Fraud Blocker

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 02/07/2024

02-07-2024

Kosmiczne dostawy w naszym sklepie muzycznym!

Witajcie, ziemskie istoty! Dziś, w Światowy Dzień UFO, mamy dla Was prawdziwie kosmiczną dostawę sprzętu muzycznego. Czy to przypadek, czy może intergalaktyczna ingerencja? Jedno jest pewne - nasze instrumenty są tak dobre, że nawet kosmici chcieliby na nich zagrać!

Najświeższe dostawy z 2 lipca:

  • Statyw sceniczny Hercules GS 525 B - idealny do przechowywania 5 gitar. Teraz możesz mieć swoją własną gitarową konstelację!

Dostawy z 1 lipca:

  • Akcesoria gitarowe: Od preparatu do czyszczenia strun GHS A87 Fastfret po futerały i pokrowce Warwick - bo Twój instrument zasługuje na kosmiczny komfort.
  • Multiefekty gitarowe Mooer: GE 100 i GE 150 z pedałem ekspresji - stwórz dźwięki, których jeszcze nie słyszała żadna ludzka istota!
  • Pedalboardy i akcesoria: RockBoard, nakładki na footswitch Mooer, zasilacze - wszystko, czego potrzeba, by stworzyć swoje własne centrum dowodzenia dźwiękiem.
  • Gitary Framus: Elektro-akustyczna FG 14 SV VSNT CE i akustyczna FG 14 SV SYW - instrumenty godne międzygwiezdnych ballad.

Dostawy z końca czerwca:

  • Części i akcesoria gitarowe: Wajchy tremolo marki Boston, przełączniki, gałki potencjometrów - detale, które sprawią, że Twoja gitara będzie działać jak dobrze naoliwiony statek kosmiczny.
  • Gitary elektryczne LTD: EC-1000 QM i SN-1000 FR M - z takimi instrumentami łatwo podbić scenę... i może nawet inną planetę?
  • Sprzęt audio: Od mikrofonów Rode po interfejsy audio Presonus - narzędzia do uchwycenia Twoich kosmicznych dźwięków.

A to dopiero początek! W najbliższych dniach czekają nas jeszcze: Dzień Czerwonej Ostrej Papryczki Chili (idealna okazja do nagrania naprawdę "gorącego" utworu), Dzień Wafla Czekoladowego (może czas na słodkie riffy?) i Międzynarodowy Dzień bez Toreb Foliowych (pamiętajcie, nasze futerały na gitary są nie tylko stylowe, ale i ekologiczne!).

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych dostawach? Odwiedź naszą stronę:

Pamiętaj, że w naszym sklepie muzycznym grawitacja nie istnieje - Twoja kreatywność może szybować swobodnie! Wpadnij do nas i sprawdź, co nowego wylądowało na naszych półkach. Kto wie, może odkryjesz instrument, który pozwoli Ci stworzyć muzykę nie z tej ziemi?