Fraud Blocker

TC Electronic El Cambo Overdrive ][ Efekt gitarowy typu overdrive

  • 278,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu TC Electronic El Cambo Overdrive

  • Efekt overdrive dający autentyczne oldschoolowy sound
  • Kształtuj wrzask swojego lampowego przesteru za pomocą interfejsu z 3 pokrętłami
  • Klasyczne bluesowo-rockowe brzmienia, które przywołują na myśl największych mistrzów gatunku
  • True bypass dla zapewnienia najwyższej spójności sygnału
  • Zasilanie baterią 9V lub opcjonalnym zasilaczem (brak w zestawie)
  • "Zbudowany jak czołg" - Zaprojektowany w Danii

 

Ogólny opis

Poskładaj swoje brzmienie w jeden ciepły krzyk

Jeśli chodzi o wszechstronne i wszechobecne nie byłyby efekty w kostce,  przester naśladujący rozkręcony wzmacniacz lampowy to obowiązkowy numer w każdym pedalboardzie. Dlatego też założona w Danii, Kima i Johna Rishoj marka TC Electronic stworzyła swoją wariację na ten temat. EL CAMBO pogrubi Twoje brzmienie dodatkową oponką w talii, dostarczając wysoce pożądanej wyrazistości w średnim zakresie częstotliwości, który przebija się przez miks, zwłaszcza gdy Twój zespół mocno ciśnie decybelami. Ten szczególny zadziorny pomruk zapewnia twojej gitarze potężny ryk, który jest idealny do grania śpiewnych bluesowych solówek lub do hard rockowego podbicia leadu na szczycie już przesterowanego głosu twojego wzmacniacza. Zatem – rozkręć go i sprawdź!

Otrzymaj guitar sound swoich marzeń

El Cambo (wcześniej znany jako EL Mocambo) oferuje wyraźne podbicie średnich tonów, takie, które może natychmiast ocieplić twoje brzmienie, nawet jeśli jest ono nieco za bardzo jaskrawe, aby przebić się przez głośną sekcję rytmiczną. Dzięki symetrycznemu układowi przesterowania nasycenie harmoniczne jest niesamowicie plastyczne i muzykalne. Z dużą ilością gainu i podbicia ten efekt typu overdrive może być wykorzystany w niemal każdym otoczeniu. Od dodania odrobiny pchnięcia do przedwzmacniacza z subtelnym ciepłem do brzmienia, do krzyczącego przesteru ze śpiewnym wybrzmiewaniem i pogrubieniem, ten pedał cię tam zaprowadzi. Bez względu na to, czy chwila wymaga ostrego bluesa w stylu teksańskim, uduchowionych ballad popowych czy klasycznego rocka - EL CAMBO pasuje do tego zadania!

Sprawdzona metoda na solidne akcesorium

TC Electronic El Cambo to analogowy efekt gitarowy umieszczony w solidnej metalowej obudowie. Mierzy 74 x 132,5 x 58,5 mm i waży 0,5 kg. Jest true bypass  i może być zasilany baterią 9V lub zasilaczem 9V (brak w zestawie). El Cambo z pewnością zapewni Ci szeroką gamę dźwięków, od bluesowych akordów po przesterowane hard rockowe solówki. Więc po co czekać? Dokładamy wszelkich starań, byś znalazł właściwy napęd dla swojej kreatywności, dlatego udaj się do naszego sklepu muzycznego i kup go już dziś!

 

Specyfikacja

Producent TC Electronic
Model El Cambo
Typ efektu Overdrive
Rodzaj Gitarowy, Analog
Potencjometry efektu Przester, Głośność, Barwa, (Drive, Level, Tone)
EQ Kontrola Barwy
Zasilanie Bateria 9V, Zasilacz 9V (brak w zestawie)
Pobór mocy 10mA
True Bypass Tak
Stereo Nie
Wymiary: 74 x 132,5 x 58,5 mm
Masa 0,5 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy El Cambo Overdrive TC Electronic, El Mocambo Overdrive, TC Electronic - budżetowa seria, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, TC ELECTRONIC, TC Electronic - budzetowa seria