Zvex TREMOLO PROBE tremolo | Efekt gitarowy

  • 1 409,00 zł
  • Wez leasing
  • Dodaj recenzję:
  • Kod:
    ZVEX TREMOLO PROBE
  • Producent:
  • Na składzie:
    0 szt
Zvex Tremolo Probe jest pewnego rodzaju skrzyżowaniem pomiędzy kontrolą głośności za pomocą theremina i Super Hard-On. Efekt ten posiada miedzianą płytkę zamontowaną w twardej obudowie z przezroczystego plastiku. Pod spodem jest płytka z aluminium odpowiedzialna za ekranowanie oraz zabezpieczenie gałek przed uszkodzeniem jeśli przypadkiem upuścisz efekt...jeśli upuścisz go na gołą stopę, może też obciąć Ci palce więc, UWAGA: NIE UPUSZCZAJ TREMOLO PROBE NA STOPĘ. JEST CIĘŻKI I MA OSTRE KRAWĘDZIE, KTÓRE MOGĄ USZKODZIĆ ŻYWE ISTOTY ORAZ PODŁOGĘ.

Ale do rzeczy. Co ten efekt robi?

Sercem Tremolo Probe jest układ znany z Super Hard-On połączony z kontrolerem w stylu theremina. Możesz stukać w kontroler stopą by uzyskać efekt tremolo będący w doskonałej synchronizacji z ruchem stopą. Możesz też korzystać z Trem Probe'a do volume swellów czy innych podobnych efektów.

Jak korzystać z efektu?

Możesz zacząć w ten sposób:
1. Podłącz kable (wyjście i przełącznik baterii jest po lewej)
2. Upewnij się, że kable gitarowe są zdala od anteny. Wpływają na antenę tak samo jak Twoja stopa...
3. Naciśnij przełącznik by aktywować efekt.
4. Nadepnij na płytkę i ustaw odpowiednią głośność za pomoc gałki z tyłu efektu. Voila.

NIE REGULUJ USTAWIEŃ DOSTĘPNYCH OD SPODU URZĄDZENIA. Oczywiście teraz każdy pobiegnie po śrubokręt, żeby sprawdzić...Zanim to zrobisz, zaznacz oryginalne ustawienia. Przy slotach na śrubokręt widać małą strzałeczkę (naprawdę!). Za pomocą ostrego narzędzia możesz zaznaczyć na metalowej części jakie były ustawienia oryginalne. Regulacja śrubki w kierunku pokazywanym przez strzałki ZWIĘKSZA czułośc anteny. NIE reguluj jasności diody. Jedyna różnica będzie taka, że bateria starczy na krócej. Jeśli chcesz zmniejszyć czułość, przekęć śrubkę regulacyjną w przeciwnym kierunku do strzałki. W ten sposób możesz sprawić by antena działała tylko wtedy gdy stopa na niej spoczywa lub wręcz ją naciska...