Fraud Blocker

IK Multimedia iRig Blue Turn ][ Kontroler nożny do zmieniania stron

 • 399,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy sterownika nożnego IK Multimedia iRig Blue Turn

 • Pozwala zmieniać strony i przewijać arkusze bezprzewodowo przez Bluetooth LE
 • 2 dobrze widoczne, podświetlane, ciche przyciski nożne
 • Wysyła wiadomości HID przez Bluetooth LE
 • Kompatybilny z iKlip Stage i szeroką gamą aplikacji i programów
 • 3 różne konfiguracje trybów - Strzałka w górę/w dół, lub w górę/w dół lub w lewo/prawo
 • Kompaktowy rozmiar, można nosić wszędzie, nie wszędzie trzeba ;)
 • Trwała obudowa przystosowana do podróży
 • Działa na 2 standardowych bateriach AAA

 

Ogólne opis

Podświetlana, cicha przeglądarka stron Bluetooth na iPhone'a, iPada, Maca i Androida

Teraz korzystanie z iPhone'a, iPada, Maca lub Androida na scenie w celu przygotowania list setów i nuty stało się o wiele łatwiejsze! iRig BlueTurn to przewijarka nożna stron działająca przez Bluetooth z cichymi podświetlanymi przyciskami, która pozwala łatwo przewracać strony i przewijać materiały bez użycia rąk. Jeśli chcesz usprawnić proces przewracania stron na scenie, tekstów, slajdów, zakładek i innych dokumentów, iRig BlueTurn jest odpowiedzią na Twoje potrzeby :)

 

Przewracanie stron

iRig BlueTurn pozwala z łatwością przejmować kontrolę nad patryturą, prezentacją lub tesktem. Dwa bezgłośne przyciski wysyłają wiadomości HID do zsynchronizowanego urządzenia za pomocą technologii Bluetooth LE. Po prostu sparuj iRig BlueTurn z urządzeniem lub komputerem, uruchom kompatybilną aplikację  i będziesz gotowy do pracy. iRig BlueTurn współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do przewracania stron, przeglądaniem dokumentów i oprogramowaniem, w tym IKK Stage IK

 

Tryby pracy

Przyciski iRig BlueTurn mogą być używane w trzech różnych konfiguracjach: Mogą wysyłać polecenia Page Up/Page Down, Arrow Up/Arrow Down lub Arrow Left/Arrow Right w zależności od tego, co chcesz zrobić. Te różne tryby można wybrać bezpośrednio ze sprzętu podczas włączania.


Podświetlany i cichy sterownik

Spójrzmy prawdzie w oczy: nie zawsze na scenie jest wystarczająco dużo światła. W rzeczywistości, jeśli prezentujesz cyfrowy pokaz slajdów, wykonujesz muzykę na scenie lub wygłaszasz wykład, istnieje spora szansa, że ​​przestrzeń wokół ciebie będzie dość zaciemniona. I tu pojawia się iRig BlueTurn. Przyciski mają podświetlenie, co oznacza, że ​​będziesz w stanie je zobaczyć i używać bez względu na to, ile (lub mało) światła otaczającego cię otaczają. Ponadto, przyciski nie powodują hałasu, są ciche i miłe w dotyku ;)


Kompaktowy i mobilny

iRig BlueTurn jest tak mobilny jak Ty. Mały i niedrogi model iRig BlueTurn jest idealnym towarzyszem podróży. Posiada wytrzymałą i trwałą obudowę, która jest wystarczająco mała, aby zmieścić się w małej torbie lub plecaku. Działa na 2 bateriach AAA, które działają przez długi czas dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu energii.

 

Bezprzewodowe czary

Ponieważ bezprzewodowo komunikuje się z urządzeniem mobilnym, iRig BlueTurn pozostawia otwarte wszystkie porty połączenia urządzenia - jest idealny do użycia z dowolnym podłączonym interfejsem lub akcesoriami.


Zgodny z wieloma platformami

iRig BlueTurn może być używany z telefonem iPhone, odtwarzaczem iPod touch, tabletem iPad, komputerem Mac lub dowolnym urządzeniem z systemem Android w wersji 4.3 lub nowszej, obsługującej technologię Bluetooth LE.

 

Mac: Zgodny z większością smartfonów i tabletów z Androidem, obsługujących Bluetooth 4.0 / Bluetooth Low Energy. Wymagany system Android 4.3 lub nowszy. Zgodny z komputerami Mac, które obsługują Bluetooth 4.0/ Bluetooth Low Energy. Modele: iMac, Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro (wszystkie modele od czerwca 2012). Wymagany Mac OS X 10.7 lub nowszy.

 

Zgodny z iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPod touch (szósta i piąta generacja), iPad Pro, iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad czwartej generacji, iPad mini, iPad trzeciej generacji. Wymagany iOS 5.0 lub nowszy.

 

Zawartość opakowania

 • Nożny kontroler iRig BlueTurn
 • Baterie 2 x AAA

 

Wymiary

 • Wymiary: 126 mm x 93 mm x 25mm
 • Waga: 125 g
 • Wymagania
 • Urządzenia z iOS

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kontroler nożny do zmieniania stron iRig Blue Turn IK Multimedia,kontrolery, IK MULTIMEDIA, Kontroler nozny do zmieniania stron, iRig Blue Turn IK Multimedia, IK IP-IRIG-BTURN-IN, iRig Blue Turn