Fraud Blocker

Hercules DG 207 B ][ Uchwyt do smartfona

  • 135,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy uchwytu Hercules DG 207 B

  • Zacisk pasuje do rur okrągłych o średnicy: 18 – 25,4 mm oraz kwadratowych o wymiarze: 10 – 25 mm
  • Mechanizm TightVice gwarantuje, że urządzenie jest prawidłowo i bezpiecznie zablokowane w uchwycie
  • Przegub kulkowy umożliwia obrót uchwytu o 360°
  • Pasuje do urządzeń o przekątnej 12 - 23 cm (4,7" – 6,9")
  • Rozmiary po złożeniu: 205 x 90 x 75 mm
  • Nośność do 1 kg
  • Waga 320 g

 

Ogólny opis uchwytu Hercules DG 207 B

Siła Herculesa

Hercules to uznany producent wszelkiego typu statywów, stojaków i wieszaków instrumentalnych, który od wielu lat trafia ze swoją ofertą do wielu muzyków na całym świecie. Produkty te są dostępne również w naszym kraju. Sprawdzą się one zarówno przy gitarach klasycznych, elektrycznych, jak i basowych Zgodnie z filozofią firmy najważniejszym aspektem od początku, czyli od 1930 roku jest wspieranie edukacji i społeczności muzycznej. Produkty, które tworzą powinny być pewne, bezpieczne, stabilne i trwałe..

Idealny na scenę, na próbę...

Kompaktowy uchwyt pod telefon jest skonstruowany w taki sposób, by dostęp do urządzenia był bardzo łatwy i niczym niezakłócony. Całość mocowania znajduje się poza ekranem. Obrotowy uchwyt urządzenia ułatwi nam dopasowanie go do swoich potrzeb. Propozycja dla każdego, kto używa urządzeń elektronicznych na scenie. Teksty, akordy, nuty, dyskretny metronom czy sterowanie poziomami odsłuchu, możemy mieć od teraz na wyciągnięcie ręki!

Łatwy i szybki w montażu

Uchwyt do smartfona i urządzeń mobilnych. Kulowy przegub zapewnia łatwe ustawienie pod kątem w każdym kierunku. Pasuje na urządzenia mobilne o przekątnej 4,7" – 6,9", a mechanizm TightVice gwarantuje, że urządzenie jest prawidłowo i bezpiecznie zablokowane w uchwycie. Wyposażony w jednoczęściowy uchwyt, który można zamocować na okrągłej ramie o średnicy 18 – 25,4 mm, rurkach kwadratowych o średnicy 10 – 25 mm lub powierzchniach płaskich o grubości 15,8 – 30 mm. Gwintowany otwór 1/4"-20" do montażu na statywach do kamer i aparatów.

 

Filmy i prezentacje

 

Przydatne linki

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Hercules DG 207 B || Uchwyt do smartfona, Do telefonów, HERCULES, Do telefonow, DG207B, DG207 B, DG-207-B, uchwyt na telefon, uchwyt na smatfon, uchwyt na smartphone, sklep muzyczny

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 05/09/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 05/09/2023

05-09-2023
Kochani! Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami najnowszymi dostawami, które dotarły do naszego sklepu muzycznego w ostatnich dniach. Pamiętajcie, że te informacje nie odzwierciedlają dostępności produktów w sklepie, ale są jedynie wskazówką, jakie nowe produktu, instrumenty trafiły do naszego sklepu. Ponadto, nie wszystko można znaleźć na naszej stronie internetowej,...