Fraud Blocker

Warsztaty z mikrofonów oraz preampów @skladmuzyczny.pl – pierwsze wrażenia

05-10-2014

Wczoraj w sklepie Skladmuzyczny.pl odbyły się warsztaty z mikrofonów oraz przedwzmacniaczy (mikrofonowych i liniowych), które poprowadzili Piotr Kardas oraz Kuba Łuka. Jak zawsze pojawiliście się na nich tłumnie – tłok po same drzwi, to lubimy :)

 

W trakcie warsztatów mieliście okazję posłuchać (prawie 3 godziny informacji) o podstawach technik nagraniowych, a także zapoznać się z najbardziej istotnymi z historycznego punktu widzenia modelami przedwzmacniaczy i mikrofonów.

 

Ponadto, pokazaliśmy Wam kilka współcześnie dostępnych urządzeń, których mogliście dotknąć i – co może najważniejsze – posłuchać :)

 

Dla zainteresowanych, w warsztatach brały udział: Chandler Limited TG-2 500, Germ 500 MK-II oraz Little Devil, API 512C, API 505 DI, Cartec Pre-Q5, Neve 1073 LB, Universal Audio U610, GAP Pre 73, Warm WA-12, Avantone CV-12, Josephson e22s, Royer R121.

 

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia tego typu w sklepie Skladmuzyczny.pl :) Najbliższe z nich już w poniedziałek 6 października o 18:00 – warsztaty gitarowe, które poprowadzą Marc Sfogli i Andy James w ramach DV Mark European Clinic Tour! Zapraszamy i dziękujemy raz jeszcze wszystkim za przybycie :)