Fraud Blocker

Shott AL-202W ][ Footswitch 2-kanałowy

  • 80,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy footswitcha 2-kanałowego Shott AL202W

  • 2-kanałowy footswitch, najczęściej używany do zmiany kanałów i przełączania efektu na wzmacniaczu gitarowym
  • Status przełączania sygnalizowany jest przez czerwone diody LED, które są zależne od napięcia wyjściowego gniazda footswitcha wzmacniacza
  • Urządzenie wyposażone w kabel o długości 3,5 metra zakończony standardowym wtykiem JACK stereo 1/4"
  • Wytrzymała obudowa z aluminium zapewnia dużą odporność na uszkodzenia
  • Na spodzie urządzenia zamontowane są dwie specjalne gąbki antypoślizgowe
  • Działa na zasadzie stałego zwarcia, posiada przyciski bistabilne

 

Ogólny opis

O firmie Shott

Shott to marka, której niemal nikt nie zna, ale za to wielu zna ich produkty.  W internecie niewiele można na temat tej marki się dowiedzieć. Prawdopodobnie jest to marka dostępna jedynie w granicach Polski. Powstała, aby zapełnić lukę, jaka jest w uniwersalnych i tanich przełącznikach nożnych (cholera wie .. ). Produkty Shott są produkowane od ponad dekady w chinach. Wśród nich znajduje się Footswitch AL202W, który jest najczęściej używany do zmiany kanałów i przełączania efektów na wzmacniaczu gitarowym. Może również okazać się przydatny do kamery pogłosowej lub innego sprzętu muzycznego sterowanego tym typem przełącznika. 

Opis Footswitcha AL202W

Footswitch AL202W działa na zasadzie stałego zwarcia, czyli posiada przyciski bistabilne. To rozwiązanie jest stosowane przez większość producentów wzmacniaczy gitarowych. Wytrzymała obudowa z aluminium sprawia, że footswitch jest bardzo solidny. Urządzenie jest wyposażone w 3,5-metrowy kabel zakończony standardową wtyczką JACK stereo 1/4. Stan przełączania sygnalizowany jest przez czerwone diody LED. Ich działanie jest oczywiście zależne od napięcia wyjściowego gniazda footswitcha wzmacniacza. Na spodzie zamontowane są dwie specjalne gąbki antypoślizgowe.

Wszechstronność i niezawodność

Footswitch AL202W to prosty, ale bardzo solidnie wykonany przełącznik. Może nie robi wrażenia na zdjęciach, ale jest naprawdę dobrze wykonany. Nie różni się jakością od przełączników od innych renomowanych marek, takich jak Marshall. Wygląda też dość atrakcyjnie na żywo. Sprawdza się doskonale w parze ze wzmacniaczem Rivera Pubster. Zarówno przełączanie obu opcji (boost i reverb), jak i diody działają bez zarzutu.

Praktyczność i komfort użytkowania

Do urządzenia dołączony jest 3,5-metrowy kabel zakończony standardową wtyczką JACK stereo. Długość kabla zapewnia swobodę ruchu podczas korzystania z footswitcha, a możliwość jego odłączenia i wymiany dodaje praktyczności. Shott AL202W to niezawodny wybór dla każdego muzyka szukającego solidnego i funkcjonalnego footswitcha.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Shott
Model AL202W
Rodzaj produktu Footswitch 2-kanałowy

Parametry Funkcjonalne

Ilość przełączników 2
LED wskazujące działanie Tak
Dołączony kabel Jack 3.5m

Parametry Estetyczne

Kolor Srebrny

Parametry Fizyczne

Obudowa Aluminium + plastik
Wymiary 135 x 110 x 50 mm
Waga Lekki

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Shott AL-202W ][ Footswitch 2-kanałowy, Footswitche do wzmacniaczy, SHOTT, AL-202W, AL 202W, AL202W