Fraud Blocker

Electro-Voice RE320 ][ Dynamiczny mikrofon lektorski

  • 2 258,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu radiowego Electro Voice RE320

  • Dwa razy tańsza wersja legendarnego mikrofonu RE20 i poszerzonym zakresie zastosowań
  • Neodymowy, dynamiczny mikrofon instrumentalny o wokalowy przeznaczony do podcastów i produkcji muzycznej
  • Kontrola zbliżeniowa Variable-D minimalizuje pozycyjne i pozaosiowe przesunięcia tonalne
  • Dwupozycyjny przełącznik EQ do bębna basowego i do ogólnego zastosowania 
  • Cewka humbuckera eliminuje buczenie i szum
  • Niezwykle wytrzymała i trwała  konstrukcja 

 

Ogólny opis

Tańszy RE20?

Nie do końca. RE320 to mikrofon przeznaczony głównie do nagrywania muzyki. Jest idealny do wokali, waltorni, wzmacniacza gitarowego, basowego i perkusji, ale nada się także do zastosowań radiowych. Dwupozycyjny przełącznik odpowiedzi częstotliwościowej zapewnia płaską charakterystykę lub specjalnie dostosowany korektor pod bęben basowy. Korektor perkusyjny zapewnia pożądane brzmienie uderzenia. Zintegrowana cewka humbuckera ogranicza buczenie i szum do minimum. Odpowiedź tonalna mikrofon dzięki technologii Variable-D pomaga w zwalczaniu efektu bliskości, a także tworzy równomierną odpowiedź tonalną przy 180° kapsuły, dzięki czemu nadaje się do przechwytywania szerokiej gamy źródeł wokalnych i instrumentów. Neodymowa kapsuła obsługuje wysokie poziomy SPL, dzięki czemu mikrofon świetnie radzi sobie z przechwytywaniem sygnałów przejściowych z kolumn wzmacniaczy, instrumentów perkusyjnych, rogów, głośnych wokali i nie tylko.

Konstrukcja oraz pozostałe funkcjonalności

Mikrofon RE320 jest wyposażony w przełącznik stopy bębna, który automatycznie dostosowuje charakterystykę częstotliwościową bębnów basowych. Wybranie pozycji przełącznika po lewej stronie powoduje włączenie krzywej zaprojektowanej specjalnie do użytku na bębnach basowych. Dzięki spadkom i szczytom dokładnie tam, gdzie bębny basowe wymagają trochę uwagi, rezultatem jest niewiarygodnie ciasny dźwięk wymagający niewielkiej, jeśli w ogóle, dodatkowej korekcji, gdy mikrofon jest prawidłowo ustawiony przy bębnie. Natomiast wybór pozycji przełącznika po prawej stronie włącza bardziej płaską, bardziej liniową krzywą, zaprojektowaną tak, aby była idealna dla innych instrumentów (takich jak wzmacniacze gitarowe, basowe, niskie tomy, perkusja, instrumenty dęte i dęte itp.), A także głosu (muzyka i mowa ) w wielu zastosowaniach. Reakcja jest gładka, naturalna i wyraźna z minimalnym przebarwieniem poza osią z otaczających źródeł dźwięku.

Technologia Humbucking Coil i Variable-D

Wykorzystując tę ​​samą technologię cewek humbucker, co RE20 i RE27N / D, aby powstrzymać zakłócenia pola elektromagnetycznego wprowadzane ze źródeł znajdujących się blisko mikrofonu, RE320 wytwarza ultra cichą ścieżkę sygnału wolną od buczenia i brzęczenia. Technologia Variable-D to rozwiązanie Electro-Voice do zmian tonalnych związanych z efektem zbytniej bliskości. Zapewniając zrównoważone i jednolite pasmo przenoszenia do 180° poza osią, rezultatem jest zawsze stabilna i liniowa wydajność tonalna, nawet gdy źródło dźwięku porusza się wokół mikrofonu.

 

Specyfikacja

Producent Electro Voice
Model RE320
Typ mikrofonu Dynamiczny
Charakterystyka kierunkowa Kardioidalna
Pasmo przenoszenia 30 Hz-18 kHz
Impedancja wyjściowa 150 omów
Kolor czarny
Złącze XLR
Waga 0,68 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Electro-Voice RE320 | Dynamiczny mikrofon broadcastowy, Mikrofony reporterskie, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, ELECTRO-VOICE, RE320, RE-320, RE 320, ELECTRO VOICE, ELECTROVOICE