Fraud Blocker

Składowa tygodniówka #2

26-04-2021

W tym tygodniu chcielibyśmy pokazać kolejne nowości z tego co się pojawiło u nas na składzie, a co może być interesujące i poszukiwane. Jak zwykle będą to jedynie wybrane produkty, żeby nie przesadzić z ilością treści.

 

Gitary elektryczne Fender i Squier

Na początek kontynuujemy temat gitar elektrycznych Fender Player. Zjechała kolejna dostawa tych instrumentów i na tę chwilę posiadamy dość sporą ilość tych instrumentów. Przyjechał też jeden przepiękny Squier Strat w kolorze Fiesta Red z serii Classic Vibe. 

 

Gitary akustyczne Randon

Wjechały do nas także bardzo ciekawe instrumenty. Są to gitary akustyczne firmy Randon. Firma Randon jakiś czas temu szturmem wzięła runek podbijając serca klientów niedrogimi, a bardzo dobrze wykonanymi gitarami. Najbardziej popularny instrument tej firmy to oczywiście RGI-01, natomiast teraz pojawiły się gitary trochę bardziej ambitne jeśli chodzi o wykończenie, a co za tym idzie i budżet. Jest to pięć gitar, które zachęcamy osobiście sprawdzić, by przekonać się, że są to instrumenty, które warto brać pod uwagę jeśli planuje się zakup gitary akustycznej w przedziale cenowym 1500 - 2500 zł.

 

Mikrofony 

W poprzednim tygodniu pojawiły się w składzie dwa bardzo ciekawe mikrofony. Są to mikrony pojemnościowe firmy Earthworks Icon Pro i Icon USB. Dwa wysokiej klasy urządzenia przeznaczone przede wszystkim do nagrywania podcastów. To co wyróżnia te urządzenia, to wysoka dbałość o detale wykonania oraz bardzo naturalny dźwięk. Mikrofony firmy Earthworks słyną właśnie z tego, że ich produkty bardzo wiernie oddają rzeczywistość i trafiają w gusta użytkowników, dla których estetyka wykonania jest co najmniej równie ważna co parametry techniczne. Oczywiście polecamy :)

 

Monitory studyjne

Pojawiły się także monitory studyjne firmy Kali Audio, a wśród nich nowość czyli trójdrożne monitory IN-5 (jest jeszcze IN-8, ale nie zamawialiśmy jeszcze). Monitory Kali Audio z każdym miesiącem zyskują coraz większe uznanie odbiorców. Niedrogie a bardzo dobre głośniki przeznaczone do pracy nad dźwiękiem. 

 

Zapraszamy zatem do składu. Jesteśmy cały czas otwarci :)