Fraud Blocker

Bugera BV1001M ][ Wzmacniacz basowy typu head

 • 1 785,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Ogólny opis BV1001M Bugera Veyron Mosfet

Ultra-kompaktowy wzmacniacz basowy klasy D o mocy 2000 W z technologią przedwzmacniacza, compresora i dynamometru MOSFET

 

 • Niezwykle lekki, ultra lekki wzmacniacz basowy o mocy 2000 W napędzany klasyczną technologią MOSFET
 • Rewolucyjna technologia wzmacniacza klasy D zapewniająca niesamowitą moc i wydajność dźwięku
 • Przedwzmacniacz wysokiego napięcia MOSFET zapewnia dźwięk i wrażenie autentycznego wzmacniacza lampowego
 • Klasyczny kompresor zwiększa trwałość i wygładza szczyty głośności podczas odtwarzania dynamicznych klapsów
 • DYNAMIZER Technologia zarządzania energią zapewnia najwyższą precyzję i pozwala uchwycić każdy niuans gry
 • Dedykowane sterowanie tonami basowymi, średnimi i wysokimi, zapewniające doskonałe kształtowanie dźwięku
 • Wybieralny przełącznik średniej częstotliwości zapewnia 5 klasycznych odmian dźwięku, dostosowanych do Twojego stylu gry
 • Przełączane Ultra Low i Ultra High EQ zapewniają najwyższy poziom dźwięku
 • Pasywny układ Gyrator EQ zapewnia klasyczny i autentyczny dźwięk w stylu lampowym
 • Zrównoważone wyjście DI z routingiem przed / po EQ do bezpośredniego połączenia z konsolą miksującą
 • Dedykowana pętla FX dla zewnętrznych urządzeń efektów (stomp boxów, efektów rackowych itp.)
 • Przełączalne wyjście tunera działa jako połączenie tunera lub podgląd na żywo
 • Wejście Aux umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki
 • Wyjście słuchawkowe dużej mocy - idealne do cichych ćwiczeń
 • 2 równoległe złącza wyjściowe głośników (kompatybilne z Neutrik Speakon *)
 • Podwójne złącze przełącznika nożnego dla Mute i FX Loop (nie ma przełącznika nożnego FSB102B)
 • Aktywny system chłodzenia ze zmienną prędkością wentylatora, DC i termicznym zabezpieczeniem przed przeciążeniem

 

VEYRON MOSFET BV1001M

BUGERA VEYRON MOSFET zaspokaja Twoje potrzeby w najwyższym stopniu w nieokiełznanej mocy. Niezwykle kompaktowy i stylowy wzmacniacz basowy, imponujący VEYRON MOSFET ma niesamowitą moc 2000 W mocy lekkiej, klasy D pod maską - z dużą ilością miejsca dla niektórych niesamowitych funkcji. W środku znajdziesz wyjątkowo ciepły wysokonapięciowy przedwzmacniacz MOSFET, ekspresyjnie dynamiczny kompresor, a także naszą technologię DYNAMIZER, która naprawdę świetnie się sprawdza! Wraz z wszechstronną sekcją EQ, zintegrowanym zbalansowanym DI, dedykowaną pętlą FX i wieloma innymi, VEYRON MOSFET zobaczy Cię na każdym poziomie Twojej kariery - od sali prób po stadion!

 

Klasa D - Super moc, perfekcyjne brzmienie

Dzięki naszej rewolucyjnej technologii wzmacniacza klasy D jesteśmy w stanie zapewnić Ci ogromną moc i niesamowitą wydajność dźwiękową w łatwym w użyciu, ultra-przenośnym i lekkim opakowaniu. Wzmocnienie klasy D czyni różnicę, oferując najwyższą efektywność energetyczną i eliminując potrzebę stosowania ciężkich zasilaczy i masywnych radiatorów. Ta niesamowita technologia umożliwia projektowanie i tworzenie niezwykle wydajnych produktów, które są znacznie lżejsze niż ich tradycyjne odpowiedniki, a jednocześnie zużywają mniej energii i chronią środowisko.

 


MOSFET Preamp - High-Voltage, High-Headroom Tube Sound

Rewolucyjny, wysokonapięciowy przedwzmacniacz MOSFET firmy BUGERA na nowo definiuje brzmienie basów półprzewodnikowych, zapewniając dźwięk, odczucie i ogromną dynamikę autentycznego wzmacniacza lampowego. Podobnie jak w przypadku prawdziwych lamp próżniowych, nasz nowy projekt MOSFET działa również przy wysokich napięciach, zapewniając temu przedwzmacniaczowi niespotykaną przestrzeń nad głową, aby uhonorować całą dynamikę gry; od subtelnie niuansowych linii riffów i basów po najpotężniejsze, przyciągające uwagę solówki. VEYRON MOSFET polega na brzmieniu, a ten bardzo wszechstronny i responsywny przedwzmacniacz MOSFET zapewnia mnóstwo miejsca na spójne, krystalicznie czyste i wierne odtwarzanie dźwięku - bez względu na styl muzyki, którego wymaga koncert.

Kompresor studyjny - Schody do nieba

Nasz kompresor studyjny jest oparty na klasycznym i znanym sprzęcie studyjnym z lat 70-tych. Ta całkowicie przezroczysta i muzyczna konstrukcja kompresora umożliwia prześwietlenie pełnego zakresu dynamiki, aż sygnał osiągnie próg kompresji, o czym świadczy bardzo widoczna dioda LED stanu. Kompresor zwiększa trwałość i delikatnie wygładza szczyty sygnału, co jest szczególnie przydatne, gdy grasz funk, à la slap i pop - lub wbijasz do domu swoje najbardziej agresywne metalowe linie. Wynikowy poziom wyjściowy pozwala uwolnić potężne i pełne mocy linie basu, a jednocześnie siedzieć dokładnie tam, gdzie trzeba być w miksie!