Fraud Blocker

Fender Tone Master Twin Reverb ][ Cyfrowy wzmacniacz gitarowy typu combo 2x12

  • 5 749,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy comba Tone Master Twin Reverb

  • Potężny cyfrowe combo gitarowe firmy Fender z serii Tone Master
  • Cały wygląd, brzmienie i moc klasycznego, całkowicie lampowego Twina o mocy 85 W
  • Ogromna oszczędność masy, waży zaledwie około 15 kg
  • Tłumik 5-stopniowy od 1W do 85W
  • Obudowa z litego drewna sosnowego z czarnego teksturowanego winylu z klasyczną srebrną tkaniną maskującą
  • Układ głośników 2x12 Jensen N12K z charakterystycznym się mocnym, okrągłym basem i lśniącą górą
  • Zawiera 2-przyciskowy przełącznik nożny i pokrowiec

 

Ogólny opis

W skrócie o samym wzmacniaczu

Fender Tone Master Twin Reverb to oszałamiająca kopia ponadczasowego, całkowicie lampowego comba gitarowego Fender Twin Reverb, zbudowanego przy użyciu najnowszej myśli technicznej i wysokiej jakości neodymowych głośników Jensen. Wierne modelowanie klasycznej architektury lampowej daje wzmacniaczowi zapas mocy oraz reaktywność oryginału przy ogromnej redukcji masy (jedynie niecałe 15 kg). Obudowa zbudowana jest litej sosny. Układ głośników to 2x12 Jensen N12K, które zapewniają masywny, zdefiniowany dolny zakres i słodki blask na górze przy znacznie zmniejszonej wadze. Wzmacniacz zapewne znajdzie uznanie wśród koneserów, nie tylko ze względu na wierność względem oryginału, ale także z powodu tego, że nowoczesna konstrukcja daje tyle nowych możliwości jakich kiedyś nie było. 

 

Wierne modelowanie cyfrowe

Korzystając z najnowszych technologii modelowania wzmacniaczy, Tone Master jest w stanie uchwycić brzmienie prawdziwego wzmacniacza 65 Deluxe Reverb. Wzmacniacz pracuje niezwykle wiernie, ma się autentyczne wrażenie ze obcuje się z klasyczną konstrukcją. Wieli klientów jest bardzo zaskoczonych ze to w ogóle możliwe, a jednak .. Tone Master ma potencjał na granie na otwartej scenie, pięknie siedzi w miksie i łatwo go osadzić wśród innych instrumentów w zespole. 100 watów wzmacniacza tranzystorowego odpowiada 22 watom w lampie.

 

Tłumik mocy

Tłumik to urządzenie elektroniczne, które zmniejsza moc sygnału bez znacznego zniekształcania jego kształtu fali. Tłumik jest faktycznie przeciwieństwem wzmacniacza, chociaż oba działają różnymi metodami. Podczas gdy wzmacniacz zapewnia wzmocnienie (gain), tłumik zapewnia stratę (loss) lub wzmocnienie (gain) mniejsze niż 1. Dzięki tłumikowi mocy, który znajduje się na tylnym panelu wzmacniacza, Tone Master pozwala obniżyć moc wzmacniacza do 1 wata. Nie trzeba nikogo przekonywać jak bardzo to może być wygodne i użyteczne :)

 

Głośnik neodymowy Jensen N-12K

Głośniki Jensen N-12K, które znajdują się na wyposażeniu wzmacniacza dzięki swojej neodymowej konstrukcji pozwalają znacznie zmniejszyć wagę comba, a 12-calowe głośniki  nadaje Tone Master wierne i autentyczne brzmienie lampowego wzmacniacza Twin Reverb. To razem skutkuje tym, że oszczędzamy zdrowie przy transporcie i nie cierpimy słysząc jak piękne rzeczy można na nim zagrać :)

 

Obudowa z litej sosny

Wzmacniacz Tone Master Twin Reverb jest wbudowany w solidną, litą, sosnową obudowę. Jest to kolejny element konstrukcji, który ma swój udział tym jak ten wzmacniacz się użytkuje na co dzień. Dzięki temu jest wystarczająco lekki, aby nie łamał kręgosłupa oraz zapewnia oddech głośnikowi. W końcu rozmiar paczki też ma znaczenie. Bardzo klasyczny design ostatecznie też przekonuje też do siebie. O to w tym wszystkim chodzi :)

 

Emulowane przez głośnik wyjście XLR

Jedną z bardziej nowoczesnych funkcji Tone Master'a jest zbalansowane wyjście XLR, które jest przydatne do tworzenia tzw. cichej sceny lub nagrywania bez mikrofonu. Wyjście symuluje dwie różne paczki przez wiernie odtworzoną odpowiedź impulsową tych paczek. Alternatywnie, opcja płaskiej odpowiedzi zapewnia bezproblemową integrację z istniejącymi odpowiedziami IR. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu Tone Master Twin Reverb-Amp, 230V EUR
Numer modelu 2274206000
Seria Tone Master
Kraj produkcji Chiny

Obudowa

Kolor Czarny
Materiał obudowy Lekka lita sosna
Uchwyt Formowany plastikowy pasek z niklowanymi nasadkami

Wzmacniacz

Typ wzmacniacza Cyfrowy
Głośniki 2x12" Jensen N-12K Neo
Impedancja 4 ohm
Wejścia Cztery - (1/4", dwa normalne i dwa Vibrato)
Rodzaj gałek Czarne plastikowe tworzywo w stylu vintage

Parametry fizyczne

Wymiary skrzyni 66.4 x 22 x 51.4 cm
Waga 14.85 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Fender Tone Master Twin Reverb | Cyfrowy wzmacniacz gitarowy, Tone Master, Gitary, wzmacniacze, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Comba gitarowe, FENDER, Tone Master Twin Reverb, Tone Master, Twin Reverb, 2274206000, 227-4206-000, 885978072446