoją kreatywność z aplikacjami

Aby pomóc Ci w tworzeniu groove’u, IK pracuje nad uczynieniem z iRig Pads najlepszego kontrolera do tworzenia bitów, loopów itp., dodając wsparcie potężnych aplikacji i programów.


Lepsze bity

Znajomy układ 16 padów w iRig Pads czyni go idealną platformą do tworzenia bitów w warunkach mobilnych. Dostarczany jest wraz z SampleTank Free na iPhone'a/iPoda touch i iPada, przenośną wersją potężnej brzmieniowej stacji roboczej firmy IK.
Jest pełen instrumentów zsamplowanych w wysokiej jakości, zestawów perkusyjnych, loopów i patternów MIDI; umieszcza świat brzmień w Twojej kieszeni. Z iRig Pads możesz nimi sterować bez wysiłku, tworząc bity i rytmy dzięki interfejsowi z padami w stylu maszyny perkusyjnej.

Jeśli pracujesz na komputerze Mac lub PC, możesz wykorzystać możliwości dołączonego programu SampleTank 3 SE – wkrótce będzie dostępny do pobrania ze strony IK. Pozwala Ci on na kreatywność dzięki pełnej wersji muzycznej stacji roboczej nowej generacji firmy IK, zawierającej bibliotekę o pojemności 6,5 GB, w tym 400 instrumentów i 150 patternów MIDI. W połączeniu z iRig Pads tworzy kompletną stację roboczą do produkcji muzyki, która daje Ci pełną paletę brzmień i pomaga Ci przenieść bity na wyższy poziom. SampleTank, naturalny partner iRig Pads, pozwala Ci na szybkie i łatwe organizowanie brzmień, patternów i loopów poprzez pady. Po połączeniu tych dwóch elementów dostajesz potężną, dostosowaną do Twoich potrzeb kopalnię bitów!

Będziesz miał także możliwość zarejestrowania swojego iRig Pads, aby otrzymać The Grid, ekskluzywną kolekcję dodatkowych instrumentów (składająca się z 800 sampli o łącznym rozmiarze 300 MB) oraz 50 patternów MIDI, które można pobrać z działu użytkowników SampleTank 3 SE, i które mogą być wykorzystywane także z SampleTank iOS (dostęp odblokowywany w aplikacji).

 

Loopy i rytmy

Ale iRig Pad to nie tylko tworzenie bitów – jest to również idealne narzędzie do wyzwalania loopów i rytmów. Wkrótce będzie on obsługiwał GrooveMakera 2 na iPhone'a, iPoda i iPada. Będzie mógł wyzwalać loopy i rytmy w czasie rzeczywistym przy pomocy padów, byś mógł ciągle remiksować nagrania muzyki elektronicznej, dance i hip–hop, osiągając rezultaty, które zawsze będą brzmiały tak jak profesjonalne produkcje. Będziesz nawet mógł używać przycisków i pokręteł w iRig Pads do zmiany tempa (BPM), płynnej zmiany głośności, dodawania efektów itp. Dzięki połączeniu iRig Pads i GrooveMaker 2 będziesz miał taką kontrolę nad rytmem, jak nigdy dotąd.

 

Cyfrowe deki

Poza możliwościami tworzenia muzyki, iRig Pads może być również wykorzystywany do miksowania muzyki na żywo. Wkrótce będzie można go używać razem z DJ Rig free na iPada. Jest to w pełni funkcjonalna aplikacja do miksowania dla DJ-ów, która pozwala na synchronizowanie i miksowanie utworów z iTunes Music Library na Twoim urządzeniu poprzez dwa wirtualne gramofony. Z iRig Pads będziesz mógł regulować obroty talerza, zmieniać parametry efektów, obsługiwać punkty CUE i cieszyć się niemal w pełni ręczną obsługą aplikacji. Z iRig Pads i DJ Rig masz przenośny zestaw DJ-a, który możesz wszędzie ze sobą zabrać.

 

Więcej

A to tylko wierzchołek góry lodowej – iRig Pads jest także w pełni zgodny z formatem MIDI, co oznacza, że możesz go używać i dostosowywać indywidualnie jego regulatory do praktycznie każdej aplikacji zgodnej z MIDI – jak np. FL Studio Mobile, IMPC Pro, GarageBand – lub programów komputerowych – jak MPC Software, Ableton Live, Maschine i in.
Z iRig Pads Twoje możliwości muzyczne są nieograniczone.

 

Wymagania

Urządzenia iOS

 • Zgodny z iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s*, iPhone 4*, iPhone 3GS, iPod touch (piąta, czwarta i trzecia* generacja), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad czwartej generacji, iPad mini, iPad trzeciej generacji*, iPad 2*, iPad*. Wymagany iOS 4.3 lub nowszy.
 • *Wymagany kabel 30–pin –> Mini–DIN – sprzedawany osobno


Komputery

 • Mac®: Mac OS X 10.6 lub nowszy. Jeden wolny port USB.
 • Windows®: Windows XP (SP3) / Vista (SP1) / 7 / 8. Jeden wolny port USB

 

Specyfikacja

Pady 16 dynamicznych padów
Kontrolki Wielokolorowe kontrolki padów dla poziomu velocity i przychodzących sygnałów MIDI
Kontrolery Dwa pokrętła MIDI, dwa przyciski, jeden suwak i przyciskane pokrętło typu enkoder
Wejścia Wejście pedału ekspresji/sustain
Sceny 16 programowalnych przez użytkownika scen, możliwych do natychmiastowego przywołania
MIDI Wysyła i odbiera komunikaty MIDI
Zasilany przez magistralę nie wymaga baterii ani zasilacza
Wymiary 190 mm/7,5" x 205 mm/8,1" x 23 mm/0,9"
Waga 547 g/1,2 lb

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kontroler MIDI IK Multimedia iRig Pads, Pady perkusyjne i inne kontrolery, Kontrolery i oprogramowanie DAW, Studio i homerecording, IK MULTIMEDIA, pady do bitów, akai mpd 218 alternatywa, ik multimedia pady, pady perkusyjne, kontroler midi do bitów,