Fraud Blocker

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 10/07/2024

10-07-2024

Lipcowe nowości w naszym sklepie muzycznym - czas na gitarowe poruszenie!

Kochani! Dziś, w Dzień Nikoli Tesli, mamy dla Was prawdziwy elektryzujący zestaw nowości. A skoro wspomnieliśmy o elektryczności, to może by tak zagrać na nowiutkiej gitarze elektrycznej? Ale spokojnie, dla miłośników kociaków i Pina Colady też coś się znajdzie!

Gitarowe szaleństwo:

  • Gitary elektryczne i elektroakustyczne: Nowe modele Ibanez, w tym GRX120SP Vivid Red i AS93BC Black - idealne zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych gitarzystów.
  • Struny do gitar: Szeroki wybór strun Ernie Ball i D'Addario do gitar elektrycznych, akustycznych, klasycznych i basowych - bo dobry dźwięk zaczyna się od dobrych strun!
  • Akcesoria gitarowe: Od statywów Hercules po korbki do nawijania strun Ortega - wszystko, czego potrzeba do pielęgnacji Twojego instrumentu.

Nagłośnienie i efekty:

  • Systemy bezprzewodowe: Novox FREE - dla tych, którzy cenią sobie swobodę na scenie.
  • Efekty i multiefekty: Od analogowego delaya TC Electronic po zaawansowane multiefekty IK Multimedia i Valeton - twórz brzmienia, jakich świat jeszcze nie słyszał!
  • Wzmacniacze i combo: Nowe modele Peavey VYPYR - idealne zarówno do domowego grania, jak i małych koncertów.

Dla audiofilów i realizatorów dźwięku:

  • Sprzęt studyjny: Mikrofon pomiarowy Behringer ECM8000 i wzmacniacz słuchawkowy Behringer P2 - niezbędniki każdego studia nagrań.
  • Systemy nagłośnieniowe: Bose L1 Pro16 - bo dobry dźwięk to podstawa udanego koncertu, czy wykładu.

A dla tych, którzy wolą relaks od grania, mamy niespodziankę - pluszową poduszkę w kształcie efektu gitarowego Tube Screamer od Ibanez. Idealna do przytulania podczas oglądania koncertów ulubionych zespołów!

Pamiętajcie, że już niedługo Dzień Mojito. Może to dobra okazja, by zorganizować koncert i zaprezentować swoje umiejętności na nowym sprzęcie? A jeśli Wasze palce będą zmęczone graniem, zawsze możecie je ochłodzić szklanką orzeźwiającego mojito!

Szczegółowe informacje o dostawach znajdziecie pod linkiem:

Zapraszamy do naszego sklepu - niech moc dźwięku będzie z Wami!

Polecane produkty

Polecane artykuły

Nowa Era Gitar: Premiera serii Fender Player II

Nowa Era Gitar: Premiera serii Fender Player II

09-07-2024
New Kind of Player Dziś, 9 lipca, marka Fender wprowadza na rynek długo oczekiwaną serię gitar Player II, będącą kontynuacją i udoskonaleniem kultowej serii Player. Jako że mamy doświadczenie w pracy z różnymi gitarami (w końcu pracujemy w sklepie muzycznym specjalizującym się w...
Raport z ostatnich dostaw do Składu - 02/07/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 02/07/2024

02-07-2024
Kosmiczne dostawy w naszym sklepie muzycznym! Witajcie, ziemskie istoty! Dziś, w Światowy Dzień UFO, mamy dla Was prawdziwie kosmiczną dostawę sprzętu muzycznego. Czy to przypadek, czy może intergalaktyczna ingerencja? Jedno jest pewne - nasze instrumenty są tak dobre, że nawet kosmici...