Wakacyjna Promocja | 2 miesięczny pakiet premium nauki gry na gitarze

13-07-2021

Wypożycz w składzie gitarę w programie G4 Rent a otrzymasz 2-miesięczny bezpłatny pakiet nauki gry online w kultowej szkole Artura Lesickiego.

O programie G4 Rent

Jakiś czas temu przystąpiliśmy jako pierwszy sklep w Polsce do pionierskiego programu G4Rent. Jest to platforma wynajmu instrumentów online. Dzięki niej wypożyczasz instrument na tak długo jak zechcesz, jednocześnie w każdej chwili możesz wykupić wypożyczony instrument na dogodnych warunkach. Wybierasz jedynie instrument, transakcję zawierasz online, a potem instrument odbierasz w naszym sklepie. Wszystko bez zbędnych formalności.

O Bezpłatnym pakiecie premium

Po upływie dwóch miesięcy bezpłatnej subskrypcji, opłata za kolejny okres wynosi 24.99zł i i pobierana będzie automatycznie. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie trwania subskrypcji, w takim wypadku zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni od uruchomienia subskrypcji płatnej. Po prostu napisz do nas lub go G4Rent, a zostanie dokonany zwrotu kosztów. Więcej informacji https://arturlesicki.online/regulamin/ oraz https://arturlesicki.online/faq/

 

Polecamy :)

Załoga składu