Monacor CLUB-1TOP || Zestawy głośnikowe serii CLUB

 • 1 699,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Wez leasing
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  CLUB-1TOP
 • Producent:
 • Od ręki:
  0 szt
 • W magazynie:
CLUB to seria urządzeń do systemów PA: zawiera pełnopasmowe zestawy głośnikowe, subwoofer oraz wzmacniacz, idealnie dopasowane do siebie, ale zdolne do współpracy także z innymi urządzeniami. Para profesjonalnych zestawów głośnikowych PA, 2 x 160WMAX, 2 x 100WRMS/8Ω

 

Kompaktowe zestawy głośnikowe PA o wysokiej jakości, do zastosowań w nowoczesnych wnętrzach, klubach muzycznych, pubach oraz systemach PA - najlepiej w połączeniu z CLUB-1SUB oraz STA-1603CLUB. Sprawdzają się także w przenośnych systemach, zarówno do komunikatów głosowych, jak i prezentacji multimedialnych, a w połączeniu z subwooferem także do aplikacji DJ. Wysokiej jakości lakierowane obudowy z płyt MDF z pełną maskownicą. Sześć gwintowanych otworów (M8) oraz gniazdo na statyw w dolnej części zapewniają uniwersalność montażu. Wyposażenie: 16cm głośnik nisko-średniotonowy z membraną z włókna węglowego oraz kopułkowy głośnik wysokotonowy z falowodem. Optymalna jakość dźwięku oraz duża wyrazistość w paśmie mowy. Złącza SPEAKON in/out do równoległego łączenia.

Zestawy głośnikowe CLUB-1TOP charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i przeznaczone są do nagłaśniania stosunkowo dużych pomieszczeń. Do tej serii głośników zaleca się stosowanie wzmacniacza STA-1503CLUB, mogącego pracować równocześnie z 1, 2, 4 lub nawet 8 głośnikami CLUB-1TOP na kanał średnio-wysokotonowy (4 lub 8 przy odpowiednim szeregowo-równoległym połączeniu). Najlepsze dopasowanie mocowe uzyskuje się przy podłączeniu jednego lub dwóch zestawów głośnikowych, ale zapas mocy wzmacniacza pozwala na pracę nawet z 8 zestawami. Jako alternatywę, można zastosować wzmacniacze wielokanałowe serii STA (STA-1504 do STA-1508) i podłączyć do nich po dwa zestawy CLUB-1TOP na kanał.

discret 02/2011

 

"CLUB to ciekawe rozwiązanie, zapewniające dużą elastyczność systemu. Charakteryzuje się dużymi zdolnościami mocowymi, wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną."

 

 

tools4music 01/2011

 

"System CLUB od IMG Stage Line charakteryzuje się pełnym odtwarzaniem basów oraz przejrzystymi wysokimi tonami. System CLUB jest bardzo elastyczny: pozwala na dopasowanie do indywidualnych wymagań użytkownika oraz na rozbudowę o kolejne komponenty."

+ Kompaktowe rozmiary

+ Solidne i wytrzymałe obudowy

+ Dwa gniazda Speakon

 

 

SOUNDCHECK 10/2010

 

"Lekkie głośniki, w kompaktowym rozmiarze, z bardzo dobrą zwrotnicą... wydatek, który się zwraca!"

 

 

"Kompaktowy rozmiar i ładny wygląd. Cały zestaw zapewnia dobre odtwarzanie całego pasma oraz oferuje wiele możliwości konfiguracji."
(o systemie CLUB)

Beat 69, 07-08/2011

 

"Wielofunkcyjny system o dużej stabilności, także do ciągłej pracy. Bardzo przyjemne brzmienie głośników satelitarnych oraz dynamiczny pełny dźwięk z subwoofera. System CLUB sprosta nawet wygórowanym wymaganiom."

 

System 2-drożny bass-reflex
Głośnik niskotonowy 16cm (6.5")
Głośnik wysokotonowy kopułkowy wysokotonowy 

z falowodem

Moc muzyczna 160WMAX
Moc znamionowa 100WRMS
Impedancja
Pasmo przenoszenia 55-21 000Hz
SPL (1W/1m) 90dB
Max SPL 110dB
Dopuszcz. temp. otoczenia 0-40 °C
Wymiary 210x300x260mm
Wejścia 1 x SPEAKON  
Wyjścia 1 x SPEAKON  
Waga 6kg