Fraud Blocker

Fender Mustang GTX100 ][ Cyfrowy wzmacniacz gitarowy typu combo 1x12

 • 2 899,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy cyfrowego comba gitarowego Fender GTX100

 • Nowa, podrasowana wersja wzmacniacza cyfrowego z serii Mustang GT
 • Stylowe wykończenie, wysokiej jakości symulacje wzmacniaczy, efektów oraz kolumn
 • Masa nowych modeli wzmacniaczy, np. Blues Jr i Vibro King, JC Clean, Silver Jubilee i inne
 • Nowe modele efektów przez Overdrivey, Fuzzy, Delaye i Pitch Shifty
 • Profesjonalnie zaprojektowana i zbudowana obudowa gotowa do pracy w trudnych warunkach
 • Jeden 12-calowy głośnik gitarowy firmy Celestion
 • 200 presetów, które można modyfikować dla dowolnego stylu muzyki
 • Zupełnie nowa aplikacja Fender TONE 3.0 dla iOS i Androida
 • W zestawie siedmioprzyciskowy footswitch oferujący ogrom łatwo dostępnych funkcjonalności
 • Looper sterowany przez dedykowany footswitch GTX-7

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu

Mustang GTX100 to ulepszona, lepsza, skuteczniejsza wersja wzmacniacz którego wszyscy dobrze znamy. Kilka lat temu firma Fender wypuściła na rynek serię wzmacniaczy GT. Odbiło się to głębokim echem na rynku ponieważ wzmacniacze podbiły rynek i do tej pory stanowią punkt odniesienia dla konkurencji jeśli chodzi o to jak powinien wyglądać i działać tego typu wzmacniacz cyfrowy. Wzmacniacz GTX to nic innego jak podrasowany wzmacniacz GT tak by nadawał się do zadań bardziej wymagających. Został wyposażony w niespotykane zestawy funkcji, które poszerzają jego wydajność.

Możliwości nowego wzmacniacza

Wzmacniacze GTX to przede wszystkim szeroki wybór dokładnych i wszechstronnych symulacji modeli wzmacniaczy, dziesiątki efektów i 200 wbudowanych ustawień wstępnych zapewniających gitarze brzmienie na najwyższym poziomie. Modularność ścieżki sygnału pozwala przenosić efekty w dowolne miejsce łańcucha, a wyraźny kolorowy wyświetlacz pozwala dobrze się orientować, co dzieje się pod maską.

Komunikacja ze wzmacniaczem za pomocą Bluetooth

Do comba można się połączyć za pomocą nowej wersji aplikacji za pomocą interfejsu Bluetooth. Aplikacja Fender Tone 3.0 jest bezpłatna, oferuje realistyczny wygląd i wrażenia podczas obracania pokrętłami wzmacniaczy oraz efektów. Możliwa jest głęboka edycja parametrów ustawień urządzeń, przeglądanie propozycji ludzi w społeczności Fender Tone oraz tworzenie kopii zapasowych i przywracanie swoich własnych ustawień. Możliwe jest także strumieniowe przesyłanie audio przez Bluetooth, tak więc nie stoi nic na przeszkodzie by sobie wygodnie grać do swoich wybranych podkładów. Aktualizacja oprogramowania we wzmacniaczu odbywa się tak jak to było do tej pory za pomocą połączenia Wifi.

Siła doskonałego brzmienia

Mustang GTX100 oferuje niesamowitą jakość brzmienia za grosze. Całkowicie nowa konstrukcja obudowy jest zdecydowanie lepiej przystosowana do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Jest trwała, zapewnia wydajną pracę i jest ultra lekka. Combo wyposażone jest 12-calowy głośnik firmy Celestion, który daje zdecydowaną odpowiedź. Symulacje są ulepszone, bardziej dokładne i wierniejsze niż w poprzedniej wersji, można rzec, że Mustang GTX brzmi lepiej niż cokolwiek innego w tej klasie produktów.

Wejścia i wyjścia

Wzmacniacz jest wyposażony w zestaw wejść i wyjść, które powodują, że nie jest o jedynie sprzęt szkoleniowy. Z tyłu znajduję się wyjście liniowe stereo XLR oraz pętla efektów stereo. W zestaiwe razem ze wzmacniaczem dołączony jest również siedmioprzyciskowy foostwitch. To wszystko razem sprawia, że GTX100 jest prawdziwym wzmacniaczem do grania na żywo. Poza tym ma wbudowany interfejs USB dzięki czemu możemy go podłączyć do komputera i wysłać sygnał do aplikacji typu DAW by coś nagrać. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Producent Fender
Nazwa modelu Mustang GTX100, 230 V UE
Numer modelu #2310706000
Seria Mustang GTX

Dane wzmacniacza i głośnika

Rodzaj wzmacniacza Cyfrowy
Wejścia Jack 1/4"
Głośniki 1x12" Celestion G12FSD-100
Oporność 8 ohm

Pozostałe dane

Kolor Czarny
Wykończenie skrzyni Czarny satynowy teksturowany z chromowanym podświetleniem
Materiał wykonania Drewniana obudowa
Uchwyt Formowany czarny plastikowy pasek z chromowanymi nakładkami
Footswitch W zestawie GTX-7

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Combo gitarowe cyfrowe Mustang GTX100 231-0706-000 Fender, Gitary, wzmacniacze, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Comba gitarowe, Fender, FENDER, 231-0706-000, 2310706000, GTX100, GTX-100, GTX 100, GX-7, GX7, Mustang GTX100, Mustang GTX-100

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 07/11/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 07/11/2023

07-11-2023
Nowości w naszym sklepie muzycznym! 🌟🎸🎶 Chcielibyśmy poinformować Was o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pragniemy jednak zaznaczyć, że podane informacje dotyczą jedynie tego, co zostało przyjęte na nasz magazyn. Prosimy o sprawdzenie dostępności na stronie internetowej lub bezpośrednio u nas w sklepie. zamowienia skladmuzyczny · Dostawy...