Fraud Blocker

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 12/06/2024

12-06-2024

Odkryj najnowsze dostawy w naszym sklepie muzycznym!

Cześć wszystkim! Jakby Abelard Giza niespodziewanie wpadł na Twój koncert i zaczął opowiadać swoje żarty, tak i my z radością informujemy Was o najnowszych dostawach do naszego magazynu. Pamiętajcie, że nasze zapasy są jak Abelard na scenie – ciągle się zmieniają, więc sprawdźcie aktualną dostępność na naszej stronie!

Dziś (jak co dzień) mamy do świętowania rocznicę pewnych ważnych wydarzeń. Ale zanim przejdziesz w tryb nostalgii, rzuć okiem na nasze nowości – może znajdziesz coś, co sprawi, że Twoje serce zagra jak symfonia!

Dostawy z 11 czerwca:

  • Słuchawki i subwoofery: Słuchawki monitorowe zamknięte ATH-M30X Audio-Technica oraz subwoofer aktywny 600W DAS Audio Altea-718A – idealne combo dla tych, którzy lubią czuć bas w kościach.
  • Miksery i kolumny: Mikser cyfrowy Allen&Heath CQ18T, kolumna aktywna 400W DAS Audio Altea-415A – bo na Twojej scenie wszystko musi brzmieć perfekcyjnie.

Dostawy z 10 czerwca:

  • Kolumny: Kolumna aktywna 400W DAS Audio Altea-408A – bo każdy dźwięk zasługuje na solidne wsparcie.

Dostawy z 7 czerwca:

  • Wzmacniacze gitarowe: Combo gitarowe Blackstar ID Core Stereo 20 v4, Combo akustyczne 60W Blackstar Sonnet 60 Cream, Combo gitarowe Blackstar ID Core Stereo 10 v4, Combo akustyczne 30W Blackstar Acoustic Core 30 Stereo – niech Twoje riffy mają moc!
  • Efekty gitarowe: Efekt gitarowy Compact Distortion Pedal Blackstar LT Dist – dla tych, którzy lubią przyprawić swoją muzykę odrobiną zniekształcenia.

Dostawy z 6 czerwca:

  • Akcesoria gitarowe: Struny i paski do gitar, w tym różne modele od Ernie Ball, a także kable instrumentalne w neonowych kolorach – bo każda gitara zasługuje na najlepsze dodatki.

Dostawy z 5 czerwca:

  • Akcesoria muzyczne: Od kapodastrów i pokrowców po statywy i kazoo – wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja muzyczna podróż była kompletna.
  • Mikrofony i inne: Mikrofon dynamiczny e945 Sennheiser i różne akcesoria Sennheiser – bo każdy głos zasługuje na najwyższą jakość dźwięku.

Pamiętajcie, że to tylko wycinek naszych nowości. Pełną listę oraz szczegóły znajdziecie pod tym linkiem:

Nie zapomnijcie sprawdzić dostępności interesujących Was produktów. A jeśli przypadkiem jesteście dziś w Krakowie, wpadajcie do nas – może nawet spotkacie kogoś sławnego (albo przynajmniej zabawnego, jak Abelard)!

Polecane produkty