Fraud Blocker

Bugera BV1001T ][ Wzmacniacz basowy typu head

 • 2 100,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Najważniejsze cechy Veyron Tube BV1001T BUGERA

 • Niezwykle lekki, ultra lekki wzmacniacz basowy o mocy 2000 W napędzany przez lampy próżniowe 3 x 12AX7
 • Rewolucyjna technologia wzmacniacza klasy D zapewniająca niesamowitą moc i wydajność dźwięku
 • 6-stopniowy przedwzmacniacz lampowy klasy A dla harmonicznie bogatego i żywego dźwięku lampowego
 • Legendarny kompresor optyczny do kompresji muzycznej
 • DYNAMIZER Technologia zarządzania energią zapewnia najwyższą precyzję i pozwala uchwycić każdy niuans gry
 • Dedykowane sterowanie tonami basowymi, średnimi i wysokimi, zapewniające doskonałe kształtowanie dźwięku
 • Wybieralny przełącznik średniej częstotliwości zapewnia 3 klasyczne wariacje dźwiękowe dostosowane do Twojego stylu gry
 • Pasywny bas Baxandall i wysokie pasmo EQ plus aktywne, napędzane lampą mid EQ
 • Zrównoważone wyjście DI z routingiem przed / po EQ do bezpośredniego połączenia z konsolą miksującą
 • Dedykowana pętla FX dla zewnętrznych urządzeń efektów (stomp boxów, efektów rackowych itp.)
 • Przełączalne wyjście tunera działa jako połączenie tunera lub podgląd na żywo
 • Wejście Aux umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki
 • Wyjście słuchawkowe dużej mocy - idealne do cichych ćwiczeń
 • 2 równoległe złącza wyjściowe głośników (kompatybilne z Neutrik Speakon *)
 • Podwójne złącze przełącznika nożnego dla Mute i FX Loop (nie ma przełącznika nożnego FSB102B)
 • Aktywny system chłodzenia ze zmienną prędkością wentylatora, DC i termicznym zabezpieczeniem przed przeciążeniem

 

VEYRON TUBE BV1001T

BUGERA VEYRON TUBE zaspokaja Twoje potrzeby na najwyższym poziomie w nieokiełznanej mocy. Niezwykle kompaktowy i stylowy wzmacniacz basowy, imponujący VEYRON TUBE ma niesamowitą moc 2000 W mocy, lekkiej, klasy D pod maską - z dużą ilością miejsca na niesamowite funkcje. Wewnątrz znajdziesz ekspresyjny, dynamiczny kompresor optyczny, trio lamp 12AX7 skonfigurowanych w 6-stopniowym przedwzmacniaczu klasy A, a także naszą technologię DYNAMIZER, która naprawdę jest niesamowita! Wraz z wszechstronną sekcją EQ, zintegrowanym zrównoważonym DI, dedykowaną pętlą FX i wieloma innymi, VEYRON TUBE zobaczy Cię na każdym poziomie Twojej kariery - od salki prób po stadion!

 

Klasa D - Potężna moc, Perfekcyjne brzmienie

Dzięki rewolucyjnej technologii wzmacniacza klasy D jesteśmy w stanie zapewnić Ci ogromną moc i niesamowitą wydajność dźwiękową w łatwym w użyciu, ultra-przenośnym i lekkim opakowaniu. Wzmocnienie klasy D czyni różnicę, oferując najwyższą efektywność energetyczną i eliminując potrzebę stosowania ciężkich zasilaczy i masywnych radiatorów. Ta niesamowita technologia umożliwia projektowanie i tworzenie niezwykle wydajnych produktów, które są znacznie lżejsze niż ich tradycyjne odpowiedniki, a jednocześnie zużywają mniej energii i chronią środowisko.

