DVMark Little GH 250 Greg Howe ][ Wzmacniacz gitarowy typu head

  • 1 920,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Główny artysta i gitarzysta DV Mark Greg Howe ściśle współpracował z Marco De Virgiliis i zespołem DV Mark, aby zbudować DV LITTLE GH 250 tak aby pasował idealnie do wymagań jakie stawia swoim wzmacniaczom, .. i GH 250 jest właśnie takim JEGO wzmacniaczem, choć przypuszczamy, że Greg ma tak naprawde wiele swoich wzmacniaczy ... ;)


Head DV LITTLE GH 250 powstał dzięki niezwykłemu sukcesowi DV MICRO 50. DV Micro i DV Little były pierwszymi produktami, które wyznaczyły nowy standard dla ultra-przenośnych i świetnie brzmiących wzmacniaczy. Udało się w nich upakować to co istotne, czyli mikro rozmiar, a co za tym idzie kompaktowość oraz szlachetny i prawdziwy dźwięk, który pozwala uwolnić się gitarzyście i popłynąć za swoją wyobraźnią .. Totalnie fajne to jest, no bo tak, po graniu po prostu pakujesz wzmaka pod pachę i idziesz do domu albo na imprezę :)


Dzięki wzmacniaczowi o mocy 250 W, DV LITTLE GH 250 jest idealnym wyborem również do zastosowań wielkokalibrowych i głośniejszych. Wzmacniacz posiada również wbudowany pogłos i pętlę.

MPT - MARK PROPERETARNA TECHNOLOGIA
W Mark Mark, Marco De Virgiliis zainwestował wiele środków w badania i rozwój, aby opracować technologię wzmacniaczy mocy, zaprojektowaną tak, by szanować i gloryfikować brzmienie instrumentu. Dzięki tej technologii mały kompaktowy wzmacniacz nie ustępuje brzmieniowo wzmacniaczom lampowym a przewyższa je rozmiarem.