Fraud Blocker

RODE NT1 5TH: Nowa definicja standardu mikrofonu studyjnego

21-02-2023

Odkryj przyszłość audio: RODE NT1 5TH

Kochani! Przedstawiamy RODE NT1 5TH. To rewolucyjny studyjny mikrofon pojemnościowy, który łączy klasyczne brzmienie kultowego RODE NT1 z nową, najnowocześniejszą technologią. Z ponad sześcioma milionami sprzedanych sztuk, NT1 jest jednym z najpopularniejszych mikrofonów studyjnych na świecie i szczyci się dziedzictwem, z którym niewielu może się równać. Od czasu premiery ponad 30 lat temu mikrofon przeszedł wiele transformacji, w tym legendarny NT1-A i innowacyjny NT1 czwartej generacji, z których oba są dziś używane przez niezliczone rzesze twórców.

NT1 5-tej generacji jest najbardziej znaczącą ewolucją jak do tej pory, wykorzystując ikoniczną jakość dźwięku i światowej klasy wydajność, które sprawiły, że poprzednie generacje odniosły tak duży sukces, jednocześnie wprowadzając najnowocześniejsze technologie, w tym przełomowe, zgłoszone do opatentowania wyjście Dual Connect oferujące zarówno łączność XLR, jak i USB, pierwsze na świecie "nienapinane" 32-bitowe zmienne wyjście cyfrowe, zaawansowane cyfrowe przetwarzanie sygnału i wiele więcej. Doskonały mariaż tradycji i innowacji, to najlepszy mikrofon studyjny.

RØDE NT1 jest uwielbiany przez studia na całym świecie od czasu wydania pierwszej generacji w 1991 roku. A teraz, wraz z premierą piątej generacji, NT1 został przeniesiony na zupełnie nowy poziom. NT1 5th zachowuje wszystkie podstawowe cechy studyjnego mikrofonu pojemnościowego NT1, a dodane opatentowane, najnowocześniejsze funkcje sprawiają, że jest on o niebo lepszy od pozostałych.

Mikrofon Rode NT1 5TH w składzie muzycznym:

Jake są funkcje 5 generacji w tym mikrofonie?

Podobnie jak jego poprzednicy, NT1 5TH zapewnia studyjną jakość nagrań. Zapewnia to konstrukcja premium. Duża membrana, napylona złotem kapsuła pojemnościowa o kardioidalnym wzorze polaryzacji oraz rozszerzony wzór polaryzacji. Oprócz tego, NT1 5th gen przynosi wiele więcej do stołu. Niektóre z jego najlepszych nowych funkcji są następujące:

  • 32-bitowe zmiennoprzecinkowe wyjście cyfrowe, które zapobiega przesterowaniu
  • Nowe opatentowane przez Rode wyjście DUAL CONNECT, z możliwością podłączenia zarówno XLR jak i USB
  • Wbudowany procesor DSP do przetwarzania dźwięku APHEX - z kompresorem, bramką szumów i filtrem górnoprzepustowym
  • Ultra-niskoszumowy, wysokowydajny przedwzmacniacz Revolution Preamp

32-bitowe zmiennoprzecinkowe wyjście cyfrowe, które zapobiega przesterowaniu

32-bitowe zmiennoprzecinkowe wyjście cyfrowe to niesamowity postęp technologiczny, który daje domowym producentom większy poziom mocy i kontroli nad ich nagraniami. Dzięki niemu możesz zachować oryginalną integralność każdego nagrania, bez względu na poziom wzmocnienia. Oznacza to, że wszelkie niewłaściwe nagrania są łatwe do naprawienia, co daje pewność uchwycenia wysokiej jakości dźwięku ze zmniejszeniem zniekształceń. Nadszedł czas, aby uaktualnić konfigurację i odblokować pełny potencjał nagrań.

Podwójne gniazdo XLR / USB

Rode NT1 5TH to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz mikrofonu, który nadąży za Twoimi potrzebami w zakresie nagrywania. Dzięki systemowi wyjściowemu dual-connect masz to, co najlepsze z obu światów – wygodę i jakość – w jednym punkcie przyłączeniowym. Nie musisz się już martwić, czy potrzebujesz modelu XLR czy USB. NT1 5TH oferuje obie te funkcje o niezrównanej wydajności. Teraz możesz zabrać go do studia i w podróż, co zapewnia najwyższą elastyczność. Więc nie zadowalaj się niczym mniejszym: kup mikrofon, który zrobi to wszystko!

Procesor DSP MT1 Gen 5 w mikrofonie

Dzięki wbudowanemu procesorowi DSP MT1 Gen 5 nie musisz czekać, aż dotrzesz do studia, aby uzyskać najlepiej brzmiący dźwięk. Dzięki funkcjom takim jak kompresja, bramka szumów oraz Aural Exciter i Big Bottom, uzyskasz niesamowicie czysty, profesjonalny dźwięk z mikrofonu - od razu! Po co więc zadowalać się drugim najlepszym miejscem, skoro możesz przejąć kontrolę nad jakością dźwięku i mieć na pokładzie zaawansowane przetwarzanie dźwięku? Pozwól MT1 Gen 5 pokazać, co to znaczy mieć perfekcję dźwięku na wyciągnięcie ręki!

Dlaczego akurat ten mikrofon?

Jeśli szukasz mikrofonu o jakości studyjnej, który nie złamie banku, mikrofon Rode NT1 5. generacji w kolorze czarnym to ostry wybór. Dzięki cyfrowemu wyjściu, podwójnej łączności i kompatybilności USB ten mikrofon jest świetną opcją dla początkujących, którzy chcą uzyskać jak najwięcej za swoje pieniądze. Ponadto oferuje doskonałą jakość dźwięku z poziomami, które nie osiągają szczytu. Jeśli więc chcesz, aby Twoje nagrania brzmiały tak profesjonalnie, jak to tylko możliwe, bez rozbijania banku, Rode NT1 powinien znajdować się na szczycie listy.

Wysyp funkcjonalności na poziomie PRO

Rode NT1 5th Gen jest jak sprzęt z trzymającego w napięciu thrillera. Ma moc uchwycenia każdego szczegółu w krystalicznej czystości, a jego precyzyjna inżynieria zapewni nagraniom audio dodatkową przewagę, tak jakbyś słuchał z cienia. Dzięki ultra niskoszumowym obwodom, złotej kapsule, super wysokiej konwersji A / D i przedwzmacniaczowi™ Revolution, który podkręca głośność, sprawi, że będziesz brzmieć jak mistrz szpiegostwa. Kup Rode NT1 5th Gen i przenieś swoje nagrania audio na wyższy poziom!