Fraud Blocker

Bugera V55-INFINIUM ][ Wzmacniacz gitarowy typu combo 1x12

 • 2 615,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza V55 INFINIUM

 • 55-watowe gitarowe combo, napędzane lampami 2x6L6
 • Rewolucyjna technologia INFINIUM Tube Life Multiplier:
  • Wydłuża żywotność lamp o 20 razy
  • Zapewnia imponującą stabilność i wytrwałość lamp, przez cały okres użytkowania
  • Pozwala na wymianę i łączenie kompatybilnych lamp
  • Monitoruje pracę każdej lampy i wyświetla informację o konieczności wymiany zużytej lampy
 • Vintage'owy, stylowy wygląd
 • Słynny na całym świecie, stworzony przez brytyjskich inżynierów, głośnik: 12'' TURBOSOUND speaker
 • Autentyczny, 2 kanałowy preamp stylizowany na lata 60', zawiera lampy 3x12AX7 - wszystko od delikatnego bluesa, po soczysty crunch
 • Zintegrowany, wysokiej jakości Reverb, z gałką kontrolną
 • Equalizer z vintage'owymi gałkami: Bass, Mid, Treble, Presence
 • Wejścia Normal i Bright dające możliwość dopasowania brzmienia do swojego instrumentu
 • Przycisk BOOST podbijający środkowe częstotliwości
 • Kanał 'Lead' z kontrolkami Gain, Volume i Master
 • Footswitch z dwoma przyciskami - funkcją zmiany kanału i włączenia reverbu
 • Przydatny przycisk zmiany trybu pracy wzmacniacza (Triody/Pentody)
 • Różne wejścia impedacji (4, 8 and 16 Ohmy)

 

Ogólny opis

Opierając się na oryginalnej i inspirowanej konstrukcji wzmacniacza V55, imponujący, w pełni wyposażony i ręcznie zbudowany, 55-watowy, dwukanałowy wzmacniacz lampowy VINTAGE V55 INFINIUM nie tylko emanuje klasycznym brzmieniem i stylem, ale posiada także nowoczesne funkcje, które przeniosą Twój ton w  dźwiękową stratosferę. Wyposażony w przedwzmacniacz 3 x 12AX7 i lampy mocy 2 x 6L6, ten niesamowity boutique styl zapewnia elastyczność dwóch niezależnych kanałów i wybieralnego pogłosu, które można przełączać za pomocą dołączonego przełącznika nożnego. Dodajmy do tego naszą rewolucyjną technologię multiplikatora lampowego INFINIUM Tube Life i niesamowity głośnik TURBOSOUND o przekątnej 12 cali, a INFINIUM VINTAGE V55 staje się niezwykle wszechstronnym urządzeniem brzmieniowym, które idealnie nadaje się do studia, sceny, sali treningowej i sali koncertowej!


Klasyczny design All-Tube

VINTAGE V55 INFINIUM oferuje prawdziwą technologię Class-A z 3-fazowym zasilaczem 12AX7 i 2-stopniowym zasilaniem 6L6. Po mistrzowsku wykonany wzmacniacz combo z wszystkimi lampami, V55 zapewnia słodko zbalansowane harmoniczne i naturalną kompresję lamp, co skutkuje ciepłym zniekształceniem i rozpadem, które doceniliście z tych cenionych wzmacniaczy vintage z przeszłości.

Ręcznie wybrane lampy przedwzmacniacza 12AX7 w klasycznym przedwzmacniaczu VINTAGE V55 INFINIUM z lat 60-tych zapewniają wszystko, od słodko-mrocznego błękitu po oszałamiający chrupek. Potężna lampa mocy 6L6 znana jest ze swojej wyraźnej i dynamicznej jakości brzmienia, gdy jest wypychana na maksimum, a V55 wykorzystuje każdą uncję tej mocy do niesamowitego efektu.

