Fraud Blocker

Orange CR20 Crush ][ Wzmacniacz gitarowy typu combo 1x8

  • 763,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza gitarowego typu combo 1x8 Orange CR20 Crush

  • Mały wzmacniacz gitarowy do nauki od renomowanej firmy Orange
  • Moc wyjściowa 20 watów z głośnikiem 8 cali Voice of the World
  • W pełni analogowa ścieżka sygnału zapewniająca autentyczne brzmienie
  • Dwukanałowy preamp o wysokim wzmocnieniu dla różnorodnych tonów
  • Trzyzakresowy korektor EQ umożliwiający szeroką kontrolę nad dźwiękiem
  • Wyjście słuchawkowe z symulacją brzmienia kabinetu Orange 4x12"
  • Klasyczny wygląd Orange z tkaną osłoną głośnika i charakterystycznymi hieroglifami

 

Ogólny opis

Wprowadzenie do marki Orange

Orange to brytyjska firma, która od 1968 roku jest synonimem innowacyjności i jakości w świecie wzmacniaczy gitarowych. Ich produkty, rozpoznawalne dzięki charakterystycznemu wyglądowi i wyjątkowemu brzmieniu, zdobyły uznanie muzyków na całym świecie. Wzmacniacze Orange są cenione za ich analogowe obwody sygnałowe, które w erze cyfrowej zapewniają niepowtarzalne, żywe brzmienie i reakcję na dynamikę gry, inspirując gitarzystów do interakcji z muzyką, a nie technologią.

CR20 Crush - mały gigant

Orange CR20 Crush to tranzystorowy wzmacniacz typu combo 1x8, który mimo swoich niewielkich rozmiarów dostarcza mocne uderzenie brzmieniowe. Jego niestandardowy głośnik "Voice of the World" o średnicy 8 cali zadziwiająco efektywnie radzi sobie z dostarczaniem potężnego dźwięku. Od momentu premiery w roku 2000, seria Crush była wielokrotnie aktualizowana i udoskonalana, co czyni najnowszą linię jedną z najbardziej znaczących iteracji dotychczas. Wzmacniacz ten jest chętnie wykorzystywany zarówno na żywo, jak i w studio nagraniowym.

Wysoka jakość brzmienia

Wzmacniacz Orange CR20 Crush oferuje dwukanałowy, wysokoprądowy przedwzmacniacz, który umożliwia osiągnięcie poziomów nasycenia i wszechstronności brzmienia nieosiągalnych dotąd w wzmacniaczach do nauki. Bazując na sukcesie serii Crush Pro, zaawansowany projekt przedwzmacniacza pozwala uzyskać bogactwo tonów - od czystych dźwięków przez klasyczny crunch charakterystyczny dla Orange aż po pełne, ultra wysokie zniekształcenia metalowe. Kanały Clean i Dirty mogą być przełączane zarówno z panelu górnego wzmacniacza, jak i zdalnie przy użyciu opcjonalnego footswitcha.

Emulacja kabinety głośnikowej

Wyjście słuchawkowe/liniowe wzmacniacza CR20 Crush zawiera nową funkcję CabSim, wiernie emulującą dźwięk mikrofonowanego zestawu Orange 4x12" z flagowymi głośnikami "Voice of the World". Funkcja ta umożliwia ciche praktykowanie lub podłączenie do miksera/konsoli nagraniowej w celu uchwycenia autentycznych tonów Orange w warunkach studyjnych.

Głośnik Voice of the World

Specjalnie zaprojektowany przez firmę Orange głośnik "Voice of the World" zapewnia idealną równowagę między nowoczesnym uderzeniem niskich tonów a vintage'owymi wysokimi, zachowując przy tym klarowność nawet przy maksymalnym wysterowaniu.

Klasyczny styl Orange

Zakończony legendarnym wzornictwem sięgającym roku 1968, wzmacniacz CR20 Crush prezentuje charakterystyczne dla marki elementy: winylową obudowę typu basket weave, tkaną osłonę głośnika, sygnaturę 'picture frame' oraz ikoniczne hieroglify na panelu sterowania. To wszystko sprawia, że wzmacniacz jest nie tylko narzędziem muzycznym ale również stylowym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia.

 

Specyfikacja Techniczna

Cechy ogólne wzmacniacza

Brand Orange
Rodzaj produktu Wzmacniacz gitarowy typu combo 1x8
Typ wzmacniacza Tranzystorowy
Nazwa modelu CR20 Crush

Elektronika urządzenia

Moc wyjściowa 20 watów
Głośniki Custom 8" Voice of the World
Panel sterowania / kontrolki Wejście instrumentalne, głośność czystego kanału (Clean Volume), przester (Dirty Gain), bas (Bass), środek (Middle), sopran (Treble), głośność przesterowanego kanału (Dirty Volume), przełącznik wyboru kanału (Channel Selector Switch), wejście aux (AUX IN), wyjście na słuchawki
Kanały Dwa - czysty i przesterowany
Efekty Brak

Wejścia / Wyjścia

Wejścia 1 x 1/4" jack instrument input, 1 x 3.5mm Aux in
Wyjścia 1 x 3.5mm jack headphone out
Interfejs USB Brak
Interfejs Bluetooth Brak
Wejście na footswitch Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Line Out / Direct out Brak
Pętla efektów Brak

Konstrukcja / Osprzęt

Wykończenie / pokrycie wzmacniacza Basketweave Vinyl w kolorze pomarańczowym
Panel sterowania Górny

Akcesoria

Załączone akcesoria Brak
Opcjonalne akcesoria Footswitch (sprzedawany oddzielnie)

Parametry fizyczne

Wymiary 37.5 x 32.5 x 19.7 cm
Waga 7.15 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Orange CR20 | Combo gitarowe 20W, Orange, Comba dla początkujących, do elektryków, Combo, Wzmacniacze i paczki, Comba gitarowe, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Comba dla poczatkujacych, do elektrykow, Gitarowka, CR20, CR-20, CR 20