Cort GB14 PJ BK || 4-strunowa gitara basowa

  • 849,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy basówki GB14 PJ BK

  • Gitara basowa z serii GB produkcji indonezyjskiej dla początkujących
  • Korpus wykonany z Poplar w kolorze czarnym
  • Układ pasywnej elektroniki PJ
  • Gryf klonowy z podstrunnicą z jatoby ze skalą 34 cala z 20 progami

 

Ogólny opis

Seria GB została została zaktualizowana, aby zapewnić to, co najlepsze z dwóch światów muzycznych: klasycznego i nowoczesnego, świata Vintage i Modern. Projektanci i inżynierowie Corta dokładnie przestudiowali i głęboko zastanowili się nad tym, co najlepsze mają dwa antypodalne światy do zaoferowania, a rezultatem tych studiów jest właśnie seria GB. GB14PJ ma konfigurację przetworników PJ, łącząca dwa filary klasycznych przetworników basowych, przetwornik w stylu P (preclowy) zapewnia ciepło i grubość z warczącym charakterem, podczas gdy przetwornik J w stylu Jazz w pozycji mostkowej dodaje klarowności, artykulacji i śpiewnemu charakteru basowi. Razem to daje nam ciekawą kombinację, która z pewnością znajdzie swoje odbicie w dobrej muzyce. Basy są przeznaczone w szczególności dla początkujących basistów. Bogactwo brzmień, które drzemią w tych gitarach pozwala na zdecydowany rozwój. 

 

Klonowa szyjka

Kanadyjska twarda szyja z klonu zapewnia moc i stabilność, a także zapewnia ostry, mięsisty i mocny ton z mocną wyższą średnicą. Gęsty i sztywny, ale o odpowiedniej elastyczności dotykowej, reaguje z wyczuciem na atak polegający na wybijaniu i uderzaniu z dużą ilością artykulacji i siły.

 

Montownie gryfu

Zaprojektowany i wdrożony w celu ułatwienia dostępu do górnego rejestru podstrunnicy, nowy Ergonomiczny przegub na szyję zwiększa komfort gry, zmniejszając jednocześnie napięcie ścięgien oraz niewygodne pozycje nadgarstka i palców. Teraz można grać solo i osiągać najwyższe dźwięki z pewnością siebie, a także mieć znacznie poprawioną grywalność.

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu GB14 PJ BK
Seria GB
Kraj produkcji Indonezja

Korpus

Mocowanie gryfu Bolt-On
Kształt korpusu Double Cutaway (Podobne do Jazz Bass)
Materiał korpusu Poplar
Kolor Czarny

Gryf

Szerokość siodełka 38mm (1 1/2")
Materiał gryfu Klon kanadyjski
Podstrunnica Jatoba
Radius 240mm (9,45”)
Progi 20
Menzura 864mm (34")
Znaczniki Kropki

Elektronika

Układ przetworników PJ (SS)
Elektronika 2x głośność, elektronika pasywna

Pozostałe

Klucze Otwarte
Mostek Mostek w stylu Vintage
Wykończenie osprzętu Chrome

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Gitara basowa 4 strunowa GB14 PJ BK Cort, Polecamy, Gitarówka, Gitary basowe, Gitary, Gitary i basy, Basy 4 strunowe, Basy dla początkujących, CORT, Gitarowka, GB14 PJ BK Cort, GB14-PJ BK Cort, GB14PJ BK Cort, GB14-PJ BK, GB14PJ, GB14PJ BK, GB-14