Fraud Blocker

IK Multimedia iRIG MIC HD2 ][ Mikrofon pojemnościowy do ręki

 • 650,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Najważniejsze cechy iRIG Mic HD2

 • Mikrofon pojemnościowy do ręki
 • Wytrzymałość na ciśnienie akustyczne do 120 dB
 • Rozdzielczość 24-bitowa
 • Częstotliwości próbkowania do 96 kHz
 • Kapsuła kardioidalna
 • Zgodny z platformami iOS, Mac i PC
 • Wygodna, podręczna konstrukcja, idealna do wielu zastosowań
 • Wyjście słuchawkowe na pokładzie z regulacją głośności (iPhone 7 ready)
 • awiera pełny pakiet oprogramowania / aplikacji do nagrywania

 

Ogólny opis mikrofonu

Mikrofon iRIG MIC HD 2 jest jedyny na rynku mikrofon pojemnościowy do ręki tego typu, wyposażony w wysokiej jakości 24-bitowe przetworniki o próbkowaniu do 96 kHz, charakteryzujący się niskim poziomem szumów własnych przedwzmacniacz, wysokiej jakości obudowa kapsułki elektretowej pokrytej wysokiej jakości złotem, zapewniając wyjątkowej jakości nagrania. Mikrofon posiada także wyjście słuchawkowe z regulacją głośności do bezpośredniego monitorowania sygnału.

 

Wydajność to klucz do wygodnej pracy

Mikrofon potrafi wytrzymać ciśnienie akustyczne 120 dB, co oznacza, że ​​iRig Mic HD 2 zapewnia wysoką jakość nawet przy nagrywaniu z bardzo głośnych źródeł, a charakterystyka przenoszenia kardioidalnego pomaga odrzucić niepożądane dźwięki z tyłu mikrofonu. Posiada wyjście słuchawkowe z regulacją głośności, które można wykorzystać do monitorowania sygnału audio podczas nagrywania lub słuchania muzyki w wysokiej rozdzielczości - w tym iPhone 7. Wyjście może być również przydatne do wysyłania dźwięku do urządzenia zewnętrznego, takiego jak rejestrator, mikser lub system PA.

 

Mikrofon zapewnia niesamowitą wydajność i pozwala użytkownikom nagrywać instrumenty lub wokale w wysokiej rozdzielczości 24-bitowej i częstotliwości próbkowania do 96 kHz. Zintegrowany przedwzmacniacz niskoszumowy zapewnia optymalny zakres wydajności, gdy pozłacana kapsuła zapewnia czystość i dokładność 20 Hz - 20 kHz (-3 dB), tak, że wszystkie najdrobniejsze szczegóły źródła dźwięku są wiernie uchwycone w nagraniach.

 

Kompatybilność z różnymi systemami

Ten mikrofon został zaprojektowany do współpracy z najnowszą generacją urządzeń iPhone, iPad i iPod, a także z komputerami Mac i PC. Jest wyposażony w kabel Lightning, kabel USB i dodatkowe akcesoria, takie jak praktyczny, trywialny statyw do użytku podczas konferencji, rozmów radiowych lub wideo, elegancki futerał ochronny, który zabezpiecza mikrofon podczas podróży lub przechowywania, klips na mikrofon i wygodny adapter gwintu 5/8 "do 3/8".

 

Pakiet oprogramowania

Urządzenie jest dostarczane z wersjami oprogramowania do pobrania na komputery Mac i PC, w tym: z programem muzycznym i produkcyjnym Ableton Live Lite, T-RackS - klasyczną kolekcją wtyczek przetwarzających dźwięk i Mic Room - aplikacją do modelowania mikrofonów z niezwykle realistyczne wirtualne modele jednych z najbardziej pożądanych mikrofonów wszechczasów. Dostępne są również aplikacje iOS, takich jak Mic Pack dla pakietu VocaLive, który dodaje do wersji zbierania wirtualnych mikrofonów na przetwarzanie efektów dźwiękowych w czasie rzeczywistym oraz aplikacje do nagrywania wielu ścieżek, Pro Bundle for Irig Recorder, który dodaje niezbędnego przetwarzania, takich jako poziomowanie i kompresja do nagrywania i edycji filmów audio.


Dane techniczne

Charakterystyka kierunkowa kardioidalna,
Częstotliwość próbkowania 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz i 96 kHz,
Czułość -40 dB, 10 mV / Pa,
Czułość regulowana w zakresie 40 dB,
Gniazdo wyjściowe standard Micro-USB,
Konwersja 24-bitowy A / D, 24-bitowy D / A,
Maksymalny SPL 125 dB,
Moc Zasilany przez podłączone urządzenie.
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz, -3 dB,
Pomiar wbudowana wielobarwna dioda LED umożliwiająca wskazanie stanu i poziomu dźwięku,
Rozmiar kapsułki 0,55 cala,
Sterowanie Wbudowane wejście o niskim wzmocnieniu i regulacja głośności słuchawek,
Szyba przednia wbudowana,
Typ interfejsu cyfrowy mikrofon USB z wbudowanym przedwzmacniaczem o niskim poziomie zakłóceń,
Typ mikrofonu elektretowy, pojemnościowy,
Wyjście słuchawkowe Jack TRS 1/8 ",

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

 

 

Przydatne linki

link do strony producenta