Fraud Blocker

Fender Tone Master Deluxe Reverb ][ Wzmacniacz gitarowy typu combo 1x12

 • 5 349,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy comba gitarowego Fender Tone Master Deluxe Reverb

 • Wzmacniacz cyfrowy z serii Tone Master
 • Wyposażony w 2 kanały: Normal i Vibrato
 • Moc wzmacniacza wynosi 100 W, odpowiednik 22W w lampie
 • Sześciopozycyjny tłumik mocy 0d 0,2W do 22W
 • Układ głośników to 1x12" neodymowy Jensen N-12K
 • Wyjście liniowe XLR z symulacją głośników i odpowiedzią impulsową
 • Port USP do aktualizacji oprogramowania
 • Ultra lekki wzmacniacz ważący ledwie 11,3 kg
 • W zestawie 2-przyciskowy footswitch

 

Ogólny opis

W skrócie o samym wzmacniaczu

Fender Tone Master Deluxe Reverb jest oszałamiającą repliką ponadczasowego, całkowicie lampowego wzmacniacza 65 Deluxe Reverb. Został zbudowany przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki, ma wbudowany cyfrowy wzmacniacz oraz wysokiej jakości neodymowy głośnik firmy Jensen. Wierne modelowanie klasycznej architektury wzmacniacza lampowego zapewnia mu całą przestrzeń (headroom), wydajność i reaktywność oryginału przy ogromnej oszczędności ciężaru - waży zaledwie 11 kg. Głośnik stanowi 12-calowy Jensen N12K, który jest odpowiedzialny za masywny, zdefiniowany niski dół i słodką górę przy znacznie zmniejszonej całkowitej masie. Na tylnym panelu znajduje się 5-pozycyjny tłumik mocy, który transparentnie modyfikuje moc wzmacniacza, tak aby umożliwić osiągnięcie właściwego natężenia lampy. Jest to bardzo funkcjonalne w warunkach domowych oraz studyjnych. Obok znajduje się także zbalansowane wyjście XLR z wyborem płaskiej odpowiedzi lub dwóch symulacji paczek. Istnieje również przełącznik odcięcia uziemienia. Jest to wzmacniacz, który jest symbolem naszych czasów i naszych aspiracji. Bo chcemy zachować z przeszłości to co najlepsze przy zachowaniu jakości brzmienia i zdefiniowanego piękna, a do tego potrzebujemy takich samych narzędzi. Ten wzmacniacz nam to umożliwia.

Wierne modelowanie cyfrowe

Korzystając z najnowszych technologii modelowania wzmacniaczy, Tone Master jest w stanie uchwycić brzmienie prawdziwego wzmacniacza 65 Deluxe Reverb. Wzmacniacz pracuje niezwykle wiernie, ma się autentyczne wrażenie ze obcuje się z klasyczną konstrukcją. Wieli klientów jest bardzo zaskoczonych ze to w ogóle możliwe, a jednak .. Tone Master ma potencjał na granie na otwartej scenie, pięknie siedzi w miksie i łatwo go osadzić wśród innych instrumentów w zespole. 100 watów wzmacniacza tranzystorowego odpowiada 22 watom w lampie.

Tłumik mocy

Tłumik to urządzenie elektroniczne, które zmniejsza moc sygnału bez znacznego zniekształcania jego kształtu fali. Tłumik jest faktycznie przeciwieństwem wzmacniacza, chociaż oba działają różnymi metodami. Podczas gdy wzmacniacz zapewnia wzmocnienie (gain), tłumik zapewnia stratę (loss) lub wzmocnienie (gain) mniejsze niż 1. Dzięki tłumikowi mocy, który znajduje się na tylnym panelu wzmacniacza, Tone Master pozwala obniżyć moc wzmacniacza do 0,2 wata. Nie trzeba nikogo przekonywać jak bardzo to może być wygodne i użyteczne :)

Głośnik neodymowy Jensen N-12K

Głośnik, który znajduje się na wyposażeniu wzmacniacza dzięki swojej neodymowej konstrukcji pozwala znacznie zmniejszyć wagę comba, a 12-calowy głośnik Jensen N-12K nadaje Tone Master wierne i autentyczne brzmienie lampowego wzmacniacza 65 Deluxe Reverb. To razem skutkuje tym, że oszczędzamy zdrowie przy transporcie i nie cierpimy słysząc jak piękne rzeczy można na nim zagrać :)

Obudowa z litej sosny

Wzmacniacz Tone Master Deluxe Reverb jest wbudowany w solidną, litą, sosnową obudowę. Jest to kolejny element konstrukcji, który ma swój udział tym jak ten wzmacniacz się użytkuje na co dzień. Dzięki temu jest wystarczająco lekki, aby nie łamał kręgosłupa oraz zapewnia oddech głośnikowi. W końcu rozmiar paczki też ma znaczenie. Bardzo klasyczny design ostatecznie też przekonuje też do siebie. O to w tym wszystkim chodzi :)

Emulowane przez głośnik wyjście XLR

Jedną z bardziej nowoczesnych funkcji Tone Master'a jest zbalansowane wyjście XLR, które jest przydatne do tworzenia tzw. cichej sceny lub nagrywania bez mikrofonu. Wyjście symuluje dwie różne paczki przez wiernie odtworzoną odpowiedź impulsową tych paczek. Alternatywnie, opcja płaskiej odpowiedzi zapewnia bezproblemową integrację z istniejącymi odpowiedziami IR. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Producent Fender
Nazwa modelu Tone Master Deluxe Reverb 230V EUR
Numer modelu #2274106000
Seria Tone Master

Obudowa

Kolor Czarny
Materiał obudowy Lekka lita sosna
Uchwyt Formowany plastikowy pasek z niklowanymi nasadkami

Wzmacniacz

Typ wzmacniacza Cyfrowy
Głośniki 1x12" Jensen N-12K Neo
Impedancja 8 ohm
Wejścia Cztery - (1/4", dwa normalne i dwa Vibrato)
Rodzaj gałek Czarne plastikowe tworzywo w stylu vintage

Parametry fizyczne

Wymiary skrzyni 61 x 22 x 44 cm
Waga 10,4 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Combo gitarowe Tone Master Deluxe Reverb 227-4106-000 Fender, Tone Master, Fender, Comba gitarowe, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, FENDER, 227-4106-000, 2274106000, Tone Master Deluxe Reverb, Fender Tone Master Deluxe Reverb

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/04/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/04/2024

30-04-2024
Nowości w naszym sklepie muzycznym! Z radością informujemy o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pamiętajcie, że poniższe informacje odnoszą się wyłącznie do produktów, które niedawno wpłynęły na nasz magazyn i nie odzwierciedlają aktualnej dostępności tych produktów w sklepie. Szczegółowe informacje o dostępności znajdziecie na kartach poszczególnych...