Bugera V22HD-INFINIUM ][ Wzmacniacz gitarowy typu head

 • 1 733,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza gitarowego BUGERA V22HD-INFINIUM

 • Ręcznie budowana 22-watowa głowa gitarowa napędzana 2 x lampami EL84
 • Rewolucyjna technologia INFINIUM Multiplier Life Tube:
  • Przedłuża żywotność lamp do 20 razy
  • Zapewnia niezawodność i jednolity ton w całym okresie eksploatacji lamp
  • Nie ma potrzeby stosowania drogich zestawów lamp
  • Umożliwia mieszanie i dopasowywanie dowolnej kombinacji kompatybilnych typów lamp i marek
  • Ciągle monitoruje wydajność każdej lampy i wyświetla uszkodzone lampy, aby umożliwić łatwą i indywidualną wymianę
 • Świetny styl vintage
 • Autentyczna 2-kanałowa konstrukcja przedwzmacniacza z lat 60-tych z lampami 3 x 12AX7 - wszystko od mruczącego bluesa po oszałamiający hałas
 • Zintegrowany pogłos wysokiej rozdzielczości z dedykowaną kontrolą pogłosu
 • Sekcja Vintage Equalizer z dedykowanymi kontrolkami Bass, Mid, Treble i Presence
 • Wejścia Normal i Bright, zapewniające najwyższą jakość dźwięku, idealnie pasujące do gitary
 • Wielostopniowy kanał Lead z kontrolkami Gain, Volume i Master
 • Przełącznik trybu, aby wybrać tryb Triode lub Pentode
 • Wytrzymały przełącznik nożny do włączania funkcji kanałów i pogłosu
 • Przełącznik impedancji (4, 8 i 16 omów) pasujący do praktycznie każdej obudowy głośnika
 • Przycisk BOOST podbijający średnie częstotliwości

 

V22HD INFINIUM

Imponująca i ręcznie wykonana 22-watowa głowa gitarowa V22HD INFINIUM emanuje klasycznym brzmieniem i stylem oraz posiada nowoczesne funkcje, które wprowadzą Twój sound do stratosfery dźwiękowej. Wyposażony w przedwzmacniacz 3 x 12AX7 i 2 lampy mocy EL84, ten niesamowity butikowy styl zapewnia elastyczność dwóch niezależnych kanałów i wybieralnego pogłosu, które można przełączać za pomocą dołączonego przełącznika nożnego. V22HD INFINIUM jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem brzmieniowym, które idealnie nadaje się do studia, sceny, sali treningowej i sali koncertowej!

Klasyczny All-Tube design

V22HD INFINIUM oferuje prawdziwą technologię klasy A z 3-fazowym zasilaniem 12AX7 i podwójnym stopniem mocy EL84. Po mistrzowsku wykonany wzmacniacz combo z wszystkimi lampami V22HD zapewnia słodko zbalansowane harmoniczne i naturalną kompresję lamp, co skutkuje ciepłym zniekształceniem i rozpadem, które doceniasz z tych zabytkowych megality z przeszłości. Ręcznie wybrane lampy przedwzmacniacza12AX7 w klasycznym przedwzmacniaczu z lat 60-tych zapewniają wszystko, od słodko-mrocznego bluesa do oszałamiającego crunchu. Często używane w kultowych brytyjskich wzmacniaczach, lampy wyjściowe EL84 są uwielbiane za ich wyraźną i dźwięczną jakość brzmienia - szczególnie, gdy przesuwasz je do maksimum.

INFINIUM Tube Life Multiplier

Technologia, jaką tworzyły lata... Technologia mnożnika żywotności lamp INFINIUM może przedłużyć użyteczną żywotność lamp mocy wzmacniacza nawet do 20 razy, oszczędzając ogromne pieniądze i zapewniając integralność dźwięku. W jaki sposób? Ten rewolucyjny układ automatycznie i stale monitoruje wydajność każdej lampy wyjściowej i dynamicznie napędza ją w kierunku docelowego punktu pracy, dla równomiernie rozłożonego obciążenia. INFINIUM kompensuje również efekty starzenia, automatycznie dostosowując poziomy prądu, aby utrzymać dobrą jakość nowych lamp - nawet gdy napięcia AC spadną poniżej nominalnych poziomów. Podobna technologia jest stosowana od dziesięcioleci w samochodach z napędem na wszystkie koła, gdzie systemy modulują moc płynącą do każdego koła, aby poprawić przyczepność. Po prostu uważaj INFINIUM za „napęd na 4 koła” dla swojej gitary.

INFINIUM eliminuje zgadywanie z wymiany lampy, oświetlając diodę LED obok lampy, której żywotność dobiega końca. A dzięki projektowi INFINIUM Auto-Bias, po prostu wymieniasz wskazaną lampę bez podróży do warsztatu - oszczędzając jeszcze więcej pieniędzy.

Technologia INFINIUM Tube Life Multiplier, dostępna wyłącznie w BUGERA, jest ważnym przełomem w projektowaniu i produkcji wzmacniaczy, zapewniając niesamowitą niezawodność osiągów na scenie i bardziej spójny dźwięk w całym okresie eksploatacji lamp. Ponieważ zawsze pracują na optymalnym poziomie, lampy wyjściowe zachowują się bardziej przewidywalnie i działają znacznie dłużej dzięki wspaniałej technologii INFINIUM firmy BUGERA - oszczędzając ci poważnych pieniędzy!

Możesz eksperymentować z szeroką gamą lamp wyjściowych, aby stworzyć swój własny dźwięk sygnatury; możesz nawet miksować i dopasowywać je do treści swojego serca dzięki funkcji automatycznego odchylania V22HD INFINIUM.

High-Definition Reverb

Dodając do swojej imponującej listy opcji kształtowania tonów, pogłos V22HD INFINIUM o wysokiej rozdzielczości zapewnia doskonałe wykończenie Twojego charakterystycznego brzmienia. Regulowany za pomocą dedykowanego przycisku na przednim panelu, możesz osiągnąć każdy pożądany dźwięk, od subtelnego dotyku - do przepastnego, naturalnie brzmiącego pogłosu na dużej arenie.

 

Specyfikacje

Producent Bugera
Model V22HD-INFINIUM
Typ wzmacniacza Lampowy
Lampy preamp 3 x 12AX7
lampy końcówka 2 x EL84
Pętla efektów Szeregowa
Kanały 2
Potencjometry Clean, Gain, Volume, Bass, Mid, Treble, Master, Presence, Reverb
Procesor efektów Reverb
Wejścia Jack
Impedancja 4, 8, 16 Ohm
Moc 22 Watt
Akcesoria Footswitch
Uchwyt Górny

 

Filmy i prezentacje

 

Przydatne strony


Słowa kluczowe oznaczające produkt

V22HD INFINIUM BUGERA, INFINIUM V22HD, BUGERA, V22HD, INFINIUM, V22 BUGERA INFINIUM, Wzmacniacz gitarowy Bugera