Fraud Blocker

D'Addario EHR370 ][ Struny półszlify do gitary elektrycznej 11-49

  • 80,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy strun do gitary elektrycznej D'Addario EHR370

  • Struny półszlifowane o średnicy 11-49 marki D'Addario
  • Wykonane ze stali nierdzewnej z rdzeniem z wysokowęglowej stali
  • Technologia Hex-Core zapewniająca doskonałą intonację i trwałość
  • Połączenie zalet strun okrągłych i płaskich
  • Centrowe szlifowanie dla gładkości i redukcji szumów palców
  • Niepowlekane, zestaw zawiera 6 strun
  • Produkowane w USA, bez niklu, idealne do nagrywania w studio

 

Ogólny opis

Struny D'Addario EHR370

Marka D'Addario, znana z innowacyjnego podejścia do produkcji akcesoriów muzycznych, prezentuje struny do gitary elektrycznej EHR370. Te półszlifowane struny, określane mianem "trzeciego typu", łączą w sobie cechy strun okrągłych i płaskich. Wykonane z rdzenia ze stali wysokowęglowej oraz owijki ze stali nierdzewnej, struny te przechodzą proces precyzyjnego szlifowania, który zapewnia gładkość i zmniejsza szum palców, zachowując przy tym pełnię tonu porównywalną do strun okrągłych.

Wszechstronność i jakość

Struny EHR370 o średnicy 11-49 są idealne dla muzyków ceniących sobie zarówno wygodę gry, jak i jakość dźwięku. Średni naciąg zapewnia większą głośność oraz nieco większe opory, co przekłada się na bogatsze brzmienie. Bez niklowe i niepokryte powłoką, te sześciostrunowe zestawy są doskonałe do różnorodnych gatunków muzycznych i sprawdzą się zarówno w studio, jak i podczas nagrywania.

Technologia Hex-Core

D'Addario wykorzystuje własną technologię Hex-Core w produkcji strun EHR370, co gwarantuje doskonałą intonację, konsekwentne odczucie pod palcami oraz niezawodną trwałość. Każdy zestaw strun posiada kod na opakowaniu VCI, który można zarejestrować w programie Players Circle firmy D'Addario, zdobywając punkty lojalnościowe.

Amerykańska precyzja

Struny do gitary elektrycznej D'Addario są produkowane w USA zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami w nowojorskich zakładach produkcyjnych. To gwarancja najwyższej jakości i dbałości o każdy detal, co jest doceniane przez gitarzystów na całym świecie.

Zestaw dla eksperymentatorów

Zestaw strun D'Addario XL EHR370 to propozycja dla gitarzystów poszukujących nowych rozwiązań. Redukują one dźwięki generowane przez kontakt palców z instrumentem, jednocześnie oferując gładką powierzchnię strun. Ich brzmienie jest porównywalne do tradycyjnych strun okrągłych. Taki zestaw to interesujący eksperyment godny rozważenia.

 

Specyfikacja techniczna

Dane ogólne

Marka D'Addario
Model EHR370
Typ produktu Struny do gitary elektrycznej
Tytuł D'Addario EHR370 Struny półszlify do gitary elektrycznej 11-49

Parametry techniczne

Napiecie struny E (PL011) 0.011  8.90 kgs
Napiecie struny B (PL014) 0.014  8.09
Napiecie struny G (PL018) 0.018  8.43
Napiecie struny D 0.028 10.17
Napiecie struny A 0.038  9.51
Napiecie struny E 0.049  8.60

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

D'Addario EHR370 | Struny półszlify do gitary elektrycznej 11-49, Struny do gitary, Akcesoria gitarowe, Struny do gitary elektrycznej, D'Addario EHR370 | Struny polszlify do gitary elektrycznej 11-49, półszlify, 1149, DADDARIO, EHR370