 

Przedwzmacniacz lampowy, maksymalny ton

Basiści uwielbiają jedną rzecz - świetny dźwięk, więc postanowiliśmy zadowolić nawet najbardziej wymagającego poszukiwacza brzmień dzięki dobrze wykonanemu frontowi VEYRON TUBE. Stopień wzmocnienia lampy 3 x 12AX7, w połączeniu z pasywnymi elementami sterującymi Baxandall Bass i Treble oraz aktywnymi sterowanymi lampami kontrolerami Mid EQ, zapewnia ton jak autentyczny wzmacniacz przedwzmacniacza lampowego. Nasza konstrukcja lamp działa przy wysokich napięciach, zapewniając temu przedwzmacniaczowi niespotykaną przestrzeń nad głową, aby uhonorować całą dynamikę gry; od subtelnie niuansowych linii riffów i basów po najpotężniejsze, przyciągające uwagę solówki. VEYRON TUBE polega na brzmieniu, a ten bardzo wszechstronny i responsywny przedwzmacniacz zapewnia mnóstwo miejsca na nadruk, zapewniając niezmiennie krystalicznie czyste i wierne odtwarzanie dźwięku lub po prostu odpowiednią ilość zgrzytających lamp w swoim tonie - bez względu na styl muzyki.

 

Kompresor optyczny studyjnej jakości - schody do nieba

Ten kompresor optyczny klasy studyjnej jest oparty na klasycznym i znanym sprzęcie studyjnym z lat 70-tych. Ta całkowicie przezroczysta i muzyczna konstrukcja kompresora umożliwia prześwietlenie pełnego zakresu dynamiki, aż sygnał osiągnie próg kompresji, o czym świadczy bardzo widoczna dioda LED stanu. Kompresor zwiększa trwałość i delikatnie wygładza szczyty sygnału, co jest szczególnie przydatne, gdy grasz funk, à la slap i pop - lub wbijasz do domu swoje najbardziej agresywne metalowe linie. Wynikowy poziom wyjściowy pozwala uwolnić potężne i pełne mocy linie basu, a jednocześnie siedzieć dokładnie tam, gdzie trzeba być w miksie!

 

Technologia DYNAMIZER - Sekretna broń

Kompresja Parallel Compression lub „New York” jest techniką kompresji zakresu dynamicznego używaną jako tajna broń w wysokiej jakości nagrywaniu i miksowaniu dźwięku. Równoległa kompresja jest osiągana przez mieszanie nieprzetworzonego „suchego” lub lekko skompresowanego sygnału z mocno skompresowaną wersją tego samego sygnału. Zamiast obniżać najwyższe szczyty w celu redukcji wzmocnienia dynamicznego, redukuje zakres dynamiczny, wywołując najcichsze dźwięki, dodając słyszalne szczegóły. Jest on najczęściej używany w stereofonicznych szynach perkusyjnych w nagrywaniu i miksowaniu, na basie elektrycznym i wokalach w nagraniach i miksach koncertowych.

Teraz ta niesamowita technologia jest dostępna dla Ciebie! Zintegrowaliśmy kompresję równoległą w naszej technologii DYNAMIZER, aby zapewnić ton i dynamikę niespotykaną dotąd. Pracując bezpośrednio ze wzmacniaczem, nasza technologia DYNAMIZER dodaje niesamowitych szczegółów i potężnego, tłustego uderzenia, dzięki czemu Twój dźwięk jest zawsze nienaganny, bez względu na to, czy grasz super-miękko, czy na ekstremalnych poziomach głośności, które przesuwają miernik dB do maksimum !

 

Specyfikacje

Typ wzmacniacza: Lampowy
Lampy preamp: 3 X 12AX7
Pętla efektów: Szeregowa
Wejścia: AUX
Wyjścia: DI
Moc: 2000W

 

Filmy i prezentacje

 

Przydatne strony

link do strony producenta

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BUGERA BV1001T Veyron Tube, BV1001T, BUGERA, Veyron Tube, BV1001T BUGERA