Fraud Blocker

Behringer X-ADAT ][ Karta rozszerzenia ADAT do X32

  • 1 323,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy karty rozszerzenia ADAT Behringer X-ADAT

  • Karta rozszerzenia ADAT od renomowanej niemieckiej firmy Behringer
  • Przeznaczona do współpracy z cyfrowymi mikserami audio serii X32
  • Umożliwia integrację z urządzeniami wyposażonymi w wejścia i wyjścia ADAT
  • Zapewnia 32 kanały wejściowe i wyjściowe przez 8 złączy światłowodowych Toslink
  • Transmisja sygnału 24-bitowego przy częstotliwościach próbkowania 44,1 lub 48 kHz
  • Ochrona sygnału przed zakłóceniami dzięki połączeniom światłowodowym
  • Posiada BNC word-clock in/out do synchronizacji z zewnętrznymi zegarami

 

Ogólny opis

Historia i filozofia firmy Behringer

Założona w 1989 roku przez Uli Behringera, firmę cechuje głębokie zrozumienie potrzeb muzyków i inżynierów dźwięku. Początkowo tworząc sprzęt wyłącznie dla siebie, Behringer szybko zaczął dostarczać produkty również swoim znajomym, co ukształtowało filozofię marki: dostarczanie produktów zmieniających życie w przystępnych cenach. Dzięki temu, każdy może realizować swoje muzyczne marzenia. Behringer skupia się na klientach z branży dźwięku na żywo, muzyków, nagrywania, DJ/EDM oraz broadcastingu.

Karta rozszerzenia ADAT X-ADAT

Karta X-ADAT to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy miksera X32, którzy pragną rozszerzyć jego możliwości komunikacyjne. Łatwa w instalacji w miejsce standardowej karty X-USB, umożliwia cyfrową integrację z dowolnym sprzętem wyposażonym w wejścia i wyjścia ADAT. To idealne rozwiązanie zarówno do użytku studyjnego, jak i na żywo, zapewniające szerokie spektrum zastosowań.

Możliwości panelu tylnego

Karta X-ADAT oferuje 32 kanały wejść i wyjść ADAT za pomocą ośmiu złączy światłowodowych Toslink. Dzięki transmisji sygnału 24-bitowego oraz obsłudze częstotliwości próbkowania 44.1 oraz 48 kHz, karta gwarantuje zachowanie najwyższej jakości sygnału audio. Złącza światłowodowe zapewniają także ochronę sygnału przed zakłóceniami spowodowanymi pętlami masowymi.

Rozbudowane opcje synchronizacji

Karta X-ADAT nie tylko rozszerza funkcjonalność miksera X32 o dodatkowe wejścia i wyjścia ADAT, ale również oferuje dodatkowe możliwości synchronizacji. Wyposażona w BNC word-clock in/out pozwala na synchronizację z zewnętrznym zegarem lub dostarczanie sygnału zegarowego dla innych urządzeń. Możliwość synchronizacji zewnętrznej przez połączenie BNC oraz cztery wejścia Toslink otwiera nowe perspektywy w zarządzaniu sygnałem audio.

Zastosowania karty X-ADAT

Karta X-ADAT znacznie poszerza zakres zastosowań miksera serii X32, umożliwiając jego integrację w różnorodnych scenariuszach - od koncertów na żywo po zaawansowane projekty studyjne i instalacje AV. Jest to kluczowe rozwiązanie dla profesjonalistów dążących do maksymalnej elastyczności i jakości przesyłu sygnałów audio w różnorodnych środowiskach pracy.

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer X-ADAT ][ Karta rozszerzenia ADAT do X32, Inne, BEHRINGER, X ADAT, XADAT