Fraud Blocker

Podręcznik obsługi PreSonus Studio One ZA DARMO!

07-02-2022

Zdobądź podręcznik użytkownika do Studio One 5

Kup licencję DAW PreSonus Studio One 5 w dowolnej wersji: Artist, Professional, Upgrade lub Crossgrade, a dostaniesz kod uprawniający do BEZPŁATNEGO pobrania podręcznika obsługi po polsku o wartości 99 zł, wydanego w formie e-booka przez wydawnictwo Helion.

Nakładem wydawnictwa Helion ukazał się „PreSonus Studio One. Podręcznik użytkownika” w wygodnej formie e-booka!
Podręcznik jest przeznaczony do polskiej wersji programu DAW PreSonus Studio One 5 i stanowi kompleksowe kompendium wiedzy na temat środowiska cyfrowej stacji roboczej.

W podręczniku znajdują się szczegółowe opisy poszczególnych funkcji, praktyczne porady i dodatkowe informacje, które są pomocne na każdym etapie procesu twórczego. Od utworzenia ścieżek z początkowymi szkicami muzycznymi, nagrywaniem wokali i fizycznych instrumentów, pracą nad aranżacją, poprzez miksowanie aż po finalny mastering (w wersji Studio One 5 Professional) i dystrybucję gotowego materiału.

 

Pobierz podręcznik obsługi za darmo!

Kup licencję DAW PreSonus Studio One 5 w dowolnej wersji Artist, Professional, Upgrade lub Crossgrade, w okresie pomiędzy 7.02. i 13.03 u autoryzowanego Partnera Audiostacji. Następnie wypełnij poniższy formularz, by otrzymać kod uprawniający do BEZPŁATNEGO pobrania podręcznika o wartości 99 zł ze strony: https://ebookpoint.pl/audiostacja

Link do formularza zgłoszenia swojej licencji: https://audiostacja.pl/podrecznik-obslugi-presonus-studio-one-za-darmo/

Lista licencji biorących udział w promocji:

PreSonus Studio One 5 Professional
PreSonus Studio One 5 Professional EDU
PreSonus Studio One 5 Artist
I pozostałych