Fraud Blocker

Hartke HyDrive 210C ][ Wzmacniacz basowy typu combo 2x10

 • 2 769,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza basowego typu combo Hartke HyDrive 210C

 • 2 x 10-calowy 150-watowy hybrydowy głośnik HyDrive z neodymowym magnesem
 • 1-calowy tytanowy przetwornik kompresyjny
 • Zbalansowane wyjście bezpośrednie XLR i pętla efektów
 • Hartke Shape Control i Bass Attack Overdrive
 • Kontrola konturu tonów niskich i wysokich
 • 7-pasmowy korektor graficzny
 • Konstrukcja obudowy z litej sklejki, pokryta trwałym winylem
 • Wzmacniacz waży jedyne 28 kg
 • 250 W mocy

 

Ogólny opis comba basowego Hartke HyDrive 210C

Technologia HyDrive

Przetworniki HyDrive stanowią rewolucyjne ulepszenie technologii głośników basowych i duży krok naprzód, łącząc papier i aluminium w konstrukcji głośnika, który jest bardziej wytrzymały i wydajny niż cokolwiek innego dostępnego. Dzięki serii HyDrive firmy Hartke otrzymujemy to, co najlepsze z obu światów: ciepłe brzmienie tradycyjnych papierowych membran i czysty, wyrazisty atak aluminium. Opatentowana technologia HyDrive Hybrid Cone pozwala zbudować głośnik, w którym zewnętrzna papierowa membrana zapewnia ciepłe, głębokie niskie częstotliwości, a wewnętrzna aluminiowa membrana wytwarza średnie i wysokie tony, które są cięte, ale nadal pozostają słodkie.

Lekki... jak na combo basowe:)

210c zawiera dwa 10-calowe 150-watowe głośniki HyDrive z neodymow magnesem i hybrydową membraną. Oferuje 250 W czystej liniowej mocy. Masywny transformator toroidalny i wewnętrzne obwody ochronne pomagają chronić wzmacniacz i głośnik, pozwalając 210c na obsługę praktycznie każdego pasywnego lub aktywnego basu z dużą mocą. Jednym z najważniejszych osiągnięć technologii HyDrive jest stosunek mocy do wagi. Głośnik HyDrive waży 40% mniej niż tradycyjne głośniki i dostarcza 250 W mocy, co zapewnia najwyższy stosunek mocy do wagi wśród wszystkich dostępnych głośników basowych. Ale innowacja sięga jeszcze głębiej. Dzięki odlewanej aluminiowej ramie i neodymowym magnesom, głośniki HyDrive pracują chłodniej i zapewniają bardziej niezawodne przenoszenie mocy w szczytowym momencie.

HyDrive 210c

Podczas opracowywania nowych zestawów HyDrive, wszystkie kluczowe aspekty, które składają się na zaprojektowanie wyjątkowego zestawu basowego, były intensywnie rozważane zarówno przez inżynierów HyDrive, jak i profesjonalnego wirtuoza basu Stu Hamma. Oczywiście potrzebujesz wystarczającej mocy, aby zapewnić, że będziesz słyszalny wśród zespołu podczas występów na żywo, nie wspominając o znaczeniu trwałości i solidności, aby zagwarantować, że twój wzmacniacz wytrzyma próby ciężkich koncertów. Połącz te dwa czynniki z zaawansowanymi możliwościami kształtowania brzmienia i bezproblemową wydajnością, a otrzymasz combo basowe HyDrive 210c.

Wytrzyma każdą trasę koncertową

Chcieliśmy mieć pewność, że 210c wytrzyma ciężki reżim tras koncertowych i grania, więc użyliśmy tylko najwyższej jakości sklejki, obszernego usztywnienia i połączeń stolarskich typu dado. Zastosowaliśmy również winylowe pokrycie, stalowy grill i stalowe narożniki, aby mieć pewność, że masz najlepszą ochronę, gdy jesteś w drodze. 210c posiada również oryginalną konstrukcję Kickback™, pozwalającą na lepszą projekcję w sytuacjach występów na żywo. W rezultacie to combo jest nie tylko odporne, ale także estetycznie chwytliwe, zapewniając wizualną obecność na scenie, która jest współczesna, a jednocześnie elegancko klasyczna.

Nieograniczone kształtowanie brzmienia

Zdolność do całkowitego rzeźbienia swojego brzmienia jest znacznie zwiększona dzięki Hartke Shape Control i Bass Attack Overdrive. Również 7-pasmowy korektor oraz półka basowa i sopranowa dają szereg opcji w zakresie kształtowania brzmienia, aby sprostać każdemu standardowi gry na basie w każdym gatunku muzyki. To połączenie rewolucyjnej inżynierii i innowacyjnego designu skutkuje najbardziej wszechstronnym combo basowym na rynku.

 

Specyfikacja wzmacniacza basowego Hartke HyDrive 210C

Marka Hartke
Seria HyDrive
Typ wzmacniacza Tranzystorowy
Układ głośników 2 x 10"
Potencjometry Level, Compressor, Frequency, Harmonics, Brite, Mix, Bass, Trebble
Wejścia Jack, Footswitch, AUX
Wyjścia Głośnikowe (min. 4 Ohm), Direct out XLR
Pętla efektów Tak
Moc 250 W
Uchwyt Górny
Wymiary 550.5 mm x 480 mm x 400 mm
Waga 28 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Hartke HyDrive 210C || Wzmacniacz basowy typu combo, wzmacniacz basowy, combo basowe, Hartke Shape Control, Bass Attack Overdrive, Hartke HyDrive 210, Hartke HyDrive 210 Combo, Hartke HyDrive210