Duke GA-PF-SOLID ][ Gitara akustyczna

  • 6 159,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy gitary akustycznej Duke GA-PF-SOLID

  • Znakomita gitara akustyczna niemieckiej firmy Duke cała z litego drewna
  • Na topie lity świerk alpejski, tył i boki z litego palisandru wschodnioindyjskiego
  • Korpus typu Grand Audiotorium w kolorze naturalnym
  • Gryf cedrowy z hebanową podstrunnicą
  • Wykończenie naturalny wysoki połysk
  • Hebanowy mostek i motylki kluczy
  • W zestawie Duke Standard Bag

 

Ogólny opis Duke GA-PF-SOLID

Tytułem wstępu o marce Duke Guitars

Marka Duke to stosunkowo nowa marka gitar akustycznych mająca swoje korzenie pochodzenie od znanej i uznanej na świecie marki gitar klasycznych Hanika. Duke Guitars to symbioza chińskiej sztuki budowania gitar i niemieckiej tradycji rzemieślniczej. Zgodnie z tą myślą przewodnią wszystkie gitary Duke są produkowane w Chinach, a finalizowane w Niemczech. Dzięki temu każda gitara Duke to unikalne doświadczenie dźwiękowe na bardzo wysokim poziomie. Od 2010 roku Duke Guitars są produkowane surowo w Chinach pod okiem znanego producenta gitar Armina Hanika. Następnie każda gitara Duke przechodzi określony proces finalizacji w mistrzowskich warsztatach w Tybindze, który jest indywidualny dla każdego egzemplarza. W ten sposób firma Duke gwarantuje wysoką jakość wykonania, nieskazitelną grywalność i wyjątkowe brzmienie bez wyjątku.

Model GA-PF-SOLID

Duke GA-PF-SOLID to klasyczny Grand Auditorium w konstrukcji all-solid. Top wykonany z litego świerku pochodzącego z alpejskich wyżyn szwajcarskiej Gryzonii. Tył i boki korpusu również z litego palisandru wschodnioindyjskiego. Gryf gitary wykonany z cedru. Podstrunnica z pięknego czarnego hebanu idealnie skomponowana z subtelnym bindingiem. Na główce gitary zamontowane zostały złote klucze z czarnymi hebanowymi motylkami. Top główki wykończony czarnym fornirem. Mostek gitary również wykonany z czarnego mahoniu. Oba siodełka są kościane a struny jakie zostały fabrycznie założone to Elixir Nanoweb. Bardzo komfortowy gryf o szerokości 45mm przy główce. Warto jeszcze wspomnieć o idealnie wykonanej rozecie z czarnego hebanu i perłowego inlay'u.  GA-PF-SOLID łączy w sobie najlepsze drewna tonowe z elegancją i mistrzostwem wykończenia.

Bezkonurencyjna

Gitara Duke GA-PF-SOLID emituje zwarty, średniotonowy dźwięk. Instrument po uderzeniu w struny ma bardzo równy dźwięk i niesamowitą głośność. pod tym względem przewyższa Martiny i wysokie Takaminy. Wykończenie i dbałość o szczegóły są od razu zauważalne. Całość jest przemyślana i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Słowa jednak tego nie oddadzą, trzeba po prostu tę gitarę wziąć do ręki i samemu się o tym przekonać. Nie jest to pierwsza gitara tej marki w naszym sklepie. Dodatkowo w zestawie solidny czarny pokrowiec ze skórzanym uchwytem i regulowanymi szelkami.

 

Specyfikacja gitary akustycznej Duke GA-PF-SOLID

Ogólne

Producent Duke
Nazwa modelu GA-PF-SOLID
Ean 4250771310921

Korpus

Kształt korpusu Grand Auditorium
Miejsce łączenia gryfu z korpusem Na 14 progu
Płyta wierzchnia Lity świerk alpejski
Tył i boku Lity palisander wschodnioindyjski
Rozeta Pierścień z mahoniu i perłowego inlay'u
Binding Palisander wschodnioindyjski
Wykończenie płyty wierzchniej Na wysoki połysk
Wykończenie tyły i boków Na wysoki połysk

Gryf

Materiał gryfu Cedr
Materiał Podstrunnicy Heban
Top główki Heban
Znaczniki Białe kropki
Wykończenie gryfu i główki Na wysoki połysk
Menzura 650 mm
Szerokość siodełka 45 mm

Pozostałe

Mostek Heban
Siodełko Kość
Kołeczki na mostku Hebanowe z perłowym inlay'em
Klucze Zamknięte, złote z hebanowymi motylkami
Opakowanie Duke Standard Bag

 

Filmy i prezentacje produktu

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Duke GA-PF-SOLID || Gitara akustyczna, Gitary, wzmacniacze, Gitary i basy, Gitary akustyczne, Duke, Grand Auditorium, DUKE, GA PF SOLID, GA-PF, all-solid, z litego drewna