Fraud Blocker

IK Multimedia iRig Mic Field ][ Mikrofon pojemnościowy dla iOS

  • 440,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu do telefonu iRig Mic Field IK Multimedia

  • Myślisz sobie - kolejny gadżet tylko dla iPhone... i masz rację! Za to jaki dobry!
  • Cyfrowy mikrofon podłączany do iPhone’a, iPada, iPoda poprzez złącze Lightning
  • Koniec z paskudnym dźwiękiem z wbudowanego w jabłuszko majka
  • Dwie kapsuły pozwalają przechwytywać obraz dźwiękowy w stereo
  • Obrotowa konstrukcja pozwala na ustawienie Mic Fielda w sposób odpowiedni do naszych potrzeb
  • Przetwarzanie analogowo–cyfrowe 24 – bitowe, od 44,1 do 48 kHz

 

Opis ogólny

Nagrywaj profesjonalnie audio/video, gdziekolwiek jesteś. Teraz każdy może robić nagrania wysokiej jakości w warunkach mobilnych. Przedstawiamy iRig Mic Field, kieszonkowy cyfrowy mikrofon stereo dla urządzeń firmy Apple, wyposażonych w złącze Lightning – iPhone'a, iPada i iPoda touch. Zaprojektowany do nagrań video i audio. Posiada opatentowaną, obrotową obudowę, którą można łatwo ustawić w sposób dający najlepszą panoramę stereo, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Teraz możesz uchwycić nieskazitelnie czyste brzmienie, niezależnie od tego, czy nagrywasz próbę, koncert, dźwięk do filmu, pozyskujesz dźwięk do projektu muzycznego, nagrywasz instrumenty w ruchu, zapisujesz wykład lub przemówienie, czy też tworzysz Twój następny viralowy hit video. iRig Mic Field pozwoli Ci na stworzenie dokładnych i wiernych nagrań w każdej sytuacji.

iRig Mic Field łączy wysokiej jakości komponenty i niezrównaną mobilność z wyjątkową konstrukcją. iRig Mic Field charakteryzuje się 24–bitowym, audiofilskim przetwornikiem, częstotliwością próbkowania 44,1/48 kHz, maksymalnym poziomem SPL 115 dB i niskoszumowym przedwzmacniaczem o wysokiej jakości brzmienia, a wszystko to zawarto w tak małej obudowie, że zmieści się w Twojej kieszeni. Teraz możesz osiągnąć brzmienie wysokiej jakości zawsze i wszędzie. Dzięki iRig Mic Field możesz mieć mikrofon o połowę tańszy od porównywalnych mikrofonów, ważących dwa razy więcej i nieobsługujących jednocześnie audio i video.

Nagrywaj zaraz po wyjęciu z pudełka iRig Mic Field i dzięki towarzyszącej mu aplikacji iRig Recorder Free (wkrótce ukaże się wersja 2). Jest to łatwy sposób nagrywania, edytowania i przetwarzania dźwięku stereo w warunkach mobilnych. Jakby tego było mało, iRig Mic Field jest zgodny ze wszystkimi aplikacjami Core iOS Audio i Video, łącznie z Voice Memo i Camera oraz GarageBand i iMovie firmy Apple, jak również wszystkimi Twoimi ulubionymi aplikacjami video i serwisami mediów społecznościowych.

Wysokiej jakości mikrofon stereofoniczny do nagrywania w plenerze

Gdy jesteś w ruchu i chcesz nagrać dźwięk i obraz, nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować stereofonicznego dźwięku o wysokiej jakości. Stąd właśnie wziął się iRig Mic Field: został on zaprojektowany tak, by zapewnić najlepszą panoramę stereo i jakość dźwięku, niezależnie od Twoich potrzeb. Podłącza się go bezpośrednio do wejścia Lightning w Twoim iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch. Posiada dwie kapsuły pojemnościowe, 24–bitowy, audiofilski przetwornik analogowo–cyfrowy (o częstotliwości próbkowania 44,1/48 kHz), poziom SPL 115 dB i wbudowany niskoszumowy przedwzmacniacz o wyrazistym brzmieniu, daje Ci zatem wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby nagrać krystalicznie czysty dźwięk w każdej sytuacji.

Regulacja w zakresie 90 stopni

Przy nagrywaniu w plenerze elastyczność jest podstawą. Dzięki opatentowanej obrotowej konstrukcji, która pozwala na regulację do 90 stopni i zablokowanie w jednej lub w dwóch pozycjach w celu uzyskania lepszej panoramy stereo zarówno w trybie poziomym, jak i pionowym, iRig Mic Field daje Ci większą elastyczność niż jakikolwiek inny mikrofon tego typu. Możesz robić nagrania w wyższej jakości, niż przy pomocy mikrofonu wbudowanego w Twojego iPhone’a, iPada lub iPoda touch, a porównywalne mobilne mikrofony mogą nagrywać prawdziwy sygnał stereo tylko jeśli są trzymane pionowo (portret). Oprócz tego wszystkie regulacje są łatwo dostępne i umieszczone w odpowiednim miejscu, co zapewnia maksymalny komfort.

