Ibanez GRGR221PA-AQB ][ Gitara elektryczna

  • 1 405,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy gitary GRGR221PA-AQB

  • Gitara elektryczna firmy Ibanez z serii GIO
  • Korpus wykonany z drewna Okoume
  • Topolowy top w kolorze Aqua Blue
  • Dwa przetworniki IBZ-6
  • Posiada 24. progi w rozmiarze Jumbo
  • Znany mostek F106
  • Skala instrumentu mierzy 648 mm

Ogólny opis gitary elektrycznej GRGR221PA-AQB

Seria GIO

GRGR221PA to model gitary elektrycznej typu solid body z serii RG wprowadzony przez firmę Ibanez na rok 2021. Jest produkowany w Chinach jako część linii entry level GIO.

Piękny top i nie tylko

GRGR221PA posiada oszałamiający top z topoli art grain na korpusie wykonanym z  okoume (popularna alternatywa dla mahoniu) pozostaje wygodny i dźwięczny podczas całonocnych występów na scenie, podczas gdy jego burlowy top i szkliste wykończenie poliuretanowe naprawdę podkreślają walory wizualne podczas osobistych wystąpień. Na pokładzie znajduje się para przetworników IBZ-6 z magnesem ceramicznym oraz wszechstronny 5-drożny selektor przetworników, które ułatwiają wybranie różnych nowoczesnych brzmień - od chimey clean po mean distortion. GRGR221PA posiada mostek typu hardtail dla maksymalnej stabilności strojenia, szybko reagującą klonową szyjkę z elegancką podstrunnicą z purpurowego serca i 24 progami jumbo dla rodzaju bezwysiłkowego shreddingu, który pomógł umieścić Ibaneza na mapie metalu. Białe inkrustacje sharktooth dopełniają całości. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy też szukasz kolejnej gitary do swojego arsenału, z Ibanezem GIO GRGR221PA otrzymasz całą masę wartości.
Przetworniki IBZ-6 dadzą Ci siłę do nowoczesnej muzyki.

Dwa humbuckery

Dwa potężne przetworniki IBZ-6 z magnesem ceramicznym w gitarze Ibanez GIO GRGR221PA zapewniają wysoką moc bez mulenia. GRGR221PA jest gotowa na każdy nowoczesny styl, jakiego potrzebujesz - od czystych, ciepłych ballad do topiącego stal metalu i nie tylko.

Amarantowa podstrunnica

Super wygodny gryf zwiększa szybkość gry. Gitara wyposarzona w klonową szyjkę, która świetnie leży w dłoni. Dodatkowo podstrunnica z amarantu o superpłaskim promieniu 15,75 cala i 24 progami jumbo, daje Ci zwinność do wykonywania szybkich przebiegów pojedynczych nut z łatwością.

 

Specyfikacja gitary GRGR221PA-AQB

Producent Ibanez
Numer modelu GRGR221PA-AQB
Seria GIO
Materiał korpusu Okoume
Top Poplar Burl Art Grain
Kolor Aqua Blue
Przetwornik przygryfie IBZ-6
Przetwornik przy mostku IBZ-6
Układ przetworników HH
Przełącznik 5-pozycyjny
Potencjometry 1 x głośność, 1x ton
Materiał gryfu Klon
Wykończenie gryfu Satynowy poliuretan
Ilość progów 24
Rozmiar progów Jumbo
Podstrunnica Bound Purpleheart
Radius 400 mm
Skala 648 mm
Mostek F106
Klucze Ibanez machineheads
Grubość fabrycznych strun 10-46

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ibanez GRGR221PA-AQB, Seria Gio, Model Ibanez RG, Ibanez Modele Full Body, Gitary Ibanez, Gitary elektryczne, Gitary i basy, Gitary, wzmacniacze, Gitarówka, Polecamy, grgr221pa-aqb, grgr221pa aqb, grgr221pa, grgr, grgr221