Fraud Blocker

Earthworks Audio ICON USB ][ Pojemnościowy mikrofon studyjny na USB

  • 1 803,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu Earthworks ICON USB

  • Bardzo atrakcyjny mikrofon USB do wideokonferencji i Podcastów
  • Kapsuła pojemnościowa z kardioidalnym wzorem biegunowym
  • Lśniący korpus ze stali nierdzewnej 
  • Wbudowany pop-filtr
  • Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu

Earthworks to firma znana z tego, że jej mikrofony rejestrują dźwięk w sposób bardzo naturalny, w efekcie czego mikrofony uznawane są za bardzo wysokiej klasy. ICON USB zapewnia jakość wykonania i brzmienie profesjonalnego mikrofonu studyjnego w domowym środowisku nadawczym. Niezależnie od tego, czy komentuje się filmy, odtwarza strumieniowo grę, czy hostuje się podcast, mikrofn ICON USB zapewni ponadprzeciętną klarowność dźwięku. 

O samej Ikonie ;)

Mikrofon prezentuje się znakomicie. ICON USB jest wykonany ze stali nierdzewnej. Projekt samego mikrofonu uwzględnia też fakt, ze sama jakość dźwięku nie starczy, to jest mikrofon który nie tylko bardzo dobrze zbiera dźwięk, ale też bardzo dobrze się prezentuje na ekranie, a wszystko dzięki wyczuciu projektanta oraz materiałom z jakich został wykonany. Firma Earthworks stworzyła mikrofon, który niesamowicie reaguje na ludzki głos, jednocześnie niwelując dźwięk z pomieszczenia, minimalizując hałas podczas obsługi i utrzymując hałas własny na minimalnym minimum. To jest naprawdę znakomity mikrofon.

Zapewnia wspaniały dźwięk

Jest to mikrofon pojemnościowy z kardioidalną charakterystyką biegunową dzięki czemu minimalizujemy hałas z otoczenia w pomieszczeniach ktore nie maja dobrej akustyki. Pod względem technicznym mikrofon został zaprojektowany tak, że ​​reaguje szybko i nienagannie na subtelności głosu. Cicha konstrukcja oznacza, że ​​mikrofon nie generuje syczenia ani innych dźwięków własnych. Jest w stanie wytrzymać SPL do 132 dB i z pewnością przyda się przy grach wideo, w których można być wyraźnie zaskoczonym nagłym przybyciem wirtualnego wroga.

Praca outOfTheBox

Dzięki połączeniu USB Type-C mikrofon działa po wyjęciu z pudełka z komputerem, zapewniając studyjną jakość dźwięku od razu.

Wbudowany filtr pop

Wbudowany pop filtr zapewnia, że ​​nie będzie trzeba mieć zewnętrznego pop filtra. Nie straszne więc będą wszelkiego rodzaju spółgłoski zwarto-wybuchowe.

Wbudowany monitoring

Dzięki wbudowanemu gniazdu 3,5 mm można monitorować dźwięk bezpośrednio z mikrofonu bez opóźnień.

Łatwość kontrolowania

Mikrofon oferuje proste sterowanie i przydatne dotykowe wskaźniki sprzężenia zwrotnego. Proste pokrętło wzmocnienia kontroluje poziom mikrofonu, z domyślnym położeniem środkowym dostosowanym do mówienia około 10 cm od kapsuły. Wyczuwalny analogowy przełącznik wyciszania na pokrętle działa jak rodzaj hamulca awaryjnego, umożliwiając wyciszenie bezpośrednio z mikrofonu, jeśli jest taka potrzeba.

Solidny zintegrowany stojak

Mikrofn posiada zintegrowany stojak wykonany przez Triad Orbit, firmy znanej z modułowych statywów mikrofonowych o jakości studyjnej i rozwiązań do ich umieszczania. Mikrofon można odłączyć od stojaka za pomocą zintegrowanego adaptera kulowego M2-R, dzięki czemu można zamontować mikrofon na dowolnym wybranym stojaku lub wysięgniku.

 

Specyfikacja

Producent Earthworks
Model ICON USB
Typ mikrofonu Pojemnościowy
Wzór biegunowy Kardioida
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz
Maksymalny SPL 132 dB SPL
Impedancja wyjściowa 16 omów
Stosunek sygnału do szumu 70dB ważony
Kolor Srebro
Funkcje Wbudowany filtr pop, stojak Triad Orbit
Złącze USB-A
Wymiary 13,97 x 4,10 cm
Waga 0,68 kg

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Earthworks ICON USB | Mikrofon pojemnościowy na USB, Mikrofony USB, Mikrofony studyjne, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, Mikrofony pojemnościowe, Na USB, Mikrofony, Sprzęt studyjny, EARTHWORKS, ICON USB, streaming microphone

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/11/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/11/2023

30-11-2023
Świeże dostawy w naszym sklepie muzycznym! 🚚🎶🎧 Z radością informujemy o najnowszych produktach, które dotarły do naszego magazynu. Pamiętajcie, że podane informacje dotyczą jedynie przyjęć do naszego stocku. Zachęcamy do weryfikacji dostępności na stronie lub bezpośrednio w sklepie. Oto co nowego przekroczyło próg naszego magazynu: 29...