TC Electronic Fangs Metal Distortion ][ Efekt gitarowy

  • 263,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu typu distortion TC Electronic Fangs Metal Distortion

  • Grube, hi-gainowe brzmienia distortion
  • Wszechstronna kontrola nad środkowym pasmem
  • Bardzo szybka odpowiedź
  • Kostka wyposażona w True Bypass
  • Wejście i wyjście na szczycie obudowy
  • Kompaktowa i odporna na trudy trasy obudowa
  • Zasilanie baterią 9V lub opcjonalnym zasilaczem

 

Ogólny opis

Efekt gitarowy TC ELECTRONIC Fangs Metal Distortion - ultra-gruby, hi-gainowy distortion z błyskawiczną odpowiedzią na artykulację.

 

Wstąp do świata high-gainowego riffu wraz z Fangs Metal Distortion i jego super wszechstronnym zestawem narzędzi, który pozwoli Ci wyrzeźbić swój soniczny najazd. Od ultra ciasnych trashowych brzmień, po grube mury doom metalowego distortion - wszystko znajdziesz w tym niezwykle atrakcyjnym cenowo pedale, który jest gotowy, by szerzyć rzeź na scenie!

 

Umówmy się, nie zajrzałeś tu w poszukiwaniu ładnego i gładkiego overdrive'a czy bluesowego crunchu. Jedyne czego chcesz to gain, gain i jeszcze więcej gainu! Fangs Metal Distortion podaje Ci gain szpadlami, zatem czy szukasz ciasnych i sprośnych brzmień à la Metallica bądź osmolonych solówkowych brzmień Slayera, znajdziesz je w łamiącej kości strukturze gainu Fangs Metal Distortion!

 

Gitara żyje i umiera w środkowych częstotliwościach, a jeśli chodzi o metal pasmo środkowe jest ważne jak nigdy wcześniej. To dlatego Fangs Metal Distortion posiada wszechstronny przełącznik pasma środkowego oraz indywidualne kontrolery basu i sopranu, więc możesz osiągnąć wszystko od surowych, klasycznych metalowych brzmień przez nu-metalowe na sterydowo-muskularnych, sludge metalowych riffach skończywszy.

 

Specyfikacja

Typ efektu: Distortion
Rodzaj: Gitarowy
Zasilanie: Bateria 9V, Zasilacz 9V
Potencjometry efektu: Bass, Gain, Treble, Volume
Opcje efektu: Raw / Fat / Scoop
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy TC ELECTRONIC Fangs Metal Distortion, TC Electronic - budżetowa seria, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, TC ELECTRONIC, TC Electronic - budzetowa seria