 

Technologia INFINIUM Tube Life Multiplier

Wieloletnia technologia multiplikacji żywotności lamp INFINIUM może przedłużyć żywotność drogich lamp mocy wzmacniacza nawet o 20 razy, oszczędzając ogromne pieniądze i zapewniając integralność brzmienia. W jaki sposób? Ten rewolucyjny układ automatycznie i stale monitoruje wydajność każdej lampy wyjściowej i dynamicznie napędza ją w kierunku docelowego punktu pracy, dla równomiernie rozłożonego obciążenia.

INFINIUM kompensuje również efekty starzenia, automatycznie dostosowując poziomy prądu, aby utrzymać dobrą jakość nowych lamp - nawet gdy napięcia AC spadną poniżej nominalnych poziomów. Podobna technologia jest stosowana od dziesięcioleci w samochodach z napędem na wszystkie koła, gdzie systemy modulują moc płynącą do każdego koła, aby poprawić przyczepność. Po prostu weź pod uwagę wzmacniacze z napędem na 4 koła serii INFINIUM dla swojej gitary.

 

TURBOSOUND - słychać różnicę

TURBOSOUND, czołowy brytyjski projektant i producent profesjonalnych systemów głośnikowych, od ponad 30 lat buduje najnowocześniejsze głośniki i wielokrotnie zdobywał czcigodną nagrodę Queen’s Award za innowację za wysoko cenione konstrukcje głośników. Znajdziesz wyróżniające się produkty TURBOSOUND nie tylko podczas tournee z najbardziej znanymi międzynarodowymi artystami, ale także w niezliczonych ważnych miejscach na całym świecie.

 

High-Definition Reverb

Dodając do swojej imponującej listy opcji kształtowania tonów powyższego wzmacniacza, pogłos VINTAGE V55 INFINIUM o wysokiej rozdzielczości zapewnia doskonałe wykończenie Twojego charakterystycznego brzmienia. Regulowany za pomocą dedykowanego sterownika na przednim panelu, możesz w końcu osiągnąć dowolny pożądany dźwięk - od subtelnego dotyku po przepastny, naturalnie brzmiący pogłos dużej areny.

 


Ukształtuj swoje brzmienie

Niesamowita paleta brzmień VINTAGE V55 INFINIUM zaczyna się od 2-kanałowego (Clean and Lead) przedwzmacniacza z możliwością przełączania nożnego. Dostępne są opcje rzeźbienia tonalnego, w tym wbudowana 3-pasmowa sekcja Vintage EQ (Bass, Mid, Treble) z kontrolą obecności. Wejścia normalne i jasne zapewniają doskonałe dopasowanie do charakterystyki tonalnej instrumentu.

 

Szerokie spektrum brzmienia

Selektor impedancji wyjściowej pozwala dopasować dowolną zewnętrzną konfigurację głośników 4, 8 lub 16 Ohm. Dodatkowo, dzięki przełącznikowi trybu V55, który wybiera pomiędzy trybem Triode i Pentode, możesz natychmiast przeskoczyć od słodkiego i ciepłego do masywnie hałaśliwego i głośnego trybu.

 

Specyfikacje

Typ wzmacniacza: Lampowy
Lampy preamp: 3 X 12AX7
Lampy końcówka: 6L6
Układ głośników: 1 x 12"
Producent głośnika: Turbosound
Pętla efektów: Szeregowa
Kanały: 2
Potencjometry: Bass, Clean, Gain, Master, Mid, Presence, Reverb, Treble, Volume
Procesor efektów: Reverb
Wejścia: Jack
Impedancja: 4, 8 i 16 Ω
Moc: 55W
Akcesoria: Footswitch
Uchwyt: Górny

Filmy i prezentacje

 

 

Przydatne linki

link do strony producenta


Słowa kluczowe oznaczające produkt

V55-INFINIUM 55W 12" BUGERA, V55-INFINIUM, 12" BUGERA, INFINIUM, V-55, 55W Combo gitarowe, Gitary, wzmacniacze i efekty, Instrumenty, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, BUGERA