Taurus TS-12 (Hc) ][ Wzmacniacz basowy typu combo 1x12

  • 2 960,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

 

Seria TS Slim Line przeznaczona jest dla zwolenników prostych i skutecznych konstrukcji, które są łatwe w obsłudze i posiadają tylko to, co niezbędne do uzyskania poszukiwanego brzmienia. Wzmacniacze z tej serii, tak jak wszystkie modele basowe TAURUS, są wyposażone w intuicyjną korekcję barwy tonu z systemem MLO. Komba można konfigurować na różne sposoby z dodatkowymi kolumnami głośnikowymi z serii "Slim Line". Gabaryty komb dopasowane są do gabarytów kolumn „Slim Line” - to pozwala na łatwe zestawianie ich ze sobą tak, aby uzyskać wielogłośnikowe zestawy o dużej skuteczności.

 

TS-12 wyposażony jest w najnowszej generacji głośnik neodymowy zapewniający bardzo dobre parametry dźwiękowe. Kombo TS-12 jest optymalnym wyborem dla basisty, który potrzebuje profesjonalnego nagłośnienia o małych gabarytach i małej wadze, który będzie sprawdzał się bardzo dobrze w warunkach koncertowych oraz w studio.

 

Kombo TS-1010 będzie idealnym wyborem dla Ciebie jeśli potrzebujesz dobrej jakości kompaktowego nagłośnienia o dużej mocy i małych gabarytach, który zapewni Tobie bardzo dobry odsłuch na scenie oraz podczas pracy w warunkach studyjnych. Wszystkie obudowy z serii Lx pokryte są hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu.

 

SYSTEM MLO:

System MLO to wyjątkowy komfort kreowania brzmienia gitary basowej - umożliwia bardzo łatwe i intuicyjne posługiwanie się regulatorami barwy. System MLO daje nowe możliwości zapewnia optymalny dobór proporcji barwy tonu w zakresie średnich częstotliwości, w zależności od sposobu ustawienia regulatorów BASS i TREBLE.

Metoda ta w sposób logiczny i skuteczny wspomaga intencje muzyka podczas regulacji barwy tonu. Dodatkowo MLO equalizer sprawia, że zmiana barwy tonu w zakresie niskich częstotliwości odbywa się na możliwie wyrównanym poziomie głośności. Dzięki temu muzyk wyraźnie odczuwa samą zmianę barwy tonu instrumentu a nie jego wzmocnienia jak ma to miejsce w standardowych rozwiązaniach.

 

Moc wyjściowa: 350W RMS / 4ohm , 200W RMS / 8ohm
Konfiguracja głośników: 1x12” 8ohm Neodymowy + Tweeter ceramiczny z wyłącznikiem
Efektywność kolumny: 98dB@1W/1m
Wejścia: aktywne i pasywne

Regulacje:
GAIN - regulacja czułości wejściowej przedwzmacniacza
VOLUME - regulacja wzmocnienia

Barwa tonu:
BASS i TREBLE equalizer z systemem „MLO”
Korekcja przełącznikowa BASS dostępne trzy opcje:
DBS-cut/OFF/DBS-boost
Korekcja przełącznikowa TREBLE dostępne trzy opcje:
CUT/OFF/PRESENCE
EQUALIZER PARAMETRYCZNY do precyzyjnej regulacji tonów średnich [zakres od 120Hz do 4kHz]
PUNCH - podbicie barwy w zakresie „mocnego środka” zwiększające ekspresję dźwięku

Parametry barwy tonu:
BASS: 40Hz +/-10dB @400Hz -/+4dB
MIDDLE: 2kHz +7dB / 550Hz -7dB
TREBLE: 6kHz +15dB / 8kHz -15dB,
PUNCH: 300Hz +8dB

Dodatkowe funkcje i właściwości:
MUTE - szybkie wyciszanie wzmacniacza
CLIP - kontrolka przesterowania wzmacniacza mocy
PEAK - kontrolka przesterowania przedwzmacniacza
HORN - wyłącznik głośnika wysokotonowego
LINE OUT - wyjście liniowe XLR z przełącznikami PRE/POST i GROUN LIFT
Wyjście głośnikowe do podłączenia dodatkowej kolumny
Zabezpieczenia: termiczne, przeciwzwarciowe, przeciążeniowe.
Pokrycie obudowy: hybrydowa powłoka poliuretanowa

Wymiary: [W x S x G]: 500 x 410 x 395 mm
Waga: 18kg

 

Wszystkie obudowy z serii (Hc) pokryte są hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu. Dodatkową zaletą powłoki z elastomeru poliuretanowego jest to, że bardzo solidnie uszczelnia i wzmacnia całą konstrukcję kolumny głośnikowej co eliminuje niepożądane drgania i zwiększa ogólną żywotność obudowy.