Fraud Blocker

TC Electronic Flashback 2 ][ Efekt gitarowy typu delay

  • 798,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu gitarowego typu delay TC Electronic Flashback 2

  • Znakomitej jakości efekt gitarowy typu delay od duńskiej marki TC Electronic
  • Wyposażony w przełomową funkcję MASH, efekt Crystal Delay i wbudowaną technologię TonePrint
  • Możliwość podłączenia zewnętrznego pedału (nie dołączony) do ustawienia tempa Flashback 2 bez użycia rąk
  • Technologia TonePrint umożliwia pobieranie niestandardowych zewnętrznych stylów opóźnienia
  • Innowacyjny efekt MASH daje niesamowite możliwości twórcze, może działać jak pedał ekspresji

 

Ogólny opis

O firmie TC Electronic

TC Electronic to renomowany producent sprzętu muzycznego, który od lat dostarcza muzykom profesjonalnych efektów gitarowych. Firma jest znana z innowacyjności i ciągłego dążenia do doskonałości, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. Efekty gitarowe TC Electronic są doceniane przez gitarzystów na całym świecie za ich niezawodność, trwałość i niesamowite brzmienie.

Opis ogólny efektu gitarowego Flashback 2

Flashback 2 to legendarny już efekt gitarowy typu delay od TC Electronic, który oferuje innowacyjne funkcje takie jak przełomowy efekt MASH, efekt Crystal Delay oraz wbudowaną technologię TonePrint. Efekt ten jest wyposażony w narzędzia kształtujące dźwięk, które pozwalają na tworzenie unikalnych tonów. Flashback 2 obsługuje trzy tryby delay - ósemkę, ósemkę z kropką oraz oba te tryby razem — które są niezależne od stylu delay. Dodatkowo, efekt ten posiada unikalny sposób obsługi sygnału dry, oferując całkowicie analogową ścieżkę, która miesza się z sygnałem efektowanym.

Technologia TonePrint w Flashback 2

Flashback 2 zawiera technologię TonePrint od TC Electronic, która pozwala na pobieranie niestandardowych stylów delay stworzonych przez dzisiejszych czołowych gitarzystów. Można również korzystać z oprogramowania edytora TonePrint do tworzenia własnych niestandardowych ustawień. Efekt Flashback 2 pozwala na jednoczesne załadowanie trzech różnych presetów TonePrint, co daje większą elastyczność na scenie. Gdy potrzebujesz natychmiastowego dostępu do swojego tonu, wystarczy wybrać jeden z trzech załadowanych presetów TonePrint.

Pedał MASH dla ekspresyjnych efektów

Innowacyjny pedał MASH daje pedałowi Flash 2 niesamowity potencjał twórczy. Oprócz przełączania efektu delay, ten czuły na nacisk przycisk może być używany w podobny sposób do pedału ekspresji. Można go używać do zwiększania mixu delay, wprowadzania modulacji do powtórzeń i nawet zwiększania ilości feedbacku. Można również przypisać inne parametry do pedału MASH dla jeszcze większej kreatywności dźwiękowej.

Cechy efektu gitarowego Flashback 2

Flashback 2 to potężny efekt delay zamknięty w kompaktowej formie. Technologia pedału MASH umożliwia kontrolę ekspresji pod stopą użytkownika. Efekt posiada trzy sloty TonePrint do zapisywania ulubionych tonów, nowy ton Crystal Delay oraz osiem typów delay, w tym styl delay 2290. Dodatkowo, Flashback 2 posiada pętlę o długości 40 sekund z nieskończonym nagrywaniem dźwięku na dźwięk oraz technologię TonePrint zapewniającą natychmiastowy dostęp do niestandardowych presetów stworzonych przez czołowych gitarzystów.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand TC Electronic
Model Flashback 2
Rodzaj produktu Efekt gitarowy typu delay

Parametry Wejść i Wyjść

Typ wejścia pedału Stereo Delays, Looper
Wejścia 2 x 1/4
Wyjścia 2 x 1/4
USB 1 x Typ Mini-B

Parametry Funkcjonalne

Maksymalny czas opóźnienia 7 sekund
Czas pętli 40 sekund
True Bypass Przełączalny True Bypass, Buffered
Funkcje Aplikacja TonePrint może przesyłać ustawienia do pedału

Parametry Techniczne

Źródło zasilania Wymagane zasilanie 9V DC
Zużycie energii 100mA
Baterie 1 x 9V

Parametry Fizyczne

Wymiary 50.8 x 71.12 x 121.92 mm
Waga Brak informacji

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy delay Flashback 2 TC ELECTRONIC, Instrumenty, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, TC ELECTRONIC

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 28/09/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 28/09/2023

28-09-2023
Cześć! 🎉🎸🎹🎤 Z przyjemnością dzielimy się z Wami najnowszymi dostawami, które dotarły do naszego sklepu muzycznego w ostatnich dniach. Pamiętajcie, że te informacje nie odzwierciedlają aktualnej dostępności produktów w sklepie, ale są jedynie wskazówką, jakie nowe produkty trafiły ostatnio do naszego sklepu. Być może w momencie, w którym na nie...