IK Multimedia iRig Mic Cast ][ Mikrofon do smartphonea

  • 99,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mobilnego mikrofonu IK Multimedia iRig Mic Cast

  • Profesjonalny mikrofon wpinany za pomocą wtyczki jack do telefonu
  • Przełącznik do przechwytywania bliskich oraz dalekich źródeł dźwięku
  • W zestawie statyw na iPhone lub iPod Touch dla lepszego ustawienia mikrofonu na biurku
  • Kompaktowe rozmiary pozwolą go zabrać praktycznie wszędzie
  • W zestawie dwie aplikacje: iRig Recorder i VocaLive
  • Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple

 

Opis ogólny

Twórz szybko i łatwo zachwycające podcasty i nagrania głosowe

iRig MIC Cast jest kompaktowym, przenośnym mikrofonem do nagrywania głosu, zaprojektowanym w szczególności do nagrywania podcastów, wywiadów, wykładów, notatek głosowych, przemówień itp. iRig MIC Cast, to kieszonkowe rozwiązanie o krystalicznie czystym dźwięku. Ma ograniczoną, jednokierunkową charakterystykę, która minimalizuje szum tła, co czyni go idealnym mikrofonem do nagrywania pojedynczego źródła dźwięku. To sprawia, że iRig MIC Cast świetnie nadaje się do zastosowań biznesowych, takich jak np. nagrywanie spotkań i poprawianie jakości dźwięku w trakcie połączeń konferencyjnych. iRig MIC Cast stanowi dowód na to, że wielkie rzeczy sprzedawane są w małych opakowaniach. W dodatku poza niewiarygodnie płaską charakterystyką częstotliwościową i bez podbarwiania dźwięku.

Kompaktowa konstrukcja

iRig Mic Cast jest dosłownie wielkości dużej monety. Z łatwością mieści się w kieszeni, teczce czy torbie na laptopa. Ponadto jego kompaktowe rozmiary oznaczają, że możesz używać go wszędzie, np. w sali lekcyjnej lub konferencyjnej.

Dwa ustawienia wzmocnienia

Jedną z najbardziej frustrujących cech przenośnych mikrofonów jest brak możliwości uzyskania czystych nagrań źródeł dźwięku, które znajdują się trochę dalej. iRig Mic Cast rozwiązuje ten problem dzięki przełącznikowi regulującemu poziom wzmocnienia, pozwalającemu na nagrywanie zarówno bliskich, jak i dalekich źródeł dźwięku.

W zestawie statyw stołowy

Dzięki dołączonemu statywowi mikrofonowemu możesz teraz ustawić swojego iPhone'a lub iPoda Touch i nagrywać z wolnymi rękami. Po prostu umieść statyw tam, gdzie chcesz, umieść na nim urządzenie z iOS i dotknij przycisk nagrywania.

Nie wymaga żadnych dodatków

Konfiguracja jest prosta: podłącz iRig Mic Cast do wyjścia słuchawkowego „TRRS”. Teraz możesz już nagrywać. Ponadto iRig Mic Cast dostarczany jest z dwoma aplikacjami do nagrywania i przetwarzania dźwięku: iRig Recorder, prostym rejestratorem wysokiej jakości, i VocaLive, naszą aplikacją do profesjonalnego przetwarzania wokalu i nagrywania. Z iRig Mic Cast robienie nagrań w wyjątkowo dobrej jakości jest naprawdę tak proste, jak uruchomienie aplikacji na urządzeniu z iOS.

Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami z iOS.

iRig Mic Cast jest zgodny ze wszystkimi urządzeniami z iOS, wyposażonymi w gniazdo słuchawkowe/audio TRRS, jak np. iPhone'y, iPody touch i iPady. Możesz używać iRig Mic Cast jako mikrofonu do rozmów w trybie głośnomówiącym, w tym do połączeń konferencyjnych. Dodatkowo możesz obracać iRig Mic Cast, aby ustawić go pod optymalnym kątem, zwiększając jakość i wierność Twoich nagrań.

Współpracuje z urządzeniami z Androidem

Teraz możesz podłączyć iRig MIC Cast do urządzenia z Androidem i nagrywać dźwięk o wysokiej jakości. Użyj iRig MIC Cast i Twojej ulubionej aplikacji audio na Androida, aby nagrywać podcasty, wykłady, przemówienia, wywiady, koncerty i nagle pojawiające się genialne pomysły. iRig MIC Cast jest w pełni zgodny z większością urządzeń i aplikacji, obsługujących i przetwarzających audio, takich jak Skype, TuneMe, Booth Rap Studio, Voice Pro – to tylko kilka przykładów... Nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania, po prostu podłącz go do złącza słuchawkowego/wejściowego 1/8" (3,5 mm) i uruchom ulubioną aplikację. Ponadto iRig MIC Cast dostarczany jest wraz z iRig Recorder FREE na Androida, wyjątkowo prostą w użyciu i intuicyjną aplikacją do nagrywania i przetwarzania audio, która od razu stanie się Twoim ulubionym narzędziem do robienia szybkich nagrań.

 

Specyfikacja techniczna

Dane ogólne

Producent IK Multimedia
Model iRig Mic Cast
Typ mikrofonu pojemnościowy, elektretowy
Charakterystyka kierunkowości jednokierunkowa/kardioidalna

Charakterystyka

Pasmo przenoszenia 100 Hz – 15 kHz, –3dB
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 110 dB
Zniekształcenia 3% THD przy 110 dB, 1 kHz

Pozostałe

Wymiary 30mm x 47mm x 10mm (Szer. x Dł. x Wys.)
Waga ~15 g
Osłona przeciwwietrzna wbudowana

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikrofon IK MULTIMEDIA iRig Mic Cast IK IP-IRIG-CAST-IN, Mikrofony inne, Mikrofony, Studio i homerecording, IK MULTIMEDIA, irig mic cast cena, mikrofon do telefonu, irig mic cena, irig mic cast sklep,