Fraud Blocker

HK Audio Polar 12 ][ Słupkowy system nagłośnieniowy

  • 4 199,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy zestawu słupkowego HK Audio Polar 12

  • Aktywny zestaw słupkowy zestaw nagłośnieniowy z subwooferem 12 cali o mocy 2000W
  • Mikser audio 2 x Mic/Line, 1 x line, 1 x Aux/Bluetooth
  • Maksymalny SPL peak 127 dB przy paśmie przenoszenia dB 35 Hz – 20 kHz
  • Obudowa zbudowana ze sklejki brzozowej/ABS
  • Wysokość całkowita 218 cm oraz waga 28 kg
  • Torba transportowa i pokrowce w zestawie

 

Opis zestawu nagłośnieniowego

Tytułem wstępu o systemie słupkowym Polar12

Systemy POLAR, to nowe systemy kolumn HK Audio. Są to kompleksowe rozwiązania nagłośnieniowe, dostosowane do potrzeb wymagających muzyków, DJ-ów, animatorów, mówców, szkół oraz kościołów. Polar12 uderza znacznie powyżej swojej wagi, szczególnie w porównaniu z konkurencyjnymi ofertami w swojej klasie. System posiada potężne uderzenie, obsługując potężny, skuteczny dźwięk, który sięga głęboko w obszar basów, a jego imponujący zestaw funkcji oferuje między innymi mikser kanałów i Bluetooth 5.0.

Brzmienie rozmiaru XXL

24-bitowy procesor DSP oraz wysokiej jakości komponenty głośnikowe zapewniają wyjątkowo przejrzysty, naturalny dźwięk od niskich tonów po tony wysokie. Połączenie 1-calowego drivera, wysokowydajnych przetworników średniotonowych i specjalnie opracowanego głośnika basowego o długim skoku w doskonale zwymiarowanej drewnianej obudowie razem z wydajnym wzmacniaczem daje pokaźną moc wyjściową do 2000 watów. Gwarantuje to doznania dźwiękowe najwyższej klasy w każdym scenariuszu – od dyskretnej muzyki w tle podczas kolacji po energetyczny punkt kulminacyjny jakiegoś wydarzenia.

Precyzyjne brzmienie klasy HKAudio

Dzięki szerokiemu kątowi rzutu 120° oraz niskiej tendencji do sprzężenia zwrotnego, Polar12 jest idealny do ustawienia na małej scenie. W wielu przypadkach w ogóle nie jest potrzebny monitor sceniczny. Polar12 można ustawić bez dolnego segmentu kolumny, co ułatwia regulację wysokości, z jakiej dochodzi dźwięk. Stopniowo zmniejszająca się głośność zapewnia liniowo malejące ciśnienie akustyczne, które daje przyjemnie pełny dźwięk w przednich rzędach i przyjazną dla rozmów zmniejszoną głośność z tyłu widowni. Po ustawieniu na podłodze subwoofera, element dystansowy i jednostka średnio-wysokotonowa łączą się, tworząc idealną pionową orientację zarówno dla stojących, jak i siedzących słuchaczy. 

Czterokanałowy mikser audio

System posiada czterokanałowy mikser audio, który pozwala zastosowań system w różnych scenariuszach. Dwa kanały mikrofonowe (wejścia combo XLR/Jack), oddzielny kanał instrumentalny (np. dla gitary akustycznej) oraz kanał Aux dla źródła muzycznego. Polar12 odbiera także strumień audio bezprzewodowo przez Bluetooth 5.0, który zapewnia większy zasięg i bardziej niezawodne połączenie w porównaniu z poprzednimi wersjami Bluetooth. Trzy tryby dźwięku (Music, Speech i DJ) oraz semi-parametryczny Master EQ pozwalają użytkownikom w prosty i skuteczny sposób dostosować dźwięk systemu do własnych potrzeb. Co więcej, pięć ustawień dźwięku można zapisać jako ustawienia użytkownika i przywołać w razie potrzeby.

Inne zastosowanie i funkcje systemu Polar12

W przypadku wydarzeń w bardzo dużych pomieszczeniach lub na zewnątrz, Polar 12 może z łatwością działać jako głośnik opóźniający. Użytkownicy po prostu ustawiają odległość od głównego PA za pomocą zintegrowanego wyświetlacza, a DSP automatycznie oblicza odpowiedni czas opóźnienia. Regulatory głośności dla czterech kanałów, głośności głównej i subwoofera są bezpośrednio dostępne we wszystkich sytuacjach operacyjnych. Rzadziej używane ustawienia, takie jak półparametryczny korektor główny, można zmieniać za pomocą obrotowego przycisku sterującego i czytelnego wyświetlacza. Nowo opracowany system EAS Connect łączy te trzy komponenty wygodnie, bezpiecznie i bez kabli.

 

Specyfikacja nagłośnienia

Sprzęt nagłaśniający POLAR 12

Maks. SPL szczyt 127 dB
Pasmo przenoszenia +/- 10 dB 35 Hz – 20 kHz
Wyjście wzmacniacza mocy 2000 W
Bluetooth 5.0
Obudowa Multipleks brzozowy/ABS
Mikser audio 2 x mikrofon/linia, 1 x instrument, 1 x Aux/Bluetooth
Całkowita wysokość 218 cm
Waga 28 kg

Subwoofer

Głośnik basowy Cewka drgająca 1 x 12", 2,5"
Wymiary (SxWxG) 36,6 x 67,5 x 54,1 cm
Waga 22,1 kg

jednostka średnia/wysoka

Głośnik średniotonowy Cewka 6 x 3", 3/4"
Sterownik HF Cewka drgająca 1 x 1", 1"
Pokrycie 120° x 30°
Wymiary (SxWxG) 10,8 x 82,5 x 9,8 cm
Waga 3,9 kg

Sztyca

Wymiary (SxWxG) 10,8 x 82,5 x 9,8 cm
Waga 2 kg

Akcesoria

Pokrowce W zestawie

 

Filmy i prezentacje nagłośnienia

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

HK Audio Polar 12 | Słupkowy system nagłośnieniowy, Zestawy nagłośnieniowe, Kolumny aktywne, Nagłośnienie, HK AUDIO, Polar 12, Polar-12, Polar12, zestaw nagłośnieniowy, System słupkowy, nagłośnienie słupkowe, kolumny słupkowe, HKAudio