Akai EWI USB | Elektroniczny kontroler dęty

 • 1 499,00 zł
 • Wez leasing
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  AKAI EWI USB
 • Producent:

Kluczowe cechy kontrolera MIDI EWI USB Akai

 • Tani i łatwy w użyciu
 • Duże możliwości, uniwersalność i niezawodność
 • Urządzenie plug-and-play USB dla platform Mac i PC
 • Oprogramowanie Garritan Aria Player (wersje standalone i plug-in w zestawie), zawierające brzmienia instrumentów dętych i nie tylko
 • Różnorodne opcje palcowania: saksofon, tradycyjne EWI, flet, obój, EVI brass
 • Rozszerzalna paleta dźwięków
 • Łatwy do wymiany i czyszczenia (wodoodporny) ustnik

 

Opis ogólny

EWI USB jest elektronicznym kontrolerem dętym dla muzyków szukających przyjaznego i taniego rozwiązania, pozwalającego na kontrolę instrumentów wirtualnych (nie tylko dętych). Wieloletnie doświadczenie firmy Akai w badaniu, projektowaniu i budowaniu instrumentów dętych znalazło wyraz w kompaktowym produkcie, którego głównymi cechami są przystępna cena i nieskomplikowana obsługa. Stworzono instrument tani, a zarazem spełniający wysokie oczekiwania muzyków i dający im te same możliwości kontroli ekspresji, co instrumenty akustyczne.

Historycznie patrząc, elektroniczne instrumenty dęte dzieliły się na profesjonalne oraz zabawki. Jedne porażały potężną ceną, drugie niską jakością. EWI USB, wykorzystując potencjał sprzętu komputerowego, wypracował rozwiązanie pośrednie: z atrakcyjną ceną i bezkompromisową jakością dźwięku.

EWI USB stanowi doskonały wybór dla zawodowych muzyków pracujących na akustycznych instrumentach dętych i szukających sposobu na tworzenie oraz nagrywanie muzyki za pomocą elektronicznych narzędzi. Przy całym swym potężnym potencjale zastosowań profesjonalnych i stabilności pracy na scenie i w studiu EWI USB daje mnóstwo frajdy z grania.

 

Uniwersalny kontroler

EWI USB jest najbardziej elastycznym instrumentem z serii EWI, ponieważ jest w stanie sterować jakimkolwiek instrumentem software’owym na komputerze. Wszystko, czego potrzebujesz do ćwiczeń, tworzenia i nagrywania, to kabel USB i oprogramowanie, którego nie zabraknie w zestawie z EWI USB.

 

Szeroka paleta dołączonych dźwięków

W zestawie z EWI USB znajduje się znakomita biblioteka dźwięków Garritan Aria. Dźwięki uszeregowane są w 5 kategoriach: dęte drewniane, blaszane, strunowe, strojone perkusyjne i syntezatorowe. Łącznie otrzymujesz 75 różnorodnych brzmień opartych na niezwykle realistycznych bibliotekach Garritana. Przykładowo instrumenty takie jak klarnety, flety, tuba, wiolonczela czy kontrabas robią nieprawdopodobne wrażenie. Niesamowita jest możliwość kontrolowania ciemnych, niskich brzmień instrumentów strunowych za pomocą oddechu. Istnieje też opcja warstwowego nakładania do 4 brzmień jednocześnie.


Multi-fingering

EWI USB oferuje wiele trybów palcowania, włączając układy z następujących instrumentów: saksofon, tradycyjne EWI, flet, obój, EVI brass. Nieważne, czy jesteś początkującym uczniem szkoły muzycznej, czy zaawansowanym profesjonalistą. W każdym przypadku będzie Ci łatwo grać na EWI. Kontroler został zaprojektowany tak, by koncentrować się na muzyce.

 

Specyfikacja

Ustnik Sensor ciśnienia powietrza, sensor gryzienia
Klawisze 13 sensorów dotykowych
Rolki zmiany oktaw 4 rolki [zakres pięciu oktaw]
Płytki uziemiające 2 sensory dotykowe
Płytki Pitch-Bend 2 sensory dotykowe
Zasilanie ~100mA, 5V poprzez USB
Połączenie MIDI przez USB
Wymiary 587 x 69 x 69 [mm]
Waga 0.59 kg

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Elektroniczny kontroler dęty EWI USB Akai, Inne, Instrumenty klawiszowe, pady, kontrolery, syntezatory, Studio i homerecording, AKAI, Elektroniczny kontroler dety EWI USB Akai, flet usb, flet midi, kontroler midi akai, akai ewi usb cena