#Zostańwdomu, ale #handlujznami

31-03-2020

Nowe czasy, nowe możliwości

MALY UPDATE: z dniem 20/05/2020 zamykamy akcję :)

Pewno też Wam się wydaje, że ktoś nas wszystkich umieścił w jakiejś symulacji i zmienił nagle wszystkie zasady gry. Minął jednak już jakiś czas i należałoby się otrząsnąć i podjąć sensownie to wyzwanie. W końcu każdy kryzys to też rodzaj wyzwania. W związku z tym pozostając w duchu hasła #zostanwdomu chcemy wyjść Wam na przeciw, bo sklep przez cały ten czas zawieruchy będzie pracował. Jeśli ktoś już koniecznie musi nas odwiedzić to zapraszamy, zachowajmy jednak środki ostrożności. W innym wypadku po prostu napiszcie do nas na maila lub na fejsa co potrzebujecie, a my Wam to normalnie dowieziemy.

 

Zasady dostaw

Dowóz będziemy uskuteczniać dwa razy w tygodniu, w środy i w piątek na terenie Krakowa, Wieliczki oraz Niepołomic. W innych miejscach będzie kwestia dogadania, ale umówmy się, że tu mamy po drodze. Gdyby ktoś mieszkał w okolicach tych miejscowości polecamy umówić na odbiór gdzie w granicach tych miejsc. Zachęcamy też do zakupów w zbiorowych, np polecamy umówić się z kolegami i koleżankami żeby ktoś jeden pojechał i kupił coś dla całej grupy. Zapytajcie też nas wcześniej czy to czego chcecie jest dostępne, jeśli tego nie ma to zamówimy. Nie bójcie się też u nas dokonywać przedpłat, jesteśmy na rynku już ponad 12 lat i na pewno wielu z Was nas dobrze zna. Teraz jest okazja by się poznać jeszcze lepiej :)

 

Serwis gitar

Podobnie rzecz się ma z naprawą instrumentów. Jeśli jest potrzeba podreperowania gitary, basu, czy czegoś podobnego to przyjedziemy po gitarę, zawieziemy ją do nas gdzie nasz spec Patryk się nią zajmie jak należy (zresztą znacie Patryka..) i po kilku dniach Wam ją odwieziemy. Wszystko czysto, szybko i elegancko. Wy będziecie mieli naprawiony i ustawiony sprzęt, a Patryk będzie miał co robić.

 

Zgłoszenie serwisowe można dokonać za pomocą formularza ze strony, gdzie też znajdują się więcej szczegółów na ten temat. 

https://skladmuzyczny.pl/zgloszenie-instrumentu-lub-sprzetu-muzycznego-do-naprawy-krakow.html

 

Uwagi końcowe

Ponieważ cała akcja wyszła dość spontanicznie to pewno z czasem będziemy usprawniać detale dotyczące tego w jaki sposób będziemy obsługiwać te zamówienia i zlecenia. Będziemy aktualizować te informacje tu oraz w regulaminie na naszej stronie. Istota pomysłu polega na tym by był ruch, ale aby nie było kontaktu, wiec na pewno nie będziemy chodzić do Was do domu ze sprzętem. Zamówione szpeje będą podwożone na wskazane miejsce gdzie trzeba będzie na nas poczekać, my położymy rzeczy na masce auta skąd je sobie spokojnie weźmiecie zachowując przepisową odległość. Jeśli macie uwagi, pytania i sugestie jesteśmy otwarci. Piszcie, dzwońcie, jesteśmy tu dla Was. Tak wiec handluj z nami, ale zostań w domu ;)

 

Link

Wszystkie rzeczy od ręki znajdziecie pod tym linkiem:

https://skladmuzyczny.pl/category/instrumenty-i-sprzet-muzyczny-od-reki

 

Film promujący akcję

 

Pozdrawiamy!
Załoga Składu

Ps. Ciekawe w tym wszystkim jest to jak nagle wizyta w sklepie nabrała zupełnie nowego znaczenia .. ;)