Cort Action Bass HH4 BK || 4-strunowa gitara basowa

  • 1 199,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy basówki Action Bass HH4 BK

  • Gitara basowa z serii Acion Bass produkcji indonezyjskiej dla początkujących
  • Korpus wykonany z meranti w kolorze czarnym
  • Układ aktywnej elektroniki HH Voiced Tone VTB-H
  • Gryf klonowy z podstrunnicą z jatoby ze skalą 34 cala z 24 progami

 

Ogólny opis

Acion Bass to niedroga, ale zbudowana z wysokiej jakości materiałów, komponentów oraz wykonana ze znajomością tematu gitara basowa. To co jest charakterystyczne dla tej gitary to grupa docelowa do jakiej jest gitara przeznaczona, wszechstronność, oraz układ aktywnych przetworników HH z serii Action. Wszystko to razem definiuje wartość instrumentu i sprawia, że jest idealnym wyborem dla początkującego basisty. 

 

Korpus Meranti

Korpus meranti ma charakterystykę tonalną podobną do mahoniu, tzn że uwypukla mocno średnie tony, dzięki czemu przebije w każdym miksie kłądąc podkład rytmiczny dla wszystkich muzyków w zespole.

 

Przetworniki VTB-H

Nowy przetwornik humbucker vtb-h wyposażony jest w magnesy Alnico V zapewniające gładki dźwięk z mocnym, ale wyraźnym uderzeniem w rejestrach niskich i średnich tonów.

 

Układ pasywny / aktywny

Przełącznik 5-pozycyjny oferuje każdy przetwornik sam lub oba, a także dwa równoległe tryby z dwiema cewkami wewnętrznymi lub dwiema cewkami zewnętrznymi, zapewniając różnorodne brzmienie basówki. Możliwość przełączania między trybem aktywnym i pasywnym oraz pasywne pokrętło tonów dodatkowo poszerza paletę tonów, zapewniając najwyższą wszechstronność. Nikt Ci teraz nie zarzuci że nie jesteś inkluzywny i nie na czasie ;)

 

Gryf z klonu kanadyjskiego

Klon kanadyjski z jakiego wykonany jest gryf zapewnia moc i stabilność, a także zapewnia ciepłe, mięsiste i mocne brzmienie. Gęsty i sztywny, ale o odpowiedniej elastyczności dotykowej, reaguje z wyczuciem na atak polegający na wybijaniu i uderzaniu z dużą ilością artykulacji i siły. Można się wyżywać i mieć z tego powodu wiele frajdy :)

 

Podstrunnica Jatoba

Jatoba to bardzo gęste i sztywne drewno, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowania na podstrunnicy. Jatoba tworzy mocne podstawy i projekcję objętości, z naciskiem na wysokie średnie.


Ergonomiczny kształt ciała

Zarówno komfort, jak i wygląd zostały zwiększone dzięki elegancko wyprofilowanemu wycięciu na ramieniu u góry. Ta modyfikacja korpusu została starannie wykończona, aby zapewnić maksymalny komfort bez usuwania niepotrzebnych ilości drewna. Good Job! :)

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu Cort Action Bass HH4 BK
Kraj produkcji Indonezja

Korpus

Osadzenie gryfu Bolt-On
Materiał Korpusu Meranti
Kolor Czarny

Gryf

Materiał gryfu Klon kanadyjski
Podstrunnica Jatoba
Progi 24
Ilość strun 4
Skala 864mm (34")
 
Mostek EB6(4)
Układ przetworników HH
Przetworniki Voiced Tone VTB-H
Elektronika Przełącznik pasywny i 2-pasmowy korektor 5-pozycyjny, Push-Pull (aktywny / pasywny)

Pozostałe

Klucze Zamknięte olejowe
Hardware Chrome
Struny fabrycznie D'Addario YB-XL165
Opakowanie Brak

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Gitara basowa 4 strunowa Action Bass HH4 BK Cort, Basy dla początkujacych, Basy 4 strunowe, Gitary basowe, Gitary i basy, Gitary, CORT, Action Bass HH4 BK Cort, Action Bass HH4 BK, Action Bass HH4