IK MULTIMEDIA iKlip Xpand Mini IK IP-IKLIP-XPANDMN || Regulowany uchwyt do smartfona

 • 250,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Tak wygląda koszmar każdego muzyka: jesteś na scenie, występujesz, coś idzie nie tak i Twój smartfon, którego używasz podczas występu, nagle spada na podłogę i jego ekran rozbija się na milion małych kawałków. To może przyprawić o atak serca każdego. Teraz możesz wyzwolić się od strachu i występować z pewnością siebie dzięki nowemu iKlip Xpand Mini firmy IK. Jest to regulowany uchwyt do smartfona, wyposażony w 4 regulowane wsporniki, który może bezpiecznie trzymać większość smartfonów. Wykorzystana przy jego produkcji technologia gumowania „Gorilla Grip” utrzymuje Twoje urządzenie mobilne na statywie mikrofonowym, a konstrukcja z przegubem kulowym daje nieograniczone możliwości regulacji, więc zawsze będziesz miał optymalny kąt widzenia.

iPhone, iPod touch i nie tylko


iKlip Xpand Mini ma regulowane wsporniki pokryte miękką gumą, które dostosowują się do szerokości Twojego urządzenia i gwarantują pewne i bezpieczne trzymanie Twojego smartfona. Dzięki iKlip Xpand Mini możesz umieścić swoje urządzenie dokładnie tam, gdzie chcesz, i mieć pewność, że pozostanie na swoim miejscu.

Dowolne obracanie, pozwalające na ustawienie optymalnej pozycji


Trzyma telefon


Dzięki zastosowaniu kliku przełomowych technologii iKlip Xpand Mini pozwala na umieszczanie w nim praktycznie każdego smartfona o przekątnej od 3,5" do 6". W przypadku wielu urządzeń możesz go używać nawet bez zdejmowania etui z urządzenia. Po pierwsze, iKlip Xpand Mini jest wyposażony w regulowany wspornik z „pamięcią”, co pozwala na szybkie i łatwe zamontowanie iPhone'a lub innego smartfona o podobnych wymiarach do statywu mikrofonowego. Jego powierzchnia pokryta jest gumowym materiałem „Gorilla Grip”, który gwarantuje pewny uchwyt urządzenia, nie powodując zadrapań ani uszkodzeń jego powierzchni. Dzięki zastosowaniu przegubu kulowego można precyzyjnie ustawiać urządzenie pod dowolnym kątem, co zapewnia optymalny widok zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej.


Pasuje do każdego smartfona z ekranem o przekątnej od 3,5" do 6" z założonym etui.


Mocowanie do statywu o średnicy do 30 mm

Dostosowuje się do grubości statywu


iKlip Xpand Mini ma uniwersalny zacisk do statywu mikrofonowego – może być zamontowany do każdego statywu o średnicy do 30 mm. Istnieje możliwość zamontowania urządzenia na pionowej lub poziomej części statywu.

Zabierz swoje aplikacje na scenę


iKlip Xpand Mini ułatwia używanie na scenie iPhone'a, iPoda touch i innych smartfonów (takich jak Samsung Galaxy, Note, Nexus 4, HTC Desire i innych urządzeń podobnych rozmiarów), nawet bez zdejmowania etui. Teraz możesz zabrać ulubione aplikacje ze sobą na scenę: gitarzyści mogą używać potężnych procesorów efektów, działających w czasie rzeczywistym, klawiszowcy mogą grać z wykorzystaniem bardzo wielu instrumentów wirtualnych i syntezatorów, DJ-e mogą cieszyć się aplikacjami do miksowania i tworzenia rytmów. Muzycy i różni wykonawcy mogą teraz wyraźnie widzieć aplikacje z ich ulubionymi tekstami i akordami.

Wszystkie porty wolne


Po zamontowaniu iPhone'a, iPoda touch lub innego smartfona na iKlip Xpand Mini wszystkie porty i przyciski pozostają odsłonięte. Teraz możesz z łatwością podłączyć wszystkie kable i wszystko szybko ustawić.

Dziedzictwo najlepszego włoskiego wzornictwa


Tak jak wszystkie produkty firmy IK, iKlip Xpand Mini został zaprojektowany i wyprodukowany w Modenie, we Włoszech – mieście włoskiego wzornictwa przemysłowego wysokiej klasy. Każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy jakościowe, aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność – iKlip Xpand Mini został zaprojektowany, by służyć przez długie lata. Używamy podzespołów i materiałów tylko najlepszej jakości, więc możesz robić to, co lubisz, czyli występować z pewnością siebie.

 

Cechy

 

 • Uniwersalny regulowany uchwyt do wszystkich iPhone'ów i iPodów touch wszystkich generacji, montowany do statywu mikrofonowego
 • Pasuje do ogromnej większości popularnych smartfonów i „phabletów” o przekątnych ekranu od 3,5" do 6"
 • Przemyślana konstrukcja wysięgników, pozostawiająca odsłonięte wszystkie porty i przyciski
 • System regulacji oparty na przegubie kulowym zapewnia łatwe dostosowanie kąta widzenia i zmianę orientacji z poziomej na pionową
 • Zacisk do montażu na statywie może być umieszczany zarówno na pionowej, jak poziomej części statywu o średnicy do 30 mm
 • Dwa pewne punkty uchwytu i pokryta gumą podstawa bezpiecznie podpierająca smartfona, bez możliwości zadrapania lub uszkodzenia jego powierzchni
 • Zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech

 

DANE TECHNICZNE

 

 • Pasuje do każdego iPhone'a, iPoda touch i smartfonów o przekątnych ekranu od 3,5" do 6", z założonym etui
 • Szerokość wsporników: 54 mm (min.) – 91 mm (maks.)
 • Waga całkowita: 180 g
 • Materiał: Termoplastik

 

Wymagania


Pasuje do każdego iPhone'a, iPoda touch i smartfonów o przekątnych ekranu od 3,5" do 6", z założonym etui