Fraud Blocker

ART PB 4x4 ][ Dystrybutor zasilania

  • 550,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy dystrybutora zasilania ART PB 4x4

  • Dystrybutor zasilania od ART, firmy składającej się z muzyków, inżynierów i entuzjastów nagrywania
  • Zintegrowany system ochrony przed przepięciami i szczytami napięcia, zaprojektowany do ochrony urządzeń zasilanych przed szkodliwymi przepięciami i szczytami napięcia
  • Filtracja RFI i EMI oraz przedni wyłącznik zasilania (który świeci się po włączeniu) i przedni przełącznik resetujący wyłącznik nadmiarowy
  • Całkowita moc wynosi 1800 watów, a urządzenie ma przedni, 15-amperowy wyłącznik nadmiarowy
  • Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej zajmuje 1U miejsca w racku i jest przeznaczona do montażu w standardowych rackach 19"

 

Ogólny opis

O firmie ART

Firma ART, składająca się z muzyków, inżynierów i entuzjastów nagrywania, od swojego powstania w 1984 roku stara się przedefiniować barierę między wydajnością a ceną poprzez serię innowacyjnych produktów audio zaprojektowanych z myślą o potrzebach muzyka. W ofercie firmy znajdują się preamplifikatory i kompresory lampowe, które dostarczają nieosiągalnej ciepłoty, tonu i charakteru, innowacyjne korektory graficzne, które pokazują dokładnie, gdzie może wystąpić sprzężenie zwrotne, oraz pełen asortyment przydatnych narzędzi zaprojektowanych na scenę i do studia. Produkty ART zdobyły lojalność klientów na całym świecie dzięki swojej niezrównanej jakości, tonacji, wszechstronności i niezawodności.

ART PB 4x4 - Dystrybutor zasilania

Model PB 4x4 firmy ART cechuje się "dystrybucją 4x4" na tylnej części urządzenia - cztery z ośmiu tylnych wyjść są oddalone od siebie o 1,25 cala. Pozwala to użytkownikowi podłączyć szerokie kable zasilające i wiele urządzeń zasilanych przez transformator sieciowy, zachowując jednocześnie osiem dostępnych gniazd zasilania. Wbudowany w PB 4x4 system ochrony przed przepięciami i impulsami napięcia został zaprojektowany w celu ochrony urządzeń zasilanych przed szkodliwymi przepięciami i impulsami elektrycznymi. Urządzenie posiada również filtry RFI i EMI.

Pozostałe cechy dystrybutora zasilania

Dystrybutor zasilania ART PB 4x4 jest wyposażony w przedni przełącznik zasilania, który świeci się po włączeniu, oraz w przedni przycisk resetowania wyłącznika nadmiarowego. Urządzenie posiada moc 1800 watów i jest wyposażone w przedni wyłącznik nadmiarowy o mocy 15 amperów. Jego wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej zajmuje 1U miejsca w szafie rackowej i jest przeznaczona do montażu w standardowych 19-calowych szafach rackowych. Urządzenie znajduje zastosowanie w systemach dźwięku na żywo/PA, stałych instalacjach, kościołach, klubach, systemach PA do prób, systemach dźwiękowych DJ, domowych i projektowych systemach nagraniowych oraz w systemach monitoringu.

Gwarancja na dystrybutor zasilania ART PB 4x4

Firma ART ceni sobie lojalność swoich klientów z całego świecia. Dzięki swojej bogatej historii, odzwierciedla prawdziwą pasję do muzyki i procesu twórczego. Przez ostatnie cztery dekady, nie straciła entuzjazmu, który pojawia się wraz z tworzeniem ewoluujących technologii. My sami korzystamy z usług tego dystrybutora w naszym sklepie od ponad 10 lat i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand ART
Model PB 4x4
Rodzaj produktu Dystrybutor zasilania

Parametry Wejścia/Wyjścia

Obwód wejściowy 15 Amp
Gniazda zasilania Osiem gniazd z tyłu

Parametry Techniczne

Konstrukcja Stalowa obudowa
Filtrowanie EMI & RFI
Moc 1800 W
Przełącznik zasilania Z przodu - Włącz/Wyłącz
Podświetlenie przełącznika zasilania Tak - w pozycji Włącz
Obwód ochronny Ochrona przed przepięciami i szczytami napięcia

Parametry Fizyczne

Wymiary 1U Rack Mountable
Waga Nie podano

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

ART PB 4x4 ][ Dystrybutor zasilania, Zasilacze, Inne, ART PRO AUDIO, PB 4x4, PB-4x4, PB4x4