Fraud Blocker

Earthworks Audio ICON PRO ][ Mikrofon streamingowy XLR

  • 2 578,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu pojemnościowego Earthworks ICON PRO

  • Mikrofon klasy premium dla twórców wszelkiego rodzaju treści
  • Kapsuła pojemnościowa z małą membraną zapewniające rejestrację głosu na wysokim poziomie realizmu
  • Kapsuła pojemnościowa z kardioidalnym wzorem biegunowym
  • Trwała stalowa obudowa jest odporna na intensywne użytkowanie
  • Pasmo przenoszenia 20 Hz – 30 kHz obejmuje cały zakres ludzkiego słuchu
  • Do działania wymaga zasilania phantom + 48V

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu

Earthworks to firma znana z tego, że jej mikrofony zbierają dźwięk bardzo naturalny i sygnał wynikowy jest bardzo wysokiej klasy. Nie inaczej jest w tym wypadku. Icon Pro zapewnia jakość wykonania i brzmienie profesjonalnego mikrofonu studyjnego w domowych warunkach pracy. Niezależnie od tego, czy odtwarza się strumieniowo grę, czy hostuje się jakiś interesujący podcast np o tematyce Frontendu, Icon Pro zapewnia klarowność dźwięku, która pomaga wyróżnić się na tle innych twórców.

Wygląd i dźwięk na najwyższym poziomie

Mikrofon Icon Pro z pewnością wygląda zjawiskowo dzięki wykończeniu ze stali nierdzewnej, ma się wrażenie, że obcuje się z urządzeniem pochodzącym wprost z jakiego wysoko budżetowego filmu SF. Ale wygląd to jedna rzecz, a przecież dźwięk jest tu decydujący: Firma Earthworks stworzyła mikrofon, który niesamowicie reaguje na ludzki głos, jednocześnie izolując się od dźwięku pomieszczenia, minimalizując hałas podczas obsługi i utrzymując hałas własny na wdzięcznym minimum - nawet podczas nagrywania na dużym gainie.

Konstrukcja i inne fukncjonalności

Icon Pro to mikrofon pojemnościowy z małą membraną i charakterystyce kardioidalnej, która minimalizuje dźwięk w pomieszczeniach niedoskonałych akustycznie. Od strony technicznej mikrofon został zaprojektowany tak, że ​​reaguje szybko i nienagannie na subtelności głosu. Ręcznie dostrojone, rozszerzone pasmo przenoszenia od 20 Hz do 30 kHz zapewnia, że ​​mikrofon nie tylko idealnie reaguje na głos, ale także rejestruje go w realistyczny sposób.

Doskonała wydajność

Mikrofon działa po wyjęciu z pudełka z interfejsem audio, zapewniając studyjną jakość dźwięku od razu. Jest w stanie obsłużyć SPL do 139 dB. Konstrukcja o niskim poziomie szumów oznacza, że ​​mikrofon nie generuje syczenia ani inne zakłócenia. Ma wbudowany pop filtr, który zapewnia ochronę prze wybuchowymi zgłoskami.

Wysokiej jakości akcesoria

Icon Pro oferuje zintegrowany adapter kulowy M2-R, dzięki czemu można zamontować mikrofon na dowolnym statywie lub wysięgniku. Uchwyt pochodzi od firmy Triad Orbit, która znana jest z modułowych statywów mikrofonowych o studyjnej jakości. Gwint 3/8" jest również dołączony, aby zwiększyć kompatybilność ze wszystkimi rodzajami statywów.

 

Specyfikacja techniczna

Producent Earthworks
Model ICON PRO
Typ mikrofonu Pojemnościowy
Wzór biegunowy Kardioida
Pasmo przenoszenia 20 Hz-30 kHz
Maksymalny SPL 139dB SPL
Impedancja wyjściowa 65 omów
Stosunek sygnału do szumu 79dB (ważony)
Hałas własny 16dB (ważony)
Kolor Stal nierdzewna
Złącze XLR
Źródło prądu Zasilanie phantom 48V
Wymiary 12,95 x 4,06 c
Waga 0,68 kg
Dołączone akcesoria Zintegrowany filtr pop, obrotowy adapter mikrofonu

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Earthworks ICON PRO | Mikrofon pojemnościowy, Polecamy, Sprzęt studyjny, Mikrofony, Mikrofony pojemnościowe, Studio i homerecording, Mikrofony i efekty wokalne, Mikrofony studyjne, EARTHWORKS, ICON PRO, ICONPRO, ICON-PRO

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/11/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/11/2023

30-11-2023
Świeże dostawy w naszym sklepie muzycznym! 🚚🎶🎧 Z radością informujemy o najnowszych produktach, które dotarły do naszego magazynu. Pamiętajcie, że podane informacje dotyczą jedynie przyjęć do naszego stocku. Zachęcamy do weryfikacji dostępności na stronie lub bezpośrednio w sklepie. Oto co nowego przekroczyło próg naszego magazynu: 29...