Lepsza regulacja poziomu

Nagrywanie dobrego dźwięku wymaga więcej niż tylko wysokiej jakości komponentów; wymaga też pełnej i łatwej w obsłudze regulacji. iRig Mic Field zapewnia nagrywanie dźwięku przy najlepszych możliwych ustawieniach. Posiada pokrętło do regulacji wzmocnienia, wyjście audio do szybkiego monitorowania sygnału na słuchawkach (użyteczne przy obsłudze aplikacji) i kolorowy wskaźnik poziomu sygnału wejściowego do szybkiego monitorowania wizualnego.

Produkcja video w Twojej kieszeni

iRig Mic Field został także zaprojektowany z myślą o mobilnym nagrywaniu filmów. Pozwala Ci na nagrywanie filmów z krystalicznie czystym dźwiękiem, tak byś mógł je udostępniać na Twoich ulubionych stronach video i serwisach: YouTube, Facebook, Vine itp. Kręcenie filmów video i dzielenie się nimi z przyjaciółmi, obserwatorami i fanami nigdy nie było prostsze. Teraz muzycy, operatorzy kamer, dziennikarze, twórcy podcastów, zwykli użytkownicy itp. mogą uzyskiwać wysoką jakość brzmienia bez poświęcania mobilności lub wierności dźwięku.

Nagrywaj z mocą aplikacji

Abyś mógł natychmiast rozpocząć nagrywanie, iRig Mic Field dostarczany jest wraz z potężną aplikacją iRig Recorder Free (wkrótce ukaże się wersja 2) dla iPhone'a, iPada i iPoda touch. Najnowsza wersja popularnej aplikacji do nagrywania firmy IK – iRig Recorder – pozwala na bezproblemowe nagrywanie, dołączanie komentarzy, edytowanie i przetwarzanie dźwięku stereo z ulepszonym GUI, 8 nowymi efektami i pełnym pakietem nowych możliwości udostępniania. iRig Mic Field świetnie współpracuje również z aplikacjami iOS Core Audio i Core Video, takimi jak Voice Memo i Camera oraz GarageBand i iMovie firmy Apple. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć iRig Mic Field, uruchomić ulubioną aplikację i wcisnąć przycisk nagrywania: masz możliwość natychmiastowego nagrywania w wysokiej jakości.

Wielkie rzeczy dostarczane w małych opakowaniach

Łączy w sobie: bezproblemowe, mobilne nagrywanie w stereo, 24–bitowy przetwornik cyfrowy, współpracę z aplikacjami typu plug & play, wbudowany preamp, łatwy monitoring dzięki diodom i wyjściu słuchawkowemu, regulację wzmocnienia sygnału wejściowego i eleganckie wzornictwo. Poza tym iRig Mic Field wyróżnia się jako najmniejszy i w pełni wyposażony przenośny mikrofon do iPhone'a, iPada i iPoda touch. I, co najlepsze, daje Ci to wszystko za tak niską cenę, że każdy może sobie na niego pozwolić.

 

Specyfikacja

Typ przetwornika Pojemnościowy, elektretowy,
Charakterystyka kierunkowości Kardioidalna,
Ukształtowanie kapsuły Para prawie zbieżna,
Maksymalny poziom SPL 115dB SPL,
Pasmo przenoszenia Od 40 Hz do 20 kHz,
Rozdzielczość i częstotliwość próbkowania 24 bity, 44,1 kHz i 48 kHz,
Zakres wzmocnienia 48 dB,
Zasilanie Zasilany poprzez podłączone urządzenia iOS,
Złącze Lightning,
System obrotowy 90° dla optymalnego pozycjonowania audio/video z blokadą,
Regulacja Pokrętło gain (regulacja wzmocnienia) i kolorowy wskaźnik diodowy,
Złącza audio wyjście słuchawkowe 3,5 mm,
Wymiary 50 mm/1,96″ x 57,5 mm/2,26″ x 16 mm/0,63″ (szer. x wys. x gł.),
Waga ~30 g/1 oz.

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikrofon pojemnościowy dla iOS IK Multimedia iRig Mic Field, Mikrofony, IK MULTIMEDIA, Mikrofon pojemnosciowy dla iOS IK Multimedia iRig Mic Field, mikrofon do telefonu, mikrofon iphone, mikrofon iphone cena, mikrofon lightning, mikrofon iphone